Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

O jei paguli kur ant sofos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 28, 15:13)
Nežinau amžiaus. Kiekvienas gi skirtingas. Mūsų šarpėjukė būdama 6 metų neatlaikė operacijos. O šarpėjai nėr dideli šunys... Gralis narkozes turėjęs tikriausiai 4 ar 5, jau pamečiau skaičių. Ir nieko - gyvas gi smile.gif

Nea, as turejau omeny, kad stambiu veisliu/gabaritu patinuku nevalia anksti kastruot, nes jie su kaulais problemu gali turet ir ne tik...nu cia kaip opozicija tai praktikai kastruot jaunus suniukus.
Vat reakcija i narkoze ar pati operacija..visada islieka rizika...maniskes dvi is triju buvo sterilizuotos jau tik bedai prispirus unsure.gif

QUOTE(vikaliu @ 2015 08 28, 20:48)
Siandien streso doze gavom      blink.gif  Namo grizus uzciuopiau guza ant Metutes sono prie kojos. Pasirode, kad dar ir skausmingas. Uz suns ir i veterinarija. Pasirodo tie guzai organizmo reakcija i skiepus. Pagalvoji, kokio brudo prileidzia    doh.gif

Nu gal ne brudo, nors aisku ir ne vitaminu...as nesenai savo mergas skiepijau ir uzklausiau vetes del tu guzu, kuriuos daznai forume mini...sake i spranda skiepijant suniui maziau/visai neskauda, bet gali likti "guzas", kuris "issivaiksto" per laikotarpi iki menesio...o i subiniuka guzo nebus, ar mazesne tikimybe, bet pats vaistu suleidimas suniui skausmingesnis...cia aisku irgi nuo asmeninio jautrumo priklauso.

QUOTE(Manifesto @ 2015 08 28, 21:45)
Biesas žino, ar turi reikšmės. Čia forume išskaičiau, kad geriausios lys ir Nobivac vakcinos g.gif  Sula jomis skiepyta, jokių pašalinių reakcijų nebuvo. Bet gal tai nuo pačio šuns priklauso g.gif

Kaip ir geriausios drinks_cheers.gif Nors va drauges jorkutei buvo tikroji alergine reakcija ir i nobivac vakcina - sunytes snukutis per kelias minutes kaip "bulkute" istino...ir skiepyta buvo nebe pirma karta ir nobivac'u.

QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 08 29, 00:58)
Nėr rujos tokios bais baisios biggrin.gif Maniškės...

Pritariu, ner..bet kaip merginos ir rase, kad kales skirtingos, tiek del ruju daznumo - kaip tarkim Ingos grazuole doh.gif , tiek del kraujo kiekio...
Mano takse ir blonde kas pusmeti, margoji netgi kas 7-8 men rujoja...jokiu problemu nei su viena, isskyrus, blondes buvusius tariamus nestumus.
Mazumele uzknisa ta "piko" savaite, ypac jei dar kokia kelione ar suninis renginys..bet tai 7 dienos per pusmeti..galima istvert. Bet mano visa trijule mazagabarites..su kokia vokietka jau kitaip ciulbeciau, nes kai pristoja atkaklus kavalierai, su didele kale buna ne kas..ant ranku gi nepasiimsi doh.gif
-----------------------------------------
Chebryte, ypac vilnietes ir ypac netoli Karoliniskiu gyvenancios - rugseji vyks du saunus renginiai su sunimis - vienas klinikos Toto fiesta, na ir sporto varzybos 09 26 berods...siulau pasidomet ir jei nesudalyvaut, tai bent pasmalsaut bigsmile.gif
---------------------------------------
Na, o spalio 4 proga renginiai visoj Lietuvoj ir taipogi Kaune, Santakoj ypac didele svente bus bigsmile.gif
Atsakyti
Sopkes pas mane aptiestos ir porą sav per pusmetį ant jų nelipa. O miega šiaip lovoj biggrin.gif Užtiesiam prastesnį pleduką, patalinę išskalbiam ir rami galva.
Prie mūs tik vienas kavalierius buvo pristojęs kai kalė net nerujojo. Aš jam iš tašės pavadį op ir vedu iš kitos pusės nei Katę ant trumpo biggrin.gif O šiaip esu šunis ir ant rankų rinkusis, nėra bais sunku
Atsakyti
pradžioj ir aš sakiau, kad tos rujos nebaisu, kas tie keli lašiukai ant grindų, kuriuos dažniausiai pati mergytė susirenka, arba Bartukas iš paskos praeina biggrin.gif bet... kai tai kartojasi kas 4mėn (beje Kiros sesė rujoja tik kartą metuose, juokiames, kad Kira vieną kartą už ją surujoja biggrin.gif ) pavargsti... va ir dabar ruošiasi mergina rujoti (rugsėjo vidury laukiam), aišku šeriasi, sudurnėja juodai, paklusnumas šlubuoja, o mes dresūros egzą ruošiames laikyti... tfu tfu tfu ji daug netepa, ant šuninės lovos užtiesiu prastesnį dekį, visą kitą kvarbatkos sugeria.
beje dėl kavalierių... labai idomiai, vienos rujos metu per daug niekas nelenda, pakankamai ramiai viskas praeina, bet buvo viena ruja, kai kasdien turėdavom po kelis kavalierius pasivaikščiojimo metu, o ir pati pasileidelė labai norėjo pas juos eiti, jokie kamuoliukai nebuvo idomūs... o ir Bartukas puola ginti sesės nuo visų, tai bardakas doh.gif nebūtų ji tokia graži ir protinga, pjaučiau be pasigailėjimo
Atsakyti
Nežinau kai kalės elgiasi, bet šiemet pirmą kartą gyveime mačiau rujojančią katę.
Mane pribloškė, kaip ji elgėsi. Ištisai kniaukė, voliojosi, griuvo po kojom, o pabandžius paglostyti, kėlė užpakalį ir suko uodegą. Čia kažkada buvo kalbėta, kad kalei pirmas kergimas būna kaip prievartavimas, o ta katė irgi to džiausmo dar neragavus, tai buvo toks įspūdis, kad jau jos tai tikrai nereiktų prievartaut. Nieko nenusimanau tuose reikaluose, gal kalėms kitaip ir tik šiaip pasidalinau pastebėjimu.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 08 28, 09:08)
turiu namie kalę, imta metų laiko iš prieglaudos jau sterilizuota. bėda - bėdelė su šlapimo nelaikymu... labai dažnai užmigus ir atsipalaidavus apsišlapina...
***
kol kas vaistais kontroliuojama, bet vistiek - sirupėlis rytą, vakarą...
Viskas taip pat ir Lotai. unsure.gif Tik ne apsišlapina, o "varva", tada uoliai laižosi. O tada keliuosi kad ir vidury naktų ir vedu ant pievutės. doh.gif
***
Kokį sirupėlį duodat? g.gif

Pastebėjau, kad šlapimo laikymui/nelaikymui įtakos turi fizinis krūvis. Jei gerai išsilaksto, tai ir "nevarva"; jei kelias dienas mažiau laksto, tai patiesaliukas guoly per naktį "kiaurai"... doh.gif


Šiaip aš UŽ kastraciją. Man parankiau kontroliuoti šlapimo bėdas, nei rujos bei kitas šuns sveikatos problemas. Kada nors ateityje vėl imsiu kastruotą kalaitę iš prieglaudos. Arba pasigausiu kokią bėdulę gatvėj ir vilksiu kastruot.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 08 29, 17:21)
Šiaip aš UŽ kastraciją. Man parankiau kontroliuoti šlapimo bėdas, nei rujos bei kitas šuns sveikatos problemas. Kada nors ateityje vėl imsiu kastruotą kalaitę iš prieglaudos. Arba pasigausiu kokią bėdulę gatvėj ir vilksiu kastruot.

Jetau blink.gif Negi tikrai šuns šlapimo nelaikymas, tegu ir dalinis, mažesnė blogybė nei ruja? Aš jau ne juokais pradedu bijoti artėjančių saviškės rujų, jei tai baisiau nei šlapinimasis po savim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 29, 18:34)
Jetau blink.gif  Negi tikrai šuns šlapimo nelaikymas, tegu ir dalinis, mažesnė blogybė nei ruja? Aš jau ne juokais pradedu bijoti artėjančių saviškės rujų, jei tai baisiau nei šlapinimasis po savim unsure.gif
Na, aš ne rują, o visokias kalių sveikatos problemas turėjau galvoj. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 29, 17:34)
Aš jau ne juokais pradedu bijoti artėjančių saviškės rujų, jei tai baisiau nei šlapinimasis po savim


As irgi bijau, nes miega ji su mumis lovoj, tai galvoju nelabai konfortiskai butu unsure.gif

Dar klausimelis. Ka daryt, kad kakaliuku nevalgytu doh.gif Aisku skubu isvalyt, bet buna, kad iskart nepamatau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaliu: 29 rugpjūčio 2015 - 18:14
QUOTE(klopedija @ 2015 08 29, 18:11)
Na, aš ne rują, o visokias kalių sveikatos problemas turėjau galvoj. doh.gif

Kad paskaičius agieshos blogą (keli puslapiai atgal yra nuorodos), supratau, kad ir kastracija/sterilizacija ne mažesnę puokštę bėdų gali "padovanoti".
Papildyta:
QUOTE(vikaliu @ 2015 08 29, 18:13)
Dar klausimelis. Ka daryt, kad kakaliuku nevalgytu      doh.gif    Aisku skubu isvalyt, bet buna, kad iskart nepamatau.

Čia savus ėda? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 29, 19:21)
Kad paskaičius
Kai pagalvoji... tai ir šunį laikyti, ir automobilį pirkti, ir vaikus gimdyti - vienos bėdos. Ypač nesveika gyventi. lotuliukas.gif

Manifesto, niekada nežinai, kas laukia. Todėl stengiesi elgtis teisingai ir džiaugtis tuo, ką darai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 29, 18:21)
Čia savus ėda?


na taip... unsure.gif kiek girdejau, cia daugumos beveisliuku problema.
Atsakyti