Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Manifesto @ 2015 08 28, 09:15)
Koks būtų reziume auginant tas dvi kalytes? Išryškėję skirtumai, atsiradusios problemos ar atvirkščiai, jos dingo.

Kad negaliu reziumuot. Viena atėjo pas mane jau suaugusi. Ir nėščia. Antra - jos dukra. Aš daugiau nei pusmetį svarsčiau, ką daryt. Bet pabijojau augint 2 nekastruotas. Dabar, kai "senei" teko operuot pieno liaukų auglius, kažkiek gailiuos, kad tada ir jos nekastravau. Bet gi ne visoms kalėms tokios bėdos nutinka. Be to, ji tikrai ne vieną vadą turėjus. O ar yra statistika, kiek "moteriškų" bėdų nutinka turėjusioms vadų ir neturėjusioms, nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 08 28, 08:24)
Ir negalima lyginti žmogaus su šuniu. Moteris gali užsimanyti vaikelio vyresniame amžiuje. Ir apskritai, psichologiškai moteriai gali būti nelabai gerai netekus organų. TUO MES IR SKIRIAMĖS NUO KITŲ ŽINDUOLIŲ. Gyvūnas savęs taip nesuvokia, kaip mes. Nesutikčiau, kad reiktų savo mylimą gyvūną sužmoginti.

Kad ir kaip nesinorėtų žmonių lyginti su gyvūnais, bet fiziologiškai mes juk visi paklūstame tiems patiems gamtos dėsniams. Taip, mes skiriamės nuo kitų žinduolių, bet tik aukštesne protine veikla, intelektu. Fiziologiškai, iš esmės, deja, visi esame broliai ir seserys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 28, 09:32)
Kad ir kaip nesinorėtų žmonių lyginti su gyvūnais, bet fiziologiškai mes juk visi paklūstame tiems patiems gamtos dėsniams. Taip, mes skiriamės nuo kitų žinduolių, bet tik aukštesne protine veikla, intelektu. Fiziologiškai, iš esmės, deja, visi esame broliai ir seserys biggrin.gif

Nediskutuosiu tokia tema. 4u.gif
Nes Pasigimdžiusioms moterims irgi gal būtų sveikiau išsiimt viską, ir net, turint didelę tikimybę susirgti, papus nusirėžti. Aš anoj žinutėj parašiau, kaip ir viską, ką norėjau parašyti.
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 08 28, 01:29)
aš nepjaustau ir rami galva. man tie galimi minusai nusvėrė visa kita.
įsiterpsiu ir aš: lygiai taip pat galvojau ir net bijojau rizikuot sveiką jauną pjaustyt, bet deja, teko operuot ir ne vieną pjūvį daryt kai Milli buvo 10 m. (sterilizacija + pieno liaukų augliai). Visko neišpjovė (per daug vienu kartu), tad dabar gyvenu kaip ant adatų, kad netektų dar kartą po peiliu kišt. O kadangi neaišku kuriai kalei kas ant senatvės išlįs ar vistik iš viso neišlįs, tą riziką pasvert labai jau sudėtinga.
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2015 08 27, 21:10)
Daugiausia neigiamu pasekmiu atsiranda po ankstyvos kastracijos/ sterilizacijos - kai suo dar pilnai nesubrendes.
Palyginus su kalemis, patinams kastracija turi daugiau "minusu" nei "pliusu". T.y. kalems yra ilgesnis sarasas galimu ligu, kurios gali atsirasti nekastruojant. Patinams palyginus tai nuo ko kastracija apsaugo ir kas gali atsirasti po kastracijos yra ne taip "naudinga".

Mano Sirius buvo kastruotas (jei tiksliais terminais tai sterilizuotas) pilnai nesubrendęs. Kol kas neturiu kuo skustis. Dabar dar ir sukūdintas smile.gif Grantuka irgi iškastravau, bet prieš kokius porą mėnesių. Kol kas tik ėst labiau nori.
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 08 25, 07:58)
Ant ko sysioja namie?


ačiūD, jau beveik visada padaro ant palos, kuri patiesta balkone.

QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 25, 10:50)
Vedžiot ilgiau ir į lauką eiti, kai šuo iš po miego ar po žaidimų namie.


Tame ir reikalas, kad negaliu jos dažnai vedžiot į lauką. Aš daug dirbu, grįžtu pavargus, džiaugiuosi, kad bent jau vakare išvedu. Dukra nevedžioja, nors buvo prisižadėjus viską daryt, kai labai norėjo šuniuko. MB visai dzin... Žinau ką pasakysist - reikėjo pagalvot kai ėmėt šuniuką... pati kalta... Et, žiūrėsim kaip čia bus, tikiuosi viskas susidėlios į savo vietas.

QUOTE(Manifesto @ 2015 08 25, 11:24)
Sveiki. 4,5 mėn. Sula prašosi beveisliukų kompanijon


labai graži Sula wub.gif rudukė kaip mano Mėtutė ax.gif

Aš irgi galvoju apie tuos reikalus dėl sterilizacijos kaip geriau daryt. Nieko apie tai nenusimanau. Nei apie rujas kaip ten kas vyksta. Nei mokesčių jokių už šuniuką nemoku. Žodžiu, tundra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2015 08 28, 08:52)

Puikus ir išsamus, tyrimais paremtas straipsnis thumbup.gif Noras kastruoti Sulą, sumažėjo dar labiau cool.gif Stebėsim padėtį, o toliau jau gyvenimas padiktuos, kaip elgti toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 08 28, 11:25)
Tame ir reikalas, kad negaliu jos dažnai vedžiot į lauką. Aš daug dirbu, grįžtu pavargus, džiaugiuosi, kad bent jau vakare išvedu. Dukra nevedžioja, nors buvo prisižadėjus viską daryt, kai labai norėjo šuniuko. MB visai dzin... Žinau ką pasakysist - reikėjo pagalvot kai ėmėt šuniuką... pati kalta... Et, žiūrėsim kaip čia bus, tikiuosi viskas susidėlios į savo vietas.       
labai graži Sula      wub.gif      rudukė kaip mano Mėtutė          ax.gif

Aš irgi galvoju apie tuos reikalus dėl sterilizacijos kaip geriau daryt. Nieko apie tai nenusimanau. Nei apie rujas kaip ten kas vyksta. Nei mokesčių jokių už šuniuką nemoku. Žodžiu, tundra      doh.gif


na taip, prieš pasiimant mažą šuniuką tikrai reikėjo geriau pagalvot... su juo gi kaip su mažu vaiku. o jeigu viena pati prižiūrit, tai ruoškites kad ir iki metų amžiaus namuose balas valyt doh.gif jūsų atveju manau narvas ir tik narvas padės, bet jeigu dukra dienos metu šuniuką iš narvo išiminės ir toliau myžins namuose, naudos nekažką unsure.gif

dėl rujų, tai ruoškites, kad kas pusę metų (maždaug) po mėn turėsit saugot mergytę nuo kitų šunų, vedžiojimas griežtai ant pavadžio ir dar baidant kavalierius. plius prie visko, mergytė krauju taškysis namuose, o čia jau pas kiekvieną individualiai, viena porą lašiukų paliks, kita balas taškys...

Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 08 28, 10:54)
na taip, prieš pasiimant mažą šuniuką tikrai reikėjo geriau pagalvot...

... viena porą lašiukų paliks, kita balas taškys...


atrodo apgalvojom prieš pasiimdami, bet tikrai nemaniau, kad reikės tiek laiko ir pastangų rolleyes.gif

o dieve..... blink.gif

Dėl narvo. Jeigu uždarysiu visai dienai, tai vis vien kažkur ji turi padaryt, nes bent jau kolkas sysioja tikrai dažnai. Dabar dar gelbsti tai, kad šilta ir galima balkoną tam panaudot. O kai atšals orai kur tą "myžyklą" įtaisyt??? Visame bute kvapas, vienžo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaliu: 28 rugpjūčio 2015 - 12:41
QUOTE(inga321 @ 2015 08 28, 10:54)
mergytė krauju taškysis namuose, o čia jau pas kiekvieną individualiai, viena porą lašiukų paliks, kita balas taškys...


QUOTE(vikaliu @ 2015 08 28, 12:37)
o dieve.....    blink.gif

Mausim triusikus ax.gif
Atsakyti
aga, šuva-kaip vaikas, mažas šunytis-kaip kūdikis... rolleyes.gif reik bele kiek dėmesio, gero auklėjimo, tinkamo maisto ir lėšų visokiem papildomiem dalykam... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 08 28, 13:16)
aga, šuva-kaip vaikas, mažas šunytis-kaip kūdikis... rolleyes.gif  reik bele kiek dėmesio, gero auklėjimo, tinkamo maisto ir lėšų visokiem papildomiem dalykam... rolleyes.gif

O taip drinks_cheers.gif Nors, koks nors lenciūginio Šariko šeimininkas mums pirštą ties smilkiniu pasukiotų biggrin.gif
Atsakyti