Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Manifesto @ 2015 08 26, 17:05)
Kažkur lyg ir skaičiau ar girdėjau, kad čipavimas žada būti privalomas. Bet gal sapnuoju blush2.gif

tai svarsto šitą klausimą.Idėja gera, bet reikėtų papildomų saugiklių nuo veterinarų-plėšikų ir nuo neatsakingų šeimininkų... kaip tai padaryti - klausimas nr 2. Galėtų savivaldybės kažkiek dotuoti,tačiau jiems šunes-katės mažiausiai rūpi g.gif
Papildyta:
QUOTE(Borzika @ 2015 08 26, 17:10)
Kažkas mato kažkokius baubus čipavime, bet aš jų nematau mastau.gif

oj ne,jokio čia baubo anei baubuko. Tai labai gerai .
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 08 26, 16:14)
tai svarsto šitą klausimą.Idėja gera, bet reikėtų papildomų saugiklių nuo veterinarų-plėšikų ir nuo neatsakingų šeimininkų... kaip tai padaryti - klausimas nr 2. Galėtų savivaldybės kažkiek dotuoti,tačiau jiems šunes-katės mažiausiai rūpi  g.gif
Papildyta:

oj ne,jokio čia baubo anei baubuko. Tai labai gerai .

Skaičiau, kad jei jau bus pievolė čipuoti, tai kad tai netaptų vet.klinikų bizneliu, siūloma įpareigoti VMVT teikti čipavimo paslaugą už savivaldybės patvirtintą įkainį. Ale vis tiek abejoju, ar bobutės savo pekinesus vežios į VMVT g.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 26, 17:24)
Skaičiau, kad jei jau bus pievolė čipuoti, tai kad tai netaptų vet.klinikų bizneliu, siūloma įpareigoti VMVT teikti čipavimo paslaugą už savivaldybės patvirtintą įkainį. Ale vis tiek abejoju, ar bobutės savo pekinesus vežios į VMVT  g.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif tikimybė sakyčiau maksimali...
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 08 26, 16:26)
lotuliukas.gif  thumbup.gif  tikimybė sakyčiau maksimali...

Spėju, net jei visas nemokamas čipavimo servisas į namus atvyktų, bobutės durų neatidarytų gun_bandana.gif
Atsakyti
Vėl tas čipavimas doh.gif .Taigi kokia lavina benamiukų bus, kodėl niekas apie tai nepagalvoja?O dabartinis šunų ir kačių registracijos nžmokestis ką duoda?Kur pinigai nueina?Aš, tarkim jokios naudos nepajutau.O pinigai už čipavimą vėl nueis į begalinę prarają, vadinamą LIetuvos biudžetu.Aš, kaip dirbanti asaba tikrai pakankamai mokesčių sumoku.

Aš saviškiu, kai reiks susičipuosiu, bet kas atsakys jei čipo organizmas nepriims?Vetas sakė, kad būna tokių atvejų.

SveikinuManifestą prisijungus 4u.gif Jau šuniukas tai wub.gif wub.gif wub.gif Tegul nesupyksta kitų šunelių šiemininkės, man taksas(arba pustaksis ) tobulybė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 26 rugpjūčio 2015 - 20:45
Čipavimas ir registravimas yra du skirtingi dalykai. Čipuojama pas veterinarą, ten įvedami duomenys. Registruotis, bent jau Šiauliuose, reikėjo kitoj įstaigoj. Kai pateikiau čipavimo lapą, mėnesinis mokestis už šunį sumažėjo perpus ir per metus čipas "atsipirko".
Dabar nežinau, kaip keisis mokestis už šunį mieste. Įtariu, kad Šiauliai tikrai neseks Vilniaus pavyzdžiu. Mano visi čipuoti, reguliariai nuskaitom čipą. Man asmeniškai tai - geras sprendimas. Ne tik dėl to, kad pabėgusį pagautų kažkas (pati esu ne vieną taip pagavus ir pagal čipą radus žmones) ir pagal čipą grąžintų. Čipas yra vienintelis įrodymas, kad šuo yra mano. Jei pabėgs, o kažkas pasisavins, kaip reikėtų įrodyt nuosavybę?
Atsakyti
O kam reikia kas karta nuskaityti cipa?
Belos dar nei karto nenuskaitytas...

Del tos registracijos keistai. Galėtu gi duomenis issiust kam reik, kodel viskas taip be rysio, kad tik neduok dieve, patogu zmogui nebutu, toks vaizdas...
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 08 26, 22:01)
O kam reikia kas karta nuskaityti cipa?
Belos dar nei karto nenuskaitytas...

Del tos registracijos keistai. Galėtu gi duomenis issiust kam reik, kodel viskas taip be rysio, kad tik neduok dieve, patogu zmogui nebutu, toks vaizdas...

Čia sau, kad būčiau tikra, jog nusiskaito ir veikia. Būna gi visko. Kai paskui kokiose varžybose, parodoj ar pasieny nenuskaitys, bus liūdniau smile.gif Tai aš kaskart, nuėjus pas veterinarą, paprašau nuskaityt.

O dėl registracijos... Nu ko stebiesi? Juk pas mus dažnai taip būna - Sodra mato, kad dirbi, o Ligonių kasoms tu nedirbantis ir nemokamų medicininių paslaugų negausi... Stebina dar? O čia juk tik gyvūnai...
Atsakyti
Daugiau info apie gyvūnų rinkliavos panaikinimą Vilniuje:

http://augintinis.lr...ms-vilniuje.htm
Atsakyti
nekaip nesurišu privalomo čipavimo ir naujų benamių atsiradimą schmoll.gif kai uždraudė be leidimų piktukus laikyti, daug benamių piktukų atsirado?
lietuvių matyt tokia natūra yra - dėl visų naujovių panikuoti... eurą įveda - blogai, Vilniuj įvedė vilniečio kortelę - irgi visi rėkė, kad blogai... dabar va dėl čipų visi putojasi lotuliukas.gif
va Italijoj sesė gyvena, tai ten šuns net vetas neapžiūrės, jeigu tas čipo neturi ir nieko, gyvena visi, benamių kaip ir nėra...
aš dar ir privalomą kastraciją/sterilizaciją beveisliukams uždėčiau, būtų pagaliau tvarka ir prieglaudų apmažėtų
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 08 27, 08:42)
nekaip nesurišu privalomo čipavimo ir naujų benamių atsiradimą  schmoll.gif  kai uždraudė be leidimų piktukus laikyti, daug benamių piktukų atsirado?

Matyt, perspektyvoj numatomas vos ne masinis gyvūnėlių išmetimas gatvėn, nei šeimininkų pasryžimas sumokėti kelis eurus. Žiauru unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 08 26, 20:42)
SveikinuManifestą prisijungus 4u.gif Jau šuniukas tai wub.gif  wub.gif  wub.gif Tegul nesupyksta kitų šunelių šiemininkės, man taksas(arba pustaksis ) tobulybė.

4u.gif Pustaksis mums labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Kodėl tik beveisliukams? Kastravimas turėtų būt privalomas visiems neveislyno šunims. Juk ir su veisliniais visko būna-pasitaiko. Ypač "veisliniais" be dokų biggrin.gif
va vakar su kaimynka kalbėjom - imtų katę-sfinksą,internete po pigiąja už 100 eurų... bigsmile.gif tai sakau kam tada mokėt pinigus-imk iš prieglaudos dykai.Bet neee-nori tai sfinkso, bo gi gražus.Ir papigiąja doh.gif nesvarbu,kad lyg biškį ir ne sfinksas... lotuliukas.gif
va ką daro su žmonėmis tuštybė rolleyes.gif
Atsakyti