Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(linamog @ 2015 08 25, 13:35)
O, koks grazus desriukas, stambuolem letenom.

Mhm, "dešriukas" Sulai dažnas epitetas iš aplinkinių mirksiukas.gif
QUOTE(k_azu @ 2015 08 25, 22:51)
Superinis grozis thumbup.gif

4u.gif

Turiu klausimą. Gal susidūrėt su nauja gyvūno paso išdavimo tvarka? Vetas sučipavo, bet nukreipė į vet. tarnybą paso išdavimui. Sakė, nuo rugpjūčio pradžios įsigaliojo nauja tvarka g.gif Ir dar, kam ir kaip mokamas kasmėnesinis mokestis už šunį?
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 26, 14:31)
Gal susidūrėt su nauja gyvūno paso išdavimo tvarka? Vetas sučipavo, bet nukreipė į vet. tarnybą paso išdavimui. Sakė, nuo rugpjūčio pradžios įsigaliojo nauja tvarka g.gif 

http://vmvt.lt/lt/gy...iu.savininkams/
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 26, 14:31)
kam ir kaip mokamas kasmėnesinis mokestis už šunį?

Jeigu iš Vilniaus esat, tai dydį ir sąskaitos Nr. rasit čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2015 08 26, 13:40)
http://vmvt.lt/lt/gy...iu.savininkams/

Jeigu iš Vilniaus esat, tai dydį ir sąskaitos Nr. rasit čia 4u.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Labas. smile.gif
Gražuolis temos naujokas thumbup.gif .Sveiki prisijungę.

---
Pas Vilniaus merą, FB paskyroje gera žinia vilniečiams dėl 'šuniškų' mokesčių
FB info lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 08 26, 14:58)
Labas. smile.gif
Gražuolis temos naujokas  thumbup.gif .Sveiki prisijungę.

---
Pas Vilniaus merą, FB paskyroje gera žinia vilniečiams dėl 'šuniškų' mokesčių
FB info lens.gif

Logiškas sprendimas thumbup.gif O registracijos mokestis (12€), kaip suprantu, lieka?
Atsakyti
smagus dešrius prisijungė wub.gif

su tais pasais dabar sunkiai, bent veisėja mūsų ėjo šiais metais su visa vada į VMVT ir va dabar laukia paso, kada išduos
Atsakyti
Nu susisuko man galva... Apie rinkliavas jau buvau girdėjus per tv, kad tokių nėra, kad jos nepasiteisinę g.gif
O registracija... tai maniau, kad jei jau čipuotas šuo, surašyti visi mano duomenys... Tai ką, čia nesiskaito? Nenueina duomenys kur kam reikia? ?.. Brrrrr sviestas sviestuotas kažkoks...
Atsakyti
Kadangi buvau sumokėjusi registracijos mokestį, tai klinika čipą įdėjo nemokamai. Sakė, kad neregistruoti turi pilnai susimokėti ir už čipą ir už paslaugą. Tiesa, kokia ta kaina nesidomėjau. Gal "tas ant to" ir gaunasi g.gif Arba registracija arba mokamas čipavimas.
Atsakyti
nežinau...registruot neregistravau, o veterinaras gyvūno pasą išrašė rolleyes.gif bet tai jau buvo prieš metus gerus ax.gif
galvoju, ar verta čipuot - šuo nepaleidžiamas, tikimybė,kad kažkur nusiraus - menka (tfu tfu tfu) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 08 26, 15:29)
smagus dešrius prisijungė  wub.gif

su tais pasais dabar sunkiai, bent veisėja mūsų ėjo šiais metais su visa vada į VMVT ir va dabar laukia paso, kada išduos

Pasiskambinau į VMVT, tai sakė, kad dažnausiai pasą išduoda tą pačią dieną. Nebent būtų didelė klientų apgultis. Dar sakė, būtinai šuniuką atsivežti, kad patikrinti čipą.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2015 08 26, 16:01)
nežinau...registruot neregistravau, o veterinaras gyvūno pasą išrašė  rolleyes.gif  bet tai jau buvo prieš metus gerus  ax.gif
galvoju, ar verta čipuot  - šuo nepaleidžiamas, tikimybė,kad kažkur nusiraus - menka (tfu tfu tfu)  blush2.gif

Tai čia šviežia naujiena tas tvarkos pakeitimas. Matyt, po nuskambėjusio skandalo su šuniukų bizniu į JK. Kažkur lyg ir skaičiau ar girdėjau, kad čipavimas žada būti privalomas. Bet gal sapnuoju blush2.gif
Atsakyti
gal vadai ilgiau daro smile.gif

nuo sausio 1d. bus privalomas čipavimas visiems thumbup.gif finaly!!! tik va mano Bartukas vis dar nelegalas, vis kažkaip nebuvo progos sučipuoti, tai reikės rudenį susikaupt ir bakstelt vaiką
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 26, 16:05)
Logiškas sprendimas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Bet patikėsiu tik tada, kai jau bus priimtas sprendimas smile.gif
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 26, 16:05)
O registracijos mokestis (12€), kaip suprantu, lieka?

Tai kol kas dar galioja ir registracijos mokestis, ir mokestis už laikymą.
QUOTE(Fėja* @ 2015 08 26, 16:46)
O registracija... tai maniau, kad jei jau čipuotas šuo, surašyti visi mano duomenys... Tai ką, čia nesiskaito? Nenueina duomenys kur kam reikia? ?.. Brrrrr sviestas sviestuotas kažkoks...

Čipavimas ir registravimas bent iki šiol nebuvo vienas ir tas pats. Nežinau (nesidomėjau), kaip bus nuo 2016 m.
QUOTE(kackac @ 2015 08 26, 16:54)
Kadangi buvau sumokėjusi registracijos mokestį, tai klinika čipą įdėjo nemokamai. Sakė, kad neregistruoti turi pilnai susimokėti ir už čipą ir už paslaugą. Tiesa, kokia ta kaina nesidomėjau. Gal "tas ant to" ir gaunasi g.gif  Arba registracija arba mokamas čipavimas.

Žiūrint, kur gyvenat. Kiekvienoj savivaldybėj įkainiai ir turbūt tvarka skiriasi. Maniškes irgi prieš 8 metus sučipavo nemokamai, bet Vilniuj, kiek žinau, nemokamai nečipuoja jau kelerius metus.
QUOTE(lututė @ 2015 08 26, 17:01)
galvoju, ar verta čipuot

Kai bus privalomas čipavimas, nereiks daug galvot rolleyes.gif

Kažkas mato kažkokius baubus čipavime, bet aš jų nematau mastau.gif
Atsakyti