Įkraunama...
Įkraunama...

LaRedoute

QUOTE(rufalija @ 2018 07 11, 21:37)
merginos, o jus tiesiai i Lietuva perkate ar i nuomos adresa? jei kas perkate per Eshopwedrop.lt, gal galite pasakyti koki telefona rasete, nes man vakar niekaip nepavyko suvesti duodamo numerio

ar yra perkanciu per adreso nuoma??? kaip suvedate telefono numeri???
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2018 07 13, 18:07)
Labai seniai nepirkau LR. Nusprendžiau vėl pabandyti smile.gif
Ar šiais laikais būna kokie dovanų kodai? Jei taip, gal pasidalintumėt  ax.gif

džiaugiamės bent nuolaidų kodais, dovanas jau pamiršę seniausiai.



bet man iki šiol neleidžia pirkt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lomute @ 2018 07 13, 11:02)
Pasigirkit ka gero pirkot😁


mano labiausiai patikę pirkiniai

sijonukas neskystas labai smaugus, kainavo 3,51
vartotojo įkelta nuotrauka
suknutė ofisinė kainavo 4,68
vartotojo įkelta nuotrauka

suknutė šventinė kainavo 6,54
vartotojo įkelta nuotrauka

džinsiukai juodi kainavo 5,25
vartotojo įkelta nuotrauka

sijonukas išeiginis , labai graži tamsiai mėlyna spalva kainavo 6,30
vartotojo įkelta nuotrauka

laisvalaikio kelnės kainavo 5,25
vartotojo įkelta nuotrauka

dar porą vyriškų paprastučių maikių po 2 eur
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimaza: 17 liepos 2018 - 09:46
raimaza, o kaip telefoną įvedinėjai, prašo 10 skaitmenų, pradžia turi būti 06? unsure.gif
Atsakyti
Pirmą kartą pirkau per Eshopwedrop. Tel nr įvedžiau, kaip jiems reikėjo, t.y. pradžią 06, o po to patrumpintą Eshopwedrop suteiktą nr. Bet ir be teisingo tel nr viskas ok - šeštadienį užsakiau ir jau pristatė Prancūzijoj. Dabar tik reikia sulaukti LT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2018 07 18, 08:32)
Pirmą kartą pirkau per Eshopwedrop. Tel nr įvedžiau, kaip jiems reikėjo, t.y. pradžią 06, o po to patrumpintą Eshopwedrop suteiktą nr. Bet ir be teisingo tel nr viskas ok - šeštadienį užsakiau ir jau pristatė Prancūzijoj. Dabar tik reikia sulaukti LT  smile.gif

O pristatymas Prancuzijoje irgi mokamas - 6.95 eur,taip? Nes as jau savaite vargstu su tuo nuomos adresu
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2018 07 18, 18:41)
O pristatymas Prancuzijoje irgi mokamas - 6.95 eur,taip? Nes as jau savaite vargstu su tuo nuomos adresu

Mokamas. Gal su kokiu kodu galima jį panaikinti, bet neturėjau laiko kodų ieškoti, nes užtaikiau ant akcijos, kai nuolaidinių prekių kainos krepšelyje dar sumažėdavo. Tai jaučiuosi apsipirkusi tokiomis kainomis kaip senais gerais laikais biggrin.gif
Atsakyti
Gal kam taip buvo: pirkau is laredoute.fr. Pinigus banke rezervavo ir jie kabo rezervuoti jau antra diena, o kur mano siuntos nieko nera, tuscia. Kaip suprantu nenusipirkau as nieko 😢 gal zinot kaip pinigus “atkabinti”?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

šios rankovės labai trumpos, ėmiau sau, perleidau dukrai, kuri yra 150-160, jai tiko
Atsakyti
yuki parodykite ką dar gražaus pirkote bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

šitą pasiėmiau, daiktas gražus, bet tas kaspinas nugaroj atėjo atrištas, su youtubu bandžiau surišt valandą laiko, nepavyko lotuliukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
kitkas vaikams kasdienai

vartotojo įkelta nuotrauka[/url]

vartotojo įkelta nuotrauka[/url]
Atsakyti
Mane labiausiai pradžiugino šis sijonas. Medžiaga plonytė, maloni, labai gražūs ornamentai. Pats tas dabartiniams orams

vartotojo įkelta nuotrauka

Nors iš tikrųjų visas siuntinys pradžiugino biggrin.gif Tiek save, tiek vaikus sėkmingai apipirkau. Džiaugiuosi atradusi Eshopwedrop. Manau po ilgos pertraukos vėl būsiu LR klientė rolleyes.gif
Atsakyti