Įkraunama...
Įkraunama...

LaRedoute

Sveikos 4u.gif

Ar dar liko perkančių iš LR bigsmile.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif , tikiuosi liko dar, apžiūrinėju kas yra, ar sąlygos tos pačios dabar:
+ 25 proc. ir siuntimas su kurjeriais apie 6 eur?

 

Ar duoda dabar pažiūrėti kiek kokių spalvų ir dydžių liko?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 28 birželio 2017 - 12:14
QUOTE(saulyte525 @ 2017 06 28, 13:04)
<p><span>Sveikos </span><span>vartotojo įkelta nuotrauka</span><span> , tikiuosi liko dar, apžiūrinėju kas yra, ar sąlygos tos pačios dabar:

+ 25 proc. ir siuntimas su kurjeriais apie 6 eur?</span></p>
<p> </p>
<p><span>Ar duoda dabar pažiūrėti kiek kokių spalvų ir dydžių liko?</span></p>


Nežinau prisidėjau patalynės , galvoju reik pirkt, bet gi norisi pigiau, ieškau koduko ax.gif
Atsakyti

vat ir aš ieškau koduko geresnio, nes kai prisideda visi procentai ir siuntimai...
o bulgaru aptarimu tema su kodukais dar yra ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 28 birželio 2017 - 14:20

bandžiau užsakyti ir pabaigoje atsirado pranešimas , kuri google išvertė taip :"Jūsų užsakymas stebėjimas laikinai išjungta. Tai leidžia mums susidoroti su stipriu dabartinę eismo mūsų svetainėje ir užtikrinti greitą ir patenkinamą apsipirkti. Ši funkcija bus greitai atstatyta. Dėkojame už Jūsų supratimą."

Atsakyti
o aš vakar apsipirkau patalynės, su koduku ETE10 gavosi puikios kainos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2017 06 29, 10:34)
o aš vakar apsipirkau patalynės, su koduku ETE10 gavosi puikios kainos biggrin.gif


O kuri LR patalynė gera? Ankstesnio pirkimo labai gerai skalbėsi, o paskutinė pirkta jau po poros skalbimų nusivėlė. Turbūt nuo sudėties priklauso. O į kokią sudėti žiūrėti? Kokią Jus pirkote?
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2017 06 29, 15:15)
O kuri LR patalynė gera? Ankstesnio pirkimo labai gerai skalbėsi, o paskutinė pirkta jau po poros skalbimų nusivėlė. Turbūt nuo sudėties priklauso. O į kokią sudėti žiūrėti? Kokią Jus pirkote?


tik medvilninę, kitokios nesu pirkusi mirksiukas.gif

pareklamuosiu komplektukas užvilkimai antklodei ir pagalvei
http://www.laredoute...-501070471.aspx

kaina žiauriai gera 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimaza: 29 birželio 2017 - 14:37
QUOTE(raimaza @ 2017 06 29, 15:35)
tik medvilninę, kitokios nesu pirkusi mirksiukas.gif

pareklamuosiu komplektukas užvilkimai antklodei ir pagalvei
http://www.laredoute...-501070471.aspx

kaina žiauriai gera 4u.gif


Ir kokia gražiiiiii wub.gif
Parodėt, tai dabar ir man prisireikė, nors spintoj dar keli nauji komplektai blink.gif
Atsakyti

O kuri LR patalynė gera? Ankstesnio pirkimo labai gerai skalbėsi, o paskutinė pirkta jau po poros skalbimų nusivėlė. Turbūt nuo sudėties priklauso. O į kokią sudėti žiūrėti? Kokią Jus pirkote?

 


Man gerai tarnavo paklodes "satin de coton" iš Best serijos - po kelis metus pastovaus naudojimo išlaikė. Dabar irgi užsakiau "satin de coton" kur storesnes, kad virš 100  fils/cm² aprašymuose storis būtų. o Medvilne kiek pamenu tai apie 60-80 storio būna. Kur per pusę poliester su medvilne tai liečiant dar neblogi buvo. Tokių užvalkalų 220*240 cm dar turiu, o paklodes deja jau sunaudojom, tai naujų dairrausi jau.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 30 birželio 2017 - 11:15
Sveikos,
Galit priminti kas pristato LR? Galvojau, kad paštas, be nesu tuo tikra, labai seniai užsakinėjau hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2017 07 10, 23:49)
Sveikos,
Galit priminti kas pristato LR? Galvojau, kad paštas, be nesu tuo tikra, labai seniai užsakinėjau hmm.gif

Gavau nuorodą DHL sistemoje 4u.gif
Atsakyti