Įkraunama...
Įkraunama...

LaRedoute

QUOTE(Montera @ 2017 03 04, 12:20)
As gi rasiau jiem del siuntinio kai cia jie vis nesiunte ilgai ir tada dar buvo kur rasyti. O dabar jie man ir laiska parase kad jei dar kokiu problemu kiltu skambinkit. Bet as nenoriu su jais kalbet.

Gavau as ir ta striuke, bet taip suprantu kad ji su broku. At vieno peties salia to tamsaus lopo skyle ale kaip kisenele. Nu fotkej dar karta ziurejau neturi ten but... Tai nunesiau siuvejai kad sutvarkytu. Norejau jiem rasyt del kompensacijos. Siaip striuke man asmeniskai visai grazi ir labai silta, tik tiek kad tikrai didinta. As perku 40 ir ja tokia emiau. Bet kaip uz tokia kaina tai sunesiosiu.

Del skylės, ir pas mane ji yra. manau čia "kišenė". Žiūrisi nekaip. Jaučiuos su ją kaip balionas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupuliukai @ 2017 03 04, 11:52)
Del skylės, ir pas mane ji yra. manau čia "kišenė". Žiūrisi nekaip. Jaučiuos su ją kaip balionas. 4u.gif


tai cia tipo taip turi but, o as galvojau kad cia brokas??? Nu jei kisene tai ji ziauriai ne vietoj biggrin.gif Galvojau pati uzsiusiu bet pabijojau kad matysis tai nunesiau savo siuvejai tai praarde ir susiuvo.
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2017 03 04, 11:20)
As gi rasiau jiem del siuntinio kai cia jie vis nesiunte ilgai ir tada dar buvo kur rasyti. O dabar jie man ir laiska parase kad jei dar kokiu problemu kiltu skambinkit. Bet as nenoriu su jais kalbet.

Gavau as ir ta striuke, bet taip suprantu kad ji su broku. At vieno peties salia to tamsaus lopo skyle ale kaip kisenele. Nu fotkej dar karta ziurejau neturi ten but... Tai nunesiau siuvejai kad sutvarkytu. Norejau jiem rasyt del kompensacijos. Siaip striuke man asmeniskai visai grazi ir labai silta, tik tiek kad tikrai didinta. As perku 40 ir ja tokia emiau. Bet kaip uz tokia kaina tai sunesiosiu.

ne brokas ten, kišenėlė, šiaip, ale prikolas, aišku, kad nenaudosi jos. man striukė tobulai patinka, ir forma, ir stilius, ir spalva, kišenės kokio gilumo bigsmile.gif prilipo tą pačią sekundę, kai užsivilkau.


o dėl antros dalies nu nesąmonė.
kol blaškiausi, kur čia jiems parašyt, patys man atsiuntė laišką, kur nurodė, kad už vieną neatsiųstą daiktą duoda kodą, kurį panaudosiu kitam pirkimui. nu bet jie iš karto matė, kad nebus to daikto, ir turėjo net nenuskaičiuoti už jį.
kodas galioja pusę metų, nežinau, ar bepirksiu ką iš jų per tą pusmetį. noriu, kad į sąskaitą grąžintų.
tuomet atsakiau jiems į tą laišką, ir užklausiau, kur kitos prekės ir, kad basutės gautos ne tos spalvos.
gavau atsakymą, kad laiškas gautas ir per 24 val. man atsakys.
ir vsio, nuo tada tylu... bash.gif
Atsakyti
Su Mūsų diena, brangiosios prasveikusios bendrapalatės smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

ateinu pasigirti smile.gif nepaisant visų nesusisklandumų,- baisiai vykę šio sail'o pirkiniai ax.gif flirt.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
nail.gif
Atsakyti
Ta antra nuo apacios merina ziurejau ziurejau ir susilaikiau. Tikrai fainas?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2017 03 08, 23:32)
Ta antra nuo apacios merina ziurejau ziurejau ir susilaikiau. Tikrai fainas?

tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2017 03 09, 08:08)


nu kaip visada grozoi papirkai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
laba
ar dar yra negavusiu prekiu?
Mano viena uzsakymo dalis yra tokiam statuse:
Article(s) annulé(s)
Annulé le 31/01/2017

Ar dar tiketis ? nieko jau nebesuprantu...Pinigai rezervuoti.Bet jau tiek laiko blink.gif

Aciu,kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apelsinuke @ 2017 03 10, 21:39)
laba
ar dar yra negavusiu prekiu?
Mano viena uzsakymo dalis yra tokiam statuse:
Article(s) annulé(s)
Annulé le 31/01/2017

Ar dar tiketis ? nieko jau nebesuprantu...Pinigai rezervuoti.Bet jau tiek laiko blink.gif

Aciu,kas atsakys 4u.gif

Jei anuliuota, tai tikrai nebesitikėk, jei turi kantrybės laukti, - rezervacija nukris pati, aš asmeniškai iškart skambinu bankui ir jie tą rezervaciją tą pačią dieną panaikina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Montera @ 2017 03 10, 17:32)
nu kaip visada grozoi papirkai  thumbup.gif  thumbup.gif

lady.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveiko,

Nu kagi laredoute rebilitavos mano akyse biggrin.gif Uzsakiau 04.04 tris prekes nu aisku padalino i dvi dalis bet pinigu si kart per du katus nenuskaite. Pirma dali issiunte 04.06 o 04.07 vakare gavau o antra dali si penktadieni suruose ir siandien jau gavau blink.gif blink.gif

Sitas liuks toks plonas vasarinis plosciukas outletui -20proc tai gavos apie 20eur su viskuo
vartotojo įkelta nuotrauka

ir sita paltuka emiau tai su juo viskas ok isskyrus kapisonas didokas tai gal ji pasitaisysiu. Bet irgi gavos po nuolaidos ir su mokesciais 20eur
vartotojo įkelta nuotrauka

ir dar dukrikei maikute ilgom rankovem emiau.
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2017 04 10, 17:55)
Sveiko,

Nu kagi laredoute rebilitavos mano akyse biggrin.gif

sakai, reabilitavosi? biggrin.gif

01 28 užsakymo antrą dalį gavau 04 06 biggrin.gif ir tik po to, kai pasiskundžiau paypalui, nes mačiau, kad prekes turi, ir iš principo nesiunčia.

į 4 mano rašytus laiškus, nulis atsako, tik pasiskundžiau per paypalą, už kelių dienų gavau užsakymą, bet į laiškus vis tiek 0 atsako.

atsargiai dabar su jais, grybauja stipriai.
Atsakyti
o gal bandet per tarpininkus siustis i FR paskui i LT? Gal taip normaliau siuuntiniai eina ir kaina geresne?
Atsakyti