Įkraunama...
Įkraunama...

LaRedoute

QUOTE(yuki @ 2017 02 15, 14:23)
kur rašai? fb asmenine žinute? mane jau dakalė, pirmadienį pamačiau, kad jau perduota dhl, apsidžiaugiau. ir ką, ir dhl'ui giliai pof.. toliau tupi francijos sandėly. afigiet blink.gif


rasiau per aide ir parejo laiskas i el pasta kad uzregistruotas uzklausimas ir atsakys per 24val. Nu ziuresiu
Atsakyti
gavau dalį siuntos, basutės ne tos spalvos, kaip užsakytos, ką daryt toliau? laukt antros dalies ar iškart rašyt?

montera, striukė
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Laba
Kaip ten mes mokedavom atrasti siu ta be nuorodos? Pradingo mano viena siuntinio dalis....
Nuorodos neturiu...
Aciu
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2017 02 17, 13:50)
gavau dalį siuntos,  basutės ne tos spalvos, kaip užsakytos, ką daryt toliau? laukt antros dalies ar iškart rašyt?

montera, striukė



nu grazi striuke. O kaip ten su jos uzsegimu nes dauguma kazkuo skundes? ir kaip dydis ar atitinka?

Papildyta:
QUOTE(apelsinuke @ 2017 02 17, 22:07)
Laba
Kaip ten mes mokedavom atrasti siu ta be nuorodos? Pradingo mano viena siuntinio dalis....
Nuorodos neturiu...
Aciu


as vakar gavau antra dali siuntos ir jokios nuorodos nebuvo.
O ieskom tai colis nr be pirmu 4 skaiciu ir dhl puslapyje kiti ieskojimo budai ir pagal siuntejo nuoroda
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2017 02 18, 15:04)
nu grazi striuke. O kaip ten su jos uzsegimu nes dauguma kazkuo skundes? ir kaip dydis ar atitinka?

Papildyta:
as vakar gavau antra dali siuntos ir jokios nuorodos nebuvo.
O ieskom tai colis nr be pirmu 4 skaiciu ir dhl puslapyje kiti ieskojimo budai ir pagal siuntejo nuoroda

užsegama knopkėm, visi skundėsi, kad nėra užtrauktuko, bet man jo ir nereikia.
mano dydis yra tarpinis tarp 36 ir 38, striukę ėmiau 38, tačiau būčiau tilpus ir į 36, sakyčiau pusė dydžio didinta. dabar tokia laisvesnė, bet aš ir mėgstu laisvesnius viršutinius drabužius. rankovės ilgos, kas man labai patiko. ir graži.

tai, vadinasi, laukt reikia antros dalies. o ilgai laukei antros?
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2017 02 18, 18:05)
užsegama knopkėm, visi skundėsi, kad nėra užtrauktuko, bet man jo ir nereikia.
mano dydis yra tarpinis tarp 36 ir 38, striukę ėmiau 38, tačiau būčiau tilpus ir į 36, sakyčiau pusė dydžio didinta. dabar tokia laisvesnė, bet aš ir mėgstu laisvesnius viršutinius drabužius. rankovės ilgos, kas man labai patiko. ir graži.

tai, vadinasi, laukt reikia antros dalies. o ilgai laukei antros?


nesusilaikiau ir as ta striuke prigriebiau nes kaina labai liuks smile.gif

Man pirma dalis parejo labai greit vasario 3, o va antra dalis tik vakar (uzsakymas sausio 28).
Atsakyti
merginos vienos perkat ar kooperuojatės? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2017 02 21, 13:41)
merginos vienos perkat ar kooperuojatės? 4u.gif

mes dedames dviese
Atsakyti
QUOTE(apelsinuke @ 2017 02 21, 16:40)
mes dedames dviese

Aš irgi norii jei ne per vėlu
Atsakyti
susiruošiau rašyt laredutui, žiūriu nebėra opcijos rašyt laišką, matau tik webcam ir chat. nenoriu nei tos, nei tos opcijos. kų daryc??? unsure.gif
Papildyta:
fb matau tik .com.
o kur .fr?

ar šian tiesiog ne mano diena? hmm.gif
Atsakyti
Sveikos, as ir gavau daugumos Jusu uzsakyta striuke. Nezinau, ji man beforme, ir gerokai padidinta. Visad uzsakinedavau 40 ir si kart uzsakiau. Gal reik parduot g.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2017 02 24, 12:39)
susiruošiau rašyt laredutui, žiūriu nebėra opcijos rašyt laišką, matau tik webcam ir chat. nenoriu nei tos, nei tos opcijos. kų daryc??? unsure.gif
Papildyta:
fb matau tik .com.
o kur .fr?

ar šian tiesiog ne mano diena? hmm.gif


As gi rasiau jiem del siuntinio kai cia jie vis nesiunte ilgai ir tada dar buvo kur rasyti. O dabar jie man ir laiska parase kad jei dar kokiu problemu kiltu skambinkit. Bet as nenoriu su jais kalbet.

Gavau as ir ta striuke, bet taip suprantu kad ji su broku. At vieno peties salia to tamsaus lopo skyle ale kaip kisenele. Nu fotkej dar karta ziurejau neturi ten but... Tai nunesiau siuvejai kad sutvarkytu. Norejau jiem rasyt del kompensacijos. Siaip striuke man asmeniskai visai grazi ir labai silta, tik tiek kad tikrai didinta. As perku 40 ir ja tokia emiau. Bet kaip uz tokia kaina tai sunesiosiu.
Atsakyti