Įkraunama...
Įkraunama...

LaRedoute

QUOTE(Tina* @ 2017 02 03, 15:12)
O koks dabar pristatymas? Ar yra galiojanciu koduku?

Kaip senai cia pirkau...


dabar galioja kodas SUPER -20proc

pristatymas kaip ir anksciau 5,95 ir procentai, bet dabar dariau uzsakyma 01.28 beja jau PAYPAL vel yra. Is pradziu paskaiciavo kaip ir priklauso siuntima (gavos 20 su centais) Uzsakyma padalino i dvi dalis ir jau viena turi tuoj atvezt, o antra dalis bent puslapyje raso, kad ruosiama. Bet kazkodel siuntimo mokestis sumazejo iki 13eur ??? nu ziuresiu kaip cia nuskaitys kortelej.

Pirkau kelias poras dzinsu sau is tu nebrangiu ( http://www.laredoute...=00010000000001 ), o daugiau vaikam maikuciu ilgom ir trumpom rankovem mergaitiskas kelnes. Zodziu nieko stebuklingo.
Atsakyti
Aciu, Montera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2017 02 03, 10:11)
kad labai kažko gero nepasakyčiau, pižamų ėmiau, nes vis dar nerandu, kur kitur už normalią kainą, kiti su kodu prieinama kaina pasirodė:



Ar dar negavai sitos striukes?
vartotojo įkelta nuotrauka

Labai idomu kaip ji realiai atrodo ir kaip su dydziu
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2017 02 05, 10:48)
Ar dar negavai sitos striukes?
Labai idomu kaip ji realiai atrodo ir kaip su dydziu

negavau dar. labai įdomiai siuntinys nuo sausio 31 d. tupi supakuotas dhl sandėly francijoj ir niekur nejuda nė iš vietos mastau.gif

Shipment information received - būklė ir toliau stop
Atsakyti
šiemet FR įdomią sistemą įvaldę biggrin.gif visus tris siuntinius padalino pusiau ir atsiuntė atskirai, tiesa kai ko nebegavau, kol jie išsiuntė.. Dar užkniso, kad pinigus rezervuoja visai siuntai, tada kai išsiunčia vieną siuntos dalį pinigus nuskaičiuoja ne iš tų rezervuotų, o naujai, išsiuntę antrą siuntos dalį nuskaičiuoja darsyk,- keliskart kortelėj gilų minusą radau, toks lengvas šokas buvo, kol susivokiau kas ir kaip.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 09 vasario 2017 - 10:57
žvarba, kada užsakinėjai? mane jau užkn... laukt. nuo sausio 31 vis dar sandėlyje. noriu parašyt jiems, bet nerandu, kur.

gal kas pasakys, kur jiems galima skųstis???
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2017 02 10, 09:53)
žvarba, kada užsakinėjai? mane jau užkn... laukt. nuo sausio 31 vis dar sandėlyje. noriu parašyt jiems, bet nerandu, kur.

gal kas pasakys, kur jiems galima skųstis???


O tai LR neissiuncia ar DHL sandelyje tebestovi?

as uzsakinejau sausio 28 ir jau 30d patvirtino pirma dali ir issiunte nu ir greit gavau, o antra dalis siuntinio jau kaip ir paruosta, bet iki siol jokiu DHL nuorodu nepareina.

Nors kai pirkau rugsejo gale tai menesi laukiau siuntinio.
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2017 02 10, 13:53)
žvarba, kada užsakinėjai? mane jau užkn... laukt. nuo sausio 31 vis dar sandėlyje. noriu parašyt jiems, bet nerandu, kur.

gal kas pasakys, kur jiems galima skųstis???



Labas,
skundžiuosi jau ne pirmą kart per šį seilą, tačiau jokios reakcijos.
O skųstis yra kuo, nes jų sistema visiškai grybauja:oh:
eini i suivares mes comandes ir tada kairiame kampe yra Besoin d'aide
Ten rasau.
Negana to, kad sandelyje stovi prekes, o pinigai rezervuojami dvigubai blink.gif
Papildyta:
QUOTE(žvarba @ 2017 02 09, 14:56)
šiemet FR įdomią sistemą įvaldę biggrin.gif visus tris siuntinius padalino pusiau ir atsiuntė atskirai, tiesa kai ko nebegavau, kol jie išsiuntė.. Dar užkniso, kad pinigus rezervuoja visai siuntai, tada kai išsiunčia vieną siuntos dalį pinigus nuskaičiuoja ne iš tų rezervuotų, o naujai, išsiuntę antrą siuntos dalį nuskaičiuoja darsyk,- keliskart kortelėj gilų minusą radau, toks lengvas šokas buvo, kol susivokiau kas ir kaip..  biggrin.gif


Tokį šoką dėl minuso patyriau ir aš.
Dabar mano vieno pirkimo suma rezervuota. Uzsakymas isdalintas i 6 dalis.
tris gavau, dvieju niekaip nesupakuoja., o kita dalis jau anuliuota. Rezervuota ir pilna suma, ir dar vis po naują nusirašinėja.
Paskutinis pirkimas išvis šokiravo, nes krepšys neištuštėjo, patvirtinimo negavau, prie užsakymų jo nėra. Pinigai rezervuoti.
Paypal i užklausą neatsako, tad eisiu i SEB,kad rezervą paleistų.
vartotojų teisės pasiūlė rašyti skundą,pridedant laiškus, į kuriuos LR nereaguoja,banko išrašus.
Dviguba rezervacija yra neteisėta.
Panašu,kad tuoj baigsis ne tik "laisvi" pinigai mano sąskaitoje, bet ir kantrybė.
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2017 02 10, 22:14)
O tai LR neissiuncia ar DHL sandelyje tebestovi?

as uzsakinejau sausio 28 ir jau 30d patvirtino pirma dali ir issiunte nu ir greit gavau, o antra dalis siuntinio jau kaip ir paruosta, bet iki siol jokiu DHL nuorodu nepareina.

Nors kai pirkau rugsejo gale tai menesi laukiau siuntinio.

lr laiko savo sandėlyje. jie užpildė dhl puslapyje siuntos informaciją, bet neperdavė dhl, todėl dhl ir negali atsiųst. užsakymas darytas 28 d.

QUOTE(apelsinuke @ 2017 02 10, 22:30)
Labas,
skundžiuosi jau ne pirmą kart per šį seilą, tačiau jokios reakcijos.
O skųstis yra kuo, nes jų sistema  visiškai grybauja:oh:
eini i suivares mes comandes ir tada kairiame kampe yra Besoin d'aide
Ten rasau.
Negana to, kad sandelyje stovi prekes, o pinigai  rezervuojami dvigubai blink.gif
Papildyta:
Tokį šoką dėl minuso patyriau ir aš.
Dabar mano vieno pirkimo suma rezervuota. Uzsakymas isdalintas i 6 dalis.
tris gavau, dvieju niekaip nesupakuoja., o kita dalis jau anuliuota. Rezervuota ir pilna suma, ir dar vis po naują nusirašinėja.
Paskutinis pirkimas išvis šokiravo, nes krepšys neištuštėjo, patvirtinimo negavau, prie užsakymų jo nėra. Pinigai rezervuoti.
Paypal i užklausą neatsako, tad eisiu i SEB,kad rezervą paleistų.
vartotojų teisės pasiūlė rašyti skundą,pridedant laiškus, į kuriuos LR nereaguoja,banko išrašus.
Dviguba rezervacija yra neteisėta.
Panašu,kad tuoj baigsis ne tik "laisvi" pinigai mano sąskaitoje, bet ir kantrybė.

o tai kur skundžiatės? įmeskit nuorodą, nerandu, kur parašyt. pas mane kol kas rezervuota viena suma, bet mažesnė, nei užsakyta, dėl to pretenzijų neturiu. jei vėl tylės dėl prekių, panašu, kad ecc turės darbo su jais.
Atsakyti
QUOTE(apelsinuke @ 2017 02 10, 22:30)

Tokį šoką dėl minuso patyriau ir aš.
Dabar mano vieno pirkimo suma rezervuota. Uzsakymas isdalintas i 6 dalis.
tris gavau, dvieju niekaip nesupakuoja., o kita dalis jau anuliuota. Rezervuota ir pilna suma, ir dar vis po naują nusirašinėja.
Paskutinis pirkimas išvis šokiravo, nes krepšys neištuštėjo, patvirtinimo negavau, prie užsakymų jo nėra. Pinigai rezervuoti.
Paypal i užklausą neatsako, tad eisiu i SEB,kad rezervą paleistų.
vartotojų teisės pasiūlė rašyti skundą,pridedant laiškus, į kuriuos LR nereaguoja,banko išrašus.
Dviguba rezervacija yra neteisėta.
Panašu,kad tuoj baigsis ne tik "laisvi" pinigai mano sąskaitoje, bet ir kantrybė.


Nu man ir iskart buvo rezervave pilna suma paskui kai pirma dali issiunte tai nurase puse sumos, bet pradine suma kabejo, o jau kai supakavo antra dali tai uz ja irgi nurase ir pradini rezerva nueme. Bet kas is to, kad ir toliau tylu ir jokios nuorodos kad issiusta.

O per FB nebandet rasyt? nes as ana kart rugseji kai iki ju nedasibeldziau nes ir nebuvo kaip del kazkokiu puslapio pakeitimu tai is FB perdave kam reikia ir jie momentaliai atrase el laiska.
Atsakyti
Nu ar kam pajudejo uzstrige siuntiniai?
As jau neapsikenciau irgi parasiau LR laiska. Prie uzsakymo parasyta kad iki 16d tureciau gaut, o net neissiusta.
Atsakyti
kur rašai? fb asmenine žinute? mane jau dakalė, pirmadienį pamačiau, kad jau perduota dhl, apsidžiaugiau. ir ką, ir dhl'ui giliai pof.. toliau tupi francijos sandėly. afigiet blink.gif
Atsakyti