Įkraunama...
Įkraunama...

LaRedoute

QUOTE(žvarba @ 2016 07 21, 20:37)
paršai varliai,- ne kitaip bash.gif prisikroviau prekių, o negaliu užsisakyti,- lomkės man cry.gif iš kur ištraukti tarpininką Fr?? doh.gif


O UK La Redoute nesiuncia i lt?
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2016 07 21, 20:37)
paršai varliai,- ne kitaip bash.gif prisikroviau prekių, o negaliu užsisakyti,- lomkės man cry.gif iš kur ištraukti tarpininką Fr?? doh.gif


nu ir man nervai sukilo... as pries isvarant atostogu susidejau krepsa sakau paziuresiu kaip bus su finansais po atostogu ir tada uzsisakysiu.., nu ir va dabar pasvajok... ir garantija jei sutvarkys tik pasibaigus ispardavimam doh.gif Jau gi viena kart taip buvo
Atsakyti
Sutaupėm.
Klausimas:
Ar kas grąžinot neseniai? Ką reik be to blanko pildyt? Kažką žymėt prisijungus prie savo profilio?
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2016 07 23, 11:10)
Sutaupėm.
Klausimas:
Ar kas grąžinot neseniai? Ką reik be to blanko pildyt? Kažką žymėt prisijungus prie savo profilio?


nieko daugiau nepildziau tik ant to blanko kaip visada pazymejau
ir aisku kaip ir visada atskirai teko priminti del tu procentu grazinimo ir pasto islaidu, nes pas mane buvo brokas
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2016 07 23, 14:48)
nieko daugiau nepildziau tik ant to blanko kaip visada pazymejau
ir aisku kaip ir visada atskirai teko priminti del tu procentu grazinimo ir pasto islaidu, nes pas mane buvo brokas

Ačiū labai.
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2016 07 22, 11:38)
nu ir man nervai sukilo... as pries isvarant atostogu susidejau krepsa sakau paziuresiu kaip bus su finansais po atostogu ir tada uzsisakysiu.., nu ir va dabar pasvajok... ir garantija jei sutvarkys tik pasibaigus ispardavimam doh.gif  Jau gi viena kart taip buvo

buvo? aš kažkaip neužtaikiau... unsure.gif o aš jau maniau, čia francai mūsų tokiu būdu su visam atsikratyti bando unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Vai2lka @ 2016 07 22, 09:44)
O UK La Redoute nesiuncia i lt?

gal ir siunčia, tik kainos skiriasi kai ko net kelis kartus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2016 07 23, 18:14)
buvo? aš kažkaip neužtaikiau... unsure.gif o aš jau maniau, čia francai mūsų tokiu būdu su visam atsikratyti bando unsure.gif
Papildyta:

gal ir siunčia, tik kainos skiriasi kai ko net kelis kartus doh.gif


Jo jo buvo cia pries kelis metus irgi taip i gala ispardavimu. Irgi visi rase jau galvojom kad nori mus i lr.com iskraustyt. Bet tada sutvarke.

Taip ir nespejau nei vieno siuntinuko per si ispardavima uzsakyt schmoll.gif O dabar kai negali tai is vis mirtinai reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2016 07 23, 17:42)
Taip ir nespejau nei vieno siuntinuko per si ispardavima uzsakyt  schmoll.gif O dabar kai negali tai is vis mirtinai reikia lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif ir aš nespėjau, o dabar ir man mirtinai reikia... wacko.gif wacko.gif
Atsakyti
ir man mirtinai reikia, nes kodas, kai grazinau preke baigias huh.gif
Atsakyti
Is nevilties nuejau i UK puslapi, atsirinkau, susidejau - NESIUNCIA!!! devil.gif devil.gif devil.gif
Atsakyti
tai kad uk ir nesiuntė niekad
Atsakyti
Sakykite, ar kas bandete dabar pirkti, ar siuncia i Lietuva?
Atsakyti