Įkraunama...
Įkraunama...

LaRedoute

As jiems i FB dar parasiau, nes kitaip "neprisibeldziu"..ir is ten jokio atsakymo. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2016 02 26, 09:48)
As jiems i FB dar parasiau, nes kitaip "neprisibeldziu"..ir is ten jokio atsakymo.  blink.gif


Nors ir teko jiems papildomai priminti del pasto islaidu, bet va siandien gavau laiska, kad uz mano pasto islaidas grazinant 10eur perves i kortele, o ta 25proc mokesti grazino internetiniu cekiu. Taip kad be pretenziju viska graziai sutarem.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Pirma kart ketinau uzsakineti is laredoute. fr suvedus kredinines korteles duomenis, buvo paprasyta dar karteli suvesti. Taciau nebeleido ivesti iki kada kortele galioja, perkrovus psl isvis parase, kad nebegaliu naudotis jokia kreditine kortele, buvau ir is naujo prisijungus ir net kitu pastu prisiregistravau bet tas pats:( Kortele tinkama - kreditine kitos parduotuves priima gal kam taip yra buve? gal zinot ka daryti ? visa info susijusia su uzsakymu is laredote esu perskaiciusi nezinau ka daryti sad.gif
Atsakyti
Derinukas su svarkeliu is La Redoute.
Atsakyti
merginos gal kuri is laredoutes zadate uzsakyneti, noreciau prisijungti su dviem sausainiais Vilniuje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2016 06 05, 23:32)
merginos gal kuri is laredoutes zadate uzsakyneti,  noreciau prisijungti su dviem sausainiais  Vilniuje wink.gif




Sveikos , kada prasideda privatus?
Atsakyti
sveikos, kur visos dingę g.gif

ar yra kokie privatūs išpardavimai? negavau šiemet jokios nuorodos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2016 06 16, 14:27)
sveikos, kur visos dingę g.gif

ar yra kokie privatūs išpardavimai? negavau šiemet jokios nuorodos ax.gif


Taip yra ispardavimai, galite paziureti cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2016 06 16, 15:19)
Taip yra ispardavimai, galite paziureti cia  smile.gif

Kad cia ne FR
Atsakyti
šitie privatūs fr
Atsakyti
ir kodą galiojantį radau jiems KDO10
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2016 06 18, 23:56)
ir kodą galiojantį radau jiems KDO10

Ką perkat g.gif
Atsakyti