Įkraunama...
Įkraunama...

LaRedoute

QUOTE(Vai2lka @ 2016 02 04, 12:03)
10% Kodukas Off Sale
O jus mergaites is Prancuzijos siunciat, ne is UK?  smile.gif

mano norimo rūbo kaina palankesnė iš fr negu iš UK
Atsakyti
Sveikos, gal zinot koki veikianti koda su procentais? Kazkaip pavelavau su 20%.😠
Atsakyti
Gal kas nori pasidalinti siuntima? Anyksciai, siunciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupuliukai @ 2016 02 05, 20:23)
Sveikos, gal zinot koki veikianti koda su procentais? Kazkaip pavelavau su 20%.😠


o situos isnaudojot?
MAR10
PEO10

-10eur nuo 49
bet leido tik viena kart panaudot ir tik viena is ju


Vakar kitas paltas mamai parejo tai dabar liuks ir dydis ir kokybe. Graziai isliemenuotas nestoras toks pavasariui thumbup.gif

http://www.laredoute...=00090000000001

dabar tik ana brokuota reikia grazinti.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montera: 06 vasario 2016 - 11:20
QUOTE(Montera @ 2016 02 02, 12:15)

Is berniukisku labai faina sita striukyte tokia pavasarine. Tikrai nedidinta.
http://www.laredoute...=00010000000001

Geri dzinsiukai uz gera kaina tinka tiek mergaitem tiek berniukam
http://www.laredoute...=00010000000001




Striukyte tikrai labai faina thumbup.gif ir mes emem.. .Montera, o cia kaina sumazejo dar ?

o dziunsiukus turiu 150 ..gal kam reikia? mano 9-mečiui dručkiui maži...
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2016 02 07, 12:53)
Striukyte tikrai labai faina  thumbup.gif  ir mes emem.. .Montera, o cia kaina sumazejo dar ?

o dziunsiukus turiu 150 ..gal kam reikia? mano 9-mečiui dručkiui maži...



as paziurejau tai su 10proc nuolaida mokejom 7,56+mokesciai tai kaip ir tiek pat. Vaikui tai labai patiko ypac kad tas kapisonas yra.

P.S.
Beja biskuti kita tema dabar vaikam pripirkau rubu is Asda/George super kokybe ir kaina, siuntimas 10svaru. Su kompanija visai gerai gaunas pasidalinus siuntima. Yra kaip ir Tesko daug mokykliniu rubu kas dabar jau aktualu. Nes tesko nuo vasario 1 nebesiuncia i lietuva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montera: 08 vasario 2016 - 08:49
QUOTE(Montera @ 2016 02 08, 08:49)
P.S.
Beja biskuti kita tema dabar vaikam pripirkau rubu is Asda/George super kokybe ir kaina, siuntimas 10svaru. Su kompanija visai gerai gaunas pasidalinus siuntima. Yra kaip ir Tesko daug mokykliniu rubu kas dabar jau aktualu. Nes tesko nuo vasario 1 nebesiuncia i lietuva.

labai į temą, gavau laišką iš tesco, kad nebesiųs, ir kaip tik galvojau, kur mokyklinius bepirkt aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2016 02 06, 12:18)


dabar tik ana brokuota reikia grazinti.... doh.gif


As irgi gavau paltuka viena brokuota, reikes grazinti. Neprisimenu ka ir kaip reikia daryti doh.gif Pradziai turbut jiems reikia parasyti kad gavau tokia preke?
Atsakyti
QUOTE(viola**** @ 2016 02 10, 23:49)
As irgi gavau paltuka viena brokuota, reikes grazinti. Neprisimenu ka ir kaip reikia daryti  doh.gif  Pradziai turbut jiems reikia parasyti kad gavau tokia preke?


Parasiau jiems bet tiek ir to atsakymo kad grazinkit atgal.
O taip tai supakuojat idedat saskaitos dali kur irasot kiek vienetu grazinat ir pazymit kad brokuota, kita dali sau paliekat.
Grazinat :
La Redoute, Service retour BAT N,
ZI de la Martinoire, 500,
rue de la Martinoire,
59150 Wattrelos,
France.
Siaip visa info yra bibliotekoj.
Atsakyti
Jei dar kam reikia koduku ispardaviminem prekem :

12RAD- duoda -12eur tik nezinau nuo kokios sumos.
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2016 02 11, 12:03)
Parasiau jiems bet tiek ir to atsakymo kad grazinkit atgal.
O taip tai supakuojat idedat saskaitos dali kur irasot kiek vienetu grazinat ir pazymit kad brokuota, kita dali sau paliekat. 
Grazinat :
La Redoute, Service retour BAT N,
ZI de la Martinoire, 500,
rue de la Martinoire,
59150 Wattrelos,
France.
Siaip visa info yra bibliotekoj.

Aciu, man tai geriau butu kad kita toki pat atsiustu.
Atsakyti
QUOTE(viola**** @ 2016 02 11, 22:18)
Aciu, man tai geriau butu kad kita toki pat atsiustu.


As va katis is pasto issiunciau atgal. Uz siuntima gavos 10eur tai dar teks su jais pakovot kad viska grazintu nes kaip visada jokie cekiukai jiems nieko nereiskia jei paskui neparasai tai patys niekad negrazina smile.gif

Nu man tokio pat blizgancio ir byrancio palto nereikejo tai uzsakem kitoki. Vat naujas tai puikus grazus lauros clement paltas. Nu bet jau anas tai kazkoks nesusipratimas buvo nors irgi LC... ir medziaga kaip is paddevetu butu...
Atsakyti