Įkraunama...
Įkraunama...

Netyčiukai

Apklausa: Mano netyčiukas: (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Harriet* @ 2015 07 25, 13:08)
Man yra tik dvi priimtinos apsaugos, deja, tarpusavy nesuderinamos-susilaikymas ir prezervatyvai. Reikes rimtai apgalvoti kaip toliau. Save nuodyti ištisai, kad ketvirto vaiko neturėčiau? Vyrui apsispręsti, gal jam jau gyvenime užtenka trijų vaikų? Uch, sudėtinga.



O kaip spirale? Kiek teko girdeti, ji irgi yra visai efektyvi kontraceptine priemone..
Atsakyti
QUOTE(Akvile1990 @ 2015 08 09, 01:35)
O kaip spirale? Kiek teko girdeti, ji irgi yra visai efektyvi kontraceptine priemone..

Hormoninė spiralė daug kam nepatinka dėl moralinių įsitikinimų.
Taip pat nereikia atmesti galimybės, kad spiralės nepriims organizmas.
Atsakyti
Na, aš pati va SM'e prie antro vaiko jau kadaise buvau užsirašius „Noriu netyčiuko“ - tai ir prisinorėjau biggrin.gif taigi, mūsų netyčiukas toks pakankamai sąmoningas biggrin.gif
Po pirmo vaiko apie šešerius metus naudojomės natūraliu šeimos planavimu. Kad patys susiplanuotume antrą vaiką - kaip ir visiems, tai finansinė padėtis per kukli, tai tas, tai anas... vargu, ar kada būtume pasiryžę planuotam. Todėl šis netyčiukas - pats geriausias dalykas bigsmile.gif
O iš apklausos variantų pasirinkau - apsiskaičiavau vaisingas dienas. Nors NŠP - šiaip jau nėra skaičiavimas. Tačiau šį pavasarį buvo toks aktyvus periodas, kad galvojau pasikliausiu tik tuo „skaičiavimu“ (bijant netyčiuko to daryti JOKIU BŪDU negalima!). Tiesa, mūsų atveju net ir tas skaičiavimas būtų padėjęs, bet kad aš net skaičiuoti nebemoku hihihi.gif kažkodėl nuo balandžio 19 d. iki gegužės 3 d. man išėjo tik viena savaitė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazza: 18 rugpjūčio 2015 - 09:16
QUOTE(Ragany @ 2015 07 23, 15:57)
As apie ta posta irgi pamislinau, bet paskui primeciau, kad gal kokias KT nutrauke ir tuos du ciklus saugojos kitaip,kad ir akto nutraukimu, nu ir gavos va , per antra cikla.

Bet siaip, as nelabai suvokiu aplamai netyciuko, kai myliesi tycia, o pastoji netycia? Ypatingai kai ne pirmas vaikas gaunasi netycia. Kamon, cia kas, atsakomybes trukumas biski?



visa savo lyt aktyvu gyvenima saugausi NSP,niekad nepavede.bet va db kazkas kimba.turejau tik viena nesaugu myliuka,pirmaja mmm diena,kai realiai pagal viska neimanoma pastot.deja,musiau netyciukas blush2.gif ir tikrai nebuvo galvota,kad galiu pastot doh.gif tai nemanau,kad tai yra neatsakingumas,nors vaikas ir nepirmas ir neatras,abu vaikai planuoti,antraji teko pusmeti gaudyt. tiesiog organizmo isdaiga smile.gif nors kartais pamastau,kad vis del to,tie vadinami netyciukai,ne tokie ir netyciukai,mano isitikimu,patys vaikai renkasi kada jiem ateit,nes nemazai pavyzdziu kai su spiralem pastojama,su kt ar kitom apsaugos priemonem
Atsakyti
Akvile1990, tai kad hormonine spirale yra hormonai, tas pats sh kaip tabletes ar implantai... Nuodas ir tiek. O varine spirale man dar baisiau, nes istisai mikroabortai. Pastoji ir abortuoji ta vaisiuka-nesamone sad.gif
Atsakyti
Sveikos
Nors tema senai nenaudojama,bet gal kas uzklysit...
Pavede NSP ir pastojau vos 3d iki menesiniu... trecias...
Vyresneliui 7, rudeni i mokykla. Jau kaip ir bedu maziau. Ale va jaunelis dar tik 2 metuku... ligoniukas... daznai sergam ir sunkiai. Pripazino bronchine astma... sad.gif sad.gif sad.gif
Vyras furistas, bet melejonu nenesa. Gyvenam kukliai bet nevaikstom alkani.truksta daug ko, zadejom kaip ir pasitaupyti ir gerinti buiti, bet tauks zinia netiketa smile.gif
As vos menesis kaip gryzus i darba ir vel reiks pasakyti kad iseinu i dekreta sad.gif kuris bus toooks mazas, kad ant pampersu tik uzteks... sad.gif sad.gif
Mama suzinojusi zinia apsibliove... mazdaug sakes tau asiliuk sad.gif

Kaip rast jegu visiem irodyti, kad neprazusiu. Kaip darbe taktiskai pasakyti. Ar tikrai trecias vaikas jau sakes buna...
Atsakyti
QUOTE(misdrieziuke @ 2016 04 10, 17:50)
Sveikos
Nors tema senai nenaudojama,bet gal kas uzklysit...
Pavede NSP ir pastojau vos 3d iki menesiniu... trecias...
Vyresneliui 7, rudeni i mokykla. Jau kaip ir bedu maziau. Ale va jaunelis dar tik 2 metuku... ligoniukas... daznai sergam ir sunkiai. Pripazino bronchine astma... sad.gif sad.gif sad.gif
Vyras furistas, bet melejonu nenesa. Gyvenam kukliai bet nevaikstom alkani.truksta daug ko, zadejom kaip ir pasitaupyti ir gerinti buiti, bet tauks zinia netiketa smile.gif
As vos menesis kaip gryzus i darba ir vel reiks pasakyti kad iseinu i dekreta sad.gif  kuris bus toooks mazas, kad ant pampersu tik uzteks... sad.gif sad.gif
Mama suzinojusi zinia apsibliove... mazdaug sakes tau asiliuk sad.gif

Kaip rast jegu visiem irodyti, kad neprazusiu. Kaip darbe taktiskai pasakyti. Ar tikrai trecias vaikas jau sakes buna...

Nu tikrai nebus šakės unsure.gif o ir kam kažką įrodinėt, žinoma, kol apsipras artimieji bus sumaišties, bet tai laikina, o pagimdžiusi trečią vaikelį niekada nesigailėsi, motinystė tai nesibaigianti meilė wub.gif
Mano situacija tokia,kad du vaikai jau gerokai ūgtelėję (13 ir 10 m.) ir kadangi abu su vyru atradome Dievą, tikėjimą, tai ėmėme laikytis NŠP intymiame gyvenime. Kažkada mąstėme apie trečią bet taip jau susiklostė kad prioritetai susidėliojo kitur, ir visą laiką dėkojau Dievui kad turime du ir gerai. Na, o dabar žinau kad bet kada galiu pastoti nes mano ciklas labai nereguliarus tai praktiškai viskas ką darau tai matuoju bazinę temperatūrą ir jei jau taip bus skirta Dievulio tai turėsim ir trečią smile.gif
Atsakyti
Mano ciklas buvo kaip laikrodukas.net ir po gimdymu ir maitinimu po keliu men stodavo i savo vietas kaip jaunysteje.
Ale va buvo stresu. Su maziuku 2 sav ligoninese, neradimas ligos ir daug asaru
Tai gal sitas dasidejo
Bet dar... gruodzio men palaidojom mociute, kuri labai daug megzdavo vaikuciams rubeliu. Vasario menesi tvarkiau maziaus spinta ir pagalvojau kad laikas atiduoti megztinukus kazkam. Ir nakti susapnavau mociute, kuri sako : neatiduok dar tu rubeliu, reiks paciai...
Nesikraciau tos minties kazkada turet trecia, bet kai taip viskas netiketai, neplanuotai... baisu kazkaip...
Atsakyti
QUOTE(misdrieziuke @ 2016 04 10, 20:36)
Mano ciklas buvo kaip laikrodukas.net ir po gimdymu ir maitinimu po keliu men stodavo i savo vietas kaip jaunysteje.
Ale va buvo stresu. Su maziuku 2 sav ligoninese, neradimas ligos ir daug asaru
Tai gal sitas dasidejo
Bet dar... gruodzio men palaidojom mociute, kuri labai daug megzdavo vaikuciams rubeliu. Vasario menesi tvarkiau maziaus spinta ir pagalvojau kad laikas atiduoti megztinukus kazkam. Ir nakti susapnavau mociute, kuri sako : neatiduok dar tu rubeliu, reiks paciai...
Nesikraciau tos minties kazkada turet trecia, bet kai taip viskas netiketai, neplanuotai... baisu kazkaip...

Viskas bus gerai - jei Dievas siunčia vadinasi žino ką daro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvile1990 @ 2015 08 09, 00:35)
O kaip spirale? Kiek teko girdeti, ji irgi yra visai efektyvi kontraceptine priemone..


Taip, labai efektyvi, sunesiojau 3 spirales varines, nepastojau nei karto..
Papildyta:
QUOTE(misdrieziuke @ 2016 04 10, 15:50)
Sveikos
Nors tema senai nenaudojama,bet gal kas uzklysit...
Pavede NSP ir pastojau vos 3d iki menesiniu... trecias...
Vyresneliui 7, rudeni i mokykla. Jau kaip ir bedu maziau. Ale va jaunelis dar tik 2 metuku... ligoniukas... daznai sergam ir sunkiai. Pripazino bronchine astma... sad.gif sad.gif sad.gif
Vyras furistas, bet melejonu nenesa. Gyvenam kukliai bet nevaikstom alkani.truksta daug ko, zadejom kaip ir pasitaupyti ir gerinti buiti, bet tauks zinia netiketa smile.gif
As vos menesis kaip gryzus i darba ir vel reiks pasakyti kad iseinu i dekreta sad.gif  kuris bus toooks mazas, kad ant pampersu tik uzteks... sad.gif sad.gif
Mama suzinojusi zinia apsibliove... mazdaug sakes tau asiliuk sad.gif

Kaip rast jegu visiem irodyti, kad neprazusiu. Kaip darbe taktiskai pasakyti. Ar tikrai trecias vaikas jau sakes buna...

Tikrai neprazusit. pasiskaitykit daugiavaikiu temose, tas vaikas bus toks pats dziaugsmas, kaip ir pirmi du. O melejonu niekas cia neuzdirba.
Atsakyti
QUOTE(Sėlija* @ 2016 04 10, 20:39)
Taip, labai efektyvi, sunesiojau 3 spirales varines, nepastojau nei karto..
Papildyta:

Tikrai neprazusit. pasiskaitykit daugiavaikiu temose, tas vaikas bus toks pats dziaugsmas, kaip ir pirmi du. O melejonu niekas cia neuzdirba.

schmoll.gif

Taip išgyvensit ir nepražūsit, ir kažkada suprasit, kad tai geriausia kas galėjo nutikti. Dievas neduoda daugiau nei galim panešti. Pati auginu tris sūnus, iš kurių du pametiniai. Ir nereikia gyventi, galvojant ką pasakys kiti, visada buvo ir bus kas šneka, apšneka ir pan. Nosį aukščiau nešiojat Dievo dovaną wub.gif man už nugaros ir į akis sakė, ai čia vaikų prisidarė, kaip čia gyvens ir pan. Bet tikiu ir pasitikiu Dievu, ir gyvenam gerai, auginam nuostabius sveikus vaikus. Žmonės šiais laikais pikti ir nepakantūs kitiems, esi amžiuje ir vienišas, tai ai senmergė, tik susituokei, nu va vaikų vis neturi dėl savęs gyvena, pasigimdo vaikų vėl blogai, daug vaikų asocialūs...taip, kad susitvarkysit ir viskas bus gerai, tik reikia pačių tikėjimo tuom
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2016 04 10, 17:13)
Nu tikrai nebus šakės unsure.gif o ir kam kažką įrodinėt, žinoma, kol apsipras artimieji bus sumaišties, bet tai laikina, o pagimdžiusi trečią vaikelį niekada nesigailėsi, motinystė tai nesibaigianti meilė wub.gif
Mano situacija tokia,kad du vaikai jau gerokai ūgtelėję (13 ir 10 m.) ir kadangi abu su vyru atradome Dievą, tikėjimą, tai ėmėme laikytis NŠP intymiame gyvenime. Kažkada mąstėme apie trečią bet taip jau susiklostė kad prioritetai susidėliojo kitur, ir visą laiką dėkojau Dievui kad turime du ir gerai. Na, o dabar žinau kad bet kada galiu pastoti nes mano ciklas labai nereguliarus tai praktiškai viskas ką darau tai matuoju bazinę temperatūrą ir jei jau taip bus skirta Dievulio tai turėsim ir trečią smile.gif


wub.gif 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:

Sveikutės,
įdomu, ar kas nors buvote pastojusios dieną prieš mėnesines ir vistiek jų sulaukusios? nestuke.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MOTERIŠKUTĖ: 06 rugpjūčio 2016 - 19:44