Įkraunama...
Įkraunama...

Netyčiukai

Apklausa: Mano netyčiukas: (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sakyčiau, kad variantas "Nesisaugojom ir pastojau" visiškai netinka šioje apklausoje, nes tokiu atveju tai niekaip nėra netyčiukas smile.gif Jei jau nesisaugoma, tai ir tikimasi pastoti smile.gif
Atsakyti
As apie ta posta irgi pamislinau, bet paskui primeciau, kad gal kokias KT nutrauke ir tuos du ciklus saugojos kitaip,kad ir akto nutraukimu, nu ir gavos va , per antra cikla.

Bet siaip, as nelabai suvokiu aplamai netyciuko, kai myliesi tycia, o pastoji netycia? Ypatingai kai ne pirmas vaikas gaunasi netycia. Kamon, cia kas, atsakomybes trukumas biski?
Atsakyti
"Nesisaugojom ir pastojau" su sarkazmu, ponios. Nes tas ir juokingiausia, kad daugiausia būtent tokių "netyčiukų" :-D
Papildyta:
Prie progos prisipažinsiu. Mes sąmoningai tikėjomės pastot su pirmąja. Ir kai pavyko, nedrąsu buvo konstatuot faktą, kad planavom. Žinoma dėl aplinkinių ( abu jauni (tiksliau aš jauna 21 m buvau) rimtų darbų nėra, būsto nėra, santuokoj tik 1,5 metų ir t.t) . Tai va. Mama iki šiol galvoja, kad pastojau nes tabletę nelaiku išgerdavau, tai pamiršdavau... Tikro fakto kol kas nieks nežino, tik mudu. Beje, turbūt dasidėjo ir tai, kad mamą pratinau prie minties dėl leliaus, o ji mane tikino kaip sunku ir tt...

Tai va, sakau tokių "netyčiukų" gal ir daugiau.

Beje, neteiskit. :-D Ruošiuos tai mamai pasakyt, tada smagiai pasijuoksim :-D
Atsakyti
Na kaip.... imanoma ir 21a pasigaut netyciuka. Nes gaila, bet taip dar ir nera israsta tokios kontracepcijos, kuri nezalotu nei vieno partnerio, nesukeltu mikroabortu ar butu maloni naudoti absoliuciai visada. Gyventi seimoje be sekso irgi ne sprendimas. Prisiimi rizika. Tikiesi, jog taip gerai viska apgalvojai, kad ta rizika tokia mazyte, jog niekada ir neissipildys. O buna visko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2015 07 23, 15:57)
As apie ta posta irgi pamislinau, bet paskui primeciau, kad gal kokias KT nutrauke ir tuos du ciklus saugojos kitaip,kad ir akto nutraukimu, nu ir gavos va , per antra cikla.

Na, kad NLA, bet vis tiek saugojosi, vadinasi mastau.gif Žodžiu, keistokas atsakymo variantas apklausoje... smile.gif

QUOTE(WannaBeWithYou @ 2015 07 23, 16:31)
"Nesisaugojom ir pastojau" su sarkazmu, ponios. Nes tas ir juokingiausia, kad daugiausia būtent tokių "netyčiukų" :-D

Tai gal tuomet kabutėse ir reikėjo rašyti? smile.gif Nes dabar visiškai neaišku, jog tai - sarkazmas smile.gif

Apie neplanuotą nėštumą tema jau buvo, sujungiau su Jūsų apklausa smile.gif
Atsakyti
O gal nereik, kad suprastų tą sarkazmą? Gal bijos prisipažint tada? lotuliukas.gif Aš tai va, paprasta mergiotė, man ne "padla" prisipažint "nuodėmes" biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Harriet* @ 2015 07 23, 15:40)
Na kaip.... imanoma ir 21a pasigaut netyciuka. Nes gaila, bet taip dar ir nera israsta tokios kontracepcijos, kuri nezalotu nei vieno partnerio, nesukeltu mikroabortu ar butu maloni naudoti absoliuciai visada. Gyventi seimoje be sekso irgi ne sprendimas. Prisiimi rizika. Tikiesi, jog taip gerai viska apgalvojai, kad ta rizika tokia mazyte, jog niekada ir neissipildys. O buna visko smile.gif


Tai gal ir jūsų atveju taip? Būtų malonu išgirst 4u.gif
Atsakyti
Ha ha, koks gi skirtumas. Taip, laukiam trecio vaiko, kuris nuosirdziai labai nustebino. Iki siol nesuprantu, kaip cia nutiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Harriet* @ 2015 07 23, 16:52)
Iki siol nesuprantu, kaip cia nutiko  lotuliukas.gif

Įtariu, kad sekso metu, bet galiu, aišku, ir klysti biggrin.gif

Sveikinu su trečiu nėštumu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Harriet* @ 2015 07 23, 15:52)
Ha ha, koks gi skirtumas. Taip, laukiam trecio vaiko, kuris nuosirdziai labai nustebino. Iki siol nesuprantu, kaip cia nutiko  lotuliukas.gif


Truputį įdomiau... Nes tie tyčiniai "netyčiukai" daugmaž erzina. O tikrųjų netyčiukų istorijos pakelia ūpą. Juk laimingoj šeimoj vaikas visada laukiamas, nesvarbu planuotas ar nelabai. Noooriu leliaus :-)
Papildyta:
QUOTE(HappyAngel @ 2015 07 23, 16:01)
Įtariu, kad sekso metu, bet galiu, aišku, ir klysti biggrin.gif

Sveikinu su trečiu nėštumu wub.gif

Cha lotuliukas.gif ir aš sveikinu smile.gif
Atsakyti
Aciu!

Na taaaaip, kontraceptines gerianti moteris taip pat prisiima ta 1% ar kokia ji yra rizika, jog visgi pastos, nes seksu juk uzsiima. Bet pastoti neplanuoja. As taip pat prisiimiau rizika, kuri, mano manymu, buvo labai maza. Pasirodo, arba tinkamai neivertinau (nepripazistu lotuliukas.gif ), arba labai jau tas treciukas norejo pas mus atkeliaut ir sitaip nustebino. Pedantiskai rasydavausi viska, kas vyksta kiekviena cikla, turiu ne vieneriu metu patirti. Na ir vistiek nesuprantu, ziuriu i tuos uzrasus ir krapstau galva lotuliukas.gif

Taip, neplanuotas, bet laukiamas. Visada zinojom, kad jei taip nutiktu, trecias butu laukiamas. Bet tai nereiskia, jog samoningai rizikavom su slapta mintim pastoti. Tikrai ne. Teigiamas nestumo testas mane supurte iki saknu. O kaip rekes megautis seksu ateity - nuosirdziai nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harriet*: 23 liepos 2015 - 16:16
Tikiu... smile.gif Manęs dar toks saugojimosi būdas nepavedė, nors nenaudoju jo pastoviai, o ir skaičiuoju tik mėgėjiškai.

Turbūt ateityje, po tokių sourprizų, naudočiau ne vieną apsaugą "ant" kart biggrin.gif

O šiaip, trys vaikai, mano manymu, labai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WannaBeWithYou @ 2015 07 24, 22:38)
Tikiu... smile.gif Manęs dar toks saugojimosi būdas nepavedė, nors nenaudoju jo pastoviai, o ir skaičiuoju tik mėgėjiškai.

Turbūt ateityje, po tokių sourprizų, naudočiau ne vieną apsaugą "ant" kart  biggrin.gif

O šiaip, trys vaikai, mano manymu, labai gražu  4u.gif


Man yra tik dvi priimtinos apsaugos, deja, tarpusavy nesuderinamos-susilaikymas ir prezervatyvai. Reikes rimtai apgalvoti kaip toliau. Save nuodyti ištisai, kad ketvirto vaiko neturėčiau? Vyrui apsispręsti, gal jam jau gyvenime užtenka trijų vaikų? Uch, sudėtinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harriet*: 25 liepos 2015 - 13:09