Įkraunama...
Įkraunama...

Netyčiukai

Apklausa: Mano netyčiukas: (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mano pilvelio gyventojas/a irgi neplanuotai i svecius atejo biggrin.gif. pirma diena abu su vyru stresa patyrem, man temperatura pakilo. ir kaip keista, bet kol nezinojau nepykino, tik suzinojau, sekancia diena bloga baisiai, kvapai erzina ir t.t. smile.gif dabar abu labai dziaugiames ir laukiam. manau, kad stebukliukas musu paciu laiku atejo. dovanu dovana is dangaus wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, busimos ar jau esamos mamytes!
Saunuoles visos, kurios laukiates ir laukiate mazuciu!
As irgi viena is jusu smile.gif
Vaikiuka planavom tik po kokiu metuku ar dvieju, bet jis panoro anksciau ateiti pas mus smile.gif Isgasdino siek tiek, bet kai stresiukas pradejo issisklaidyti, pradedu suvokti, koks dziaugsmukas beldziasi pas mus lotuliukas.gif
ir nesvarbu, kad vestuves ruosiames tik vasara atsokti! Na, matyt, planelius reikes pakoreguoti smile.gif Bet cia nieko baisaus...
O ir buto nesusiruosem isigyti ir su nuolatiniu darbu nesusitvarkiau... Na,nemazai dalykeliu reiks apgalvoti...
Bet svarbiausia, manau, kad tuos netyciukus reikia priimti kaip didziausia Dievo dovana ir kasdien uz tai dekoti!
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Mano mergyte ir netyciuke wub.gif Turejau daug planu, mokslai dar nebuvo baigti ir zinia, kad laukiuosi sokiravo, gyvenimas apsiverte aukstyn kojom. Labiausiai bijojau tevu reakcijos - netekejus, nebaigus mokslu.. Bet viskas buvo gerai.Nestumo metu ir bakalauro laipsni apsigyniau ir vairuotojo pazymejima isigijau. Nuveikiau labai daug.. Suspejau viska del ko nerimavau, gavau diploma ir po savaites gime mano angeliukas. Neisivaizduoju savo gyvenimo be jos wub.gif
Atsakyti
Laba,
AS nescia!!! Mano pilvuko gyventojai jau 3men. Tik siandien suzinojau , nes labai blogai jauciausi ir net vaiksiot negalejau verysad.gif
Maniskiuke irgi netyciukas, nes as esu manekene ir gyvenu New Yorke. Tai mergickiuko ir nelaukiau, bet dabar labai laukiu!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraM @ 2008 05 06, 18:07)
Laba,
AS nescia!!! Mano pilvuko gyventojai jau 3men. Tik siandien suzinojau , nes labai blogai jauciausi ir net vaiksiot negalejau verysad.gif 
Maniskiuke irgi netyciukas, nes as esu manekene ir gyvenu New Yorke. Tai mergickiuko ir nelaukiau, bet dabar labai laukiu!!!! biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

O iš kur tu tokia tikra,kad ten margaičiukė g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 05 07, 12:37)
O iš kur tu tokia tikra,kad ten margaičiukė g.gif


Na man taip daktare sake lyg mergaite, bet juk visko gali but ... Na gerai gal berniukas
Atsakyti
QUOTE(SandraM @ 2008 05 07, 14:14)
Na man taip daktare sake lyg mergaite, bet juk visko gali but ... Na gerai gal berniukas


Apsispręsk pagaliau doh.gif lotuliukas.gif Kažkaip labai įdomiai čia viskas skamba g.gif bigsmile.gif Tai dabar jau atsisakysi manikenės (hihihi.gif) darbo? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 07 gegužės 2008 - 14:04

Aš tai esu įsitikinus, kad kiekvienas vaikas atsineša savo laimę. Ir mano pirmasis buvo netyčiukas. Ir nešiodama jį pilvelyje bijojau visko: kaip čia bus, ir pinigų nėra, ir savų namų nėra, ir kitokios problemos... Bet va vaikas gimė ir kažkaip visos problemos pačios išsisprendė. mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano pilvelyje taip pat netyčiukas... mes jau dideli - 19 dieną gimt turėtume. Rudenį sužinojus abu patyrėm šoką. Nors kartu gyvenom daugiau kaip 6 metus. bet vis tam laiko nerasdavom... va kai padarysim ta ir ana... ir t.t. bet dabar abu esame laimingi ir neisivaizduojame savo gyvenimo be savo mažo stebuklo...
Atsakyti
na as ir neperseniausiai suzinojau kad laukiuosi, tai sioks toks sokas ir dar is po jo neatsigaunu unsure.gif , nzn ar cia dziaugtis ar cia verkt, viska buvom visai kitaip splanave, dar labai nelaikas.... tikiuosi kad visas abejones pakeis dziaugsmas belaukiant mazylio....
Atsakyti
Netyciukas ir maniskis. Suzinojau diena pries Motinos diena - kaip simboliska. Buvo daug asaru, nes tik ka grizau i darba po pirmojo vaiko prieziuros atostogu, prisiemiau nauju projektu, ziurinejau kur galeciau studijuoti. Ir se tau... tas pasakymas " tu planuoji, o Dievas juokiasi is tavo planu" mano atveju suveike 100 proc. Praejus pirmajam sokui, vis tik suvokiau kad taip ir turejo buti. Vargu ar buciau samoningai planavusi antra vaikeli, tikrai dar negreit. O gal ir visai niekada. Taigi, mazylis pats pasirinko kada jam ateiti. Dabar man ramybes neduoda kitas klausimas. Iki suzinojimo momento buvo vartota alkoholio ir gana daznai - tai vardadienis, tai gimtadienis, taure vyno, sampano. Dabar taip baisu...
Atsakyti
Netyciukas ir musu, bet nuo to nemaziau laukiamas... nestuke.gif smile.gif

Kas liecia alkoholi,jau dabar per velu grauztis, ir as pavartojau normaliai kol suzinojau...gydytoja nuramino,kad nieko cia baisaus...
Atsakyti