Įkraunama...
Įkraunama...

Netyčiukai

Apklausa: Mano netyčiukas: (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(gabute @ 2006 05 17, 16:56)
Mano turetu islysti 08 26  nestuke.gif  berniukas isitaises pilvuze. Kas pas Tave?

Mano ir netyčiukas, bet užtat labai laukiamas ir mylimas 2.gif heart.gif heart.gif heart.gif
Ir pasirodyt berniukas žada 08.05 thumbup.gif
Atsakyti
nea, dar nzn, nesirodo blush2.gif
Atsakyti
mano irgi netyciukas, bet buvo labai laukiama ir iskart labaoi mylima. siaip drauge labai graziai kazkada pasake - jei Dievas dovanojo netyciuka, tai vadinas viskas turi but gerai! juk tai - dovana!
aisku, visi vaikuciai dovana
Atsakyti
Musu taip pat netiketas, netyciukas
ir labai laukiamas leliukas biggrin.gif biggrin.gif
Spali turesim jau savo dovanele. rolleyes.gif
Atsakyti
Mūsų mažylis irgi netyčia apsigyveno mamos pilvuke:) Iki gimimo mums dar 2 menėsiukia, laaabai jo laukiame!
Atsakyti
Mūsų irgi, kaip ir daugumos buvo netyčiuke. 4u.gif Bet, be abejo, laukiama wub.gif
Atsakyti
Musu pirmasis buvo netyuciukas, bet labai lauktas ir daug dziaugsmo suteike smile.gif Asiku daug planu reikejo pakeisti, bet buvo verta wub.gif Dabar jau suplanavome antraji ir labai labai laukiame wub.gif
Atsakyti
Musu irgi netyciukas. Anksciau tai l. norejau,po to ta mintis kazkaip nutolo.O kaip nesulaukusi menesiniu pasidariau testa tai isties sokas buvo.Dabar belieka laukt stebuklo!
Atsakyti
mūsų pirma netyčiukė, bet dabar tuo labai džiaugiuosi, nes dar būtume planavę kokius 5 metus ir vis netinkamas laikas būtų buvęs. o antrąjį norėjau susiplanuot rugpjūčio mėnesiui, bet truputį pakoregavo mūsų planelius smile.gif
Atsakyti
Mūsų pirmasis netyčiukas, o dabar gal ir antras lotuliukas.gif . Mažiukei dar tik 7mėnesiai, o aš pasijutau nekaip: kaip prieš pirmąjį nėštumą: maudžia pilvo apačią, skauda, labai irzli, truputuką kas ir ašaros. Taigis pasidariau testuką. Kažkoks vaiduokliukas išryškėjo. Esu giliam šoke, bet pamažu jau atsigaunu. Trečiadienį eisiu pas gydytojus blush2.gif Tada ir parašysiu. Jei kas- aišku gimdysiu ax.gif kažkada su vyru pasvajojom apie pametinukus, tačiau specialiai taip nesistengėm. wub.gif
Atsakyti
4u.gif laimes iki asaru,uz netyciukus drinks_cheers.gif
Atsakyti
sweikutes 4u.gif mano pupuliukas irgi natyciukas, ir nors esu viena (tetis pasipuste padus), bet be galo myliu sawo mazuliuka!!! wub.gif wub.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti