Įkraunama...
Įkraunama...

Netyčiukai

Apklausa: Mano netyčiukas: (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Kerli @ 2005 04 01, 16:31)
Labai ačiū už patarimus, tikiuosi jie padės  wub.gif

Tikrai padės, sėkmingai augink savo pilvūzą nestuke.gif ir lengvai išneršk thumbup.gif
Atsakyti
ačiū labai wub.gif . Jau pradedu galvoti vardus happy.gif
Atsakyti
gali padaryti taip,kad ir Lauris butu itrauktas i rupinimasi dar negimusiu vaikeliu-pvz,pasiulyk sunui,kad ji tau padetu issirinki koki vaisiu ir pasakyk,kad sita vaisiu valgys ir maziukas,kartu su tavimi. suvalgiusi pasakyk,kad maziukas labai patenkintas Laurio pasirinkimu. zinoma,leisk vaisiu issirinki ir sunui,kad nesijaustu nuskriaustas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip miela wub.gif . Jūsų patarimai auksniniai, sūnelis po truputį pranta, jau prašo perduoti linkėjimus pilveliui nestuke.gif Ačiū, tikiuosi, kad po truputį jis supras kaip svarbu būti vyresniu broliu wub.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad nereikia perdaug dabar vaikui aiškinti ir jo įtraukinėti į planavimą ir t.t. Visa tai galima padaryti ir likus kokiems 3 mėnesiams iki gimdymo. Mano irgi berniukas 1999 gimimo, tai va tuoj gimdysiu, bet pasakiau gal prieš 4 mėnesius, kad pilve leliukas, o kol jis suvirškino ką tai reiškia praėjo dar pora mėnesių, ir tada pats ėmė klausinėti - berniukas ar mergaitė, koks bus vardas ir t.t. O iki tol tiesiog parodė savo gynybinę reakciją tam, ko jis nežino ir nesupranta - "nereikia man jokių leliukų" ir viskas. Bet dabar jau jis ne tai , kad lauktų labai, bet tiesiog yra susitaikęs su ta mintimi, ir priema tai kaip normalų reiškinį, ir jokio pykčio ar neigiamų emocijų tikrai neturi. Net užleido vioena savo žaislų lentyna leliuko drabužėliams biggrin.gif
O tau, Kerli, patarčiau kol kas, kol pilvas neiššokęs dar, tiesiog atkreipti kartais vaiko dėmesį į kitus vaikus, kurie turi mažų broliukų ar sesučių, kad jis pirmiausiai suprastų, kad tai yra normalu ir natūralu.
Atsakyti
pas mane irgi sesiametis jau auga ir liepa turesim leliuka. Jau seniai maniskio visi klausdavo ar noretu leliuko, prasyk tevu, kad gimdytu ir pan...tai priklausomai nuo nuotaikos-tai noredavo, tai ne... kai tik pasidariau testa ir vaikui buvo pasakyta kad laukiames...bet nescia manes neuzskaite, tipo, kokia nescia, o kur pilvas g.gif Dabar jau akivaizdu net ir jam...Pasikolinom knyga kur savaitem pavaizduota kaip keiciasi moteris ir vaisius, viska isnagrinejom pakankamai atvirai ir issamiai, buvo kuriozu, bet viska issiaiskinom, dabar laukiu kada jau galesim judesius akivaizdziai sekti. kol kas as pati juos labai gerai jauciu, bet ranka pridejus dar nelabai...Viena vakara diskutavom koki varda desim, tai vaikis isipareigojo isrinkti vardus viena moteriska, kita vyriska. Gavosi visai neblogai ir man atkrito rupestis galvoti. biggrin.gif Dar maniski gerai nuteike kad mes nuolat pasidziaugiam kad leliuka bus lengviau auginti, nes esam tryse, o jis bus musu padejejas auklejime. Ir kol namie kas klausia ar laukia, jis labai teigiamai atsako. Bet kai buna pas mociute ir ten uzklausia -pirma i mane pasiziuri ir neryztingai sako taip...taip ir nesuprantu kame saknys, kodel prie mociutes entuziazmas sumazeja.. g.gif
Atsakyti
Kalinka, gal jam kaip tok mociutes dalintis maziausiai noretusi, tai is atsakymas neuztikrintas prie jos sad.gif
Atsakyti
O gal, Kalinka, jusu vaikas apskritai linkes visko atsiklausti (del to ziurejo), ar jus daznai uz ji sprendziat, ar jis savarankiskas? Gal reiktu kazkam be jusu su jupakalbeti, su kuo mazasis buu nuosirdus ir atviras? Gal koki drauga vyresni turit? Gal jis savo nerimu bijo iskaudint jus? Bet labai del sio varianto abejoju, nemanau, kad vaikas taip galetu mastyt...
Atsakyti
svejkutes!
as busima netyciuko mamyte biggrin.gif vajkelis TIKRAI neplanuotas, bet labaj laukiamas bigsmile.gif nors, kaj suzinojau, kad laukiuos, istiko sokas blush2.gif kajp jus reagavot i savo netyciukus?
Atsakyti
Aš irgi netyčiuko laukiu drinks_cheers.gif Bet dėl to jis ne mažiau mylimas nei būtų planuotas blush2.gif Nors pamatyti II buvo labaaai netikėta, bet nei vienos sekundės nesuabejojau nei aš, nei MB, kad jo norim ir laukiam wub.gif Nuo pirmų akimirkų jis yra be galo mylimas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ej, gabute, mes panasiu lajku gimdysim thumbup.gif man gydytoja nustate 08 24 d. smile.gif o tu jau zinaj ka turesi?
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2006 05 17, 15:30)
ej, gabute, mes panasiu lajku gimdysim  thumbup.gif  man gydytoja nustate 08 24 d. smile.gif o tu jau zinaj ka turesi?

Mano turetu islysti 08 26 nestuke.gif berniukas isitaises pilvuze. Kas pas Tave?
Atsakyti