Įkraunama...
Įkraunama...

Netyčiukai

Apklausa: Mano netyčiukas: (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kai pradėjau mokytis vairuoti, apie nėštumą dar tik mąstėme doh.gif

Taip, kad nėštumas buvo beveik planuotas, tik galvojome, kad pirmą mėnesį nesigaus, o štai - tiesiai į dešimtuką (taip sako mano gydytoja) ir todėl nutraukti vairavimo pamokų jau nebenorėjau, nes eina į pabaigą. Iš pradžių taip pat sutrikau, bet dabar kai liko tik išlaikyti praktinę dalį esu rami, na neišlaikysiu iš pirmo karto, galėsiu pakartoti.
Svarbiausia į viską reaguoti ramiai, be streso.

Dėl kelionės, pritariu daugumai, reikia pasitarti su gydytoja.

O šiaip, sėkmės, gražios vestuvių šventės ir ramaus 2.gif clap.gif

Atsakyti
vairuoti gali drasiai, pati maciau, kai teises laikiausi nestute su toookiu pilvu, ir nieko laike ir islaike clap.gif
kelione patarciau atideti, visdelto skrydis lektuvu, kitas klimatas, kitas maistas. pati buvau turkijoj, tikrai labai karsta, ir maistas kitoks (bet labai skanus;). ivairiai sureaguoja organizmas i tokius pokycius (vieniem pilva susuka, ir tt.t.t.). dar ziurint ar tu anksciau keliavai, ar gerai jausdavaisi. o jei tai tavo pirma kelione i karsto klimato sali, manau atidek kuriam laikui...
Atsakyti
Labukas! wink.gif

Visoms parašiusioms labai dėkoju - pasijaučiau taip šiltai... smile.gif Jūsų išsakytos mintys man labai padeda, darosi ramiau. Ačiū!

Pagalvosiu dėl tos kelionės. Toli nuo Lietuvos esu buvusi tik Graikijoje praeitais metais... Buvo nelengva, nes keliavome mašina, su palapinėmis - nakvodavome kempinguose, o dieną vaikštinėdavome. Atsimenu, buvo apie 35 C lauke, o ties Sparta - net 42 C karščio... Sunkiausia buvo lipti į Olimpą, nes į viršų lipome 7 valandas, o nulipinėjome 2 val. biggrin.gif O labiausiai patiko tai, kad net anksti ryte jūra būdavo tokia šilta šilta... Mmmm... rolleyes.gif Kelionė buvo nelengva, bet ją vis tiek malonu prisiminti.

Na, o šiemet taip niekur ir nebuvom, nes planavome kažkur po vestuvių nulėkti... Esu pasiryžusi atsisakyti kelionės. Noriu, kad lėliukui viskas būtų gerai. Daug apie tai galvoju. Vis gi tai būtų pirmas mano lėliukas 2.gif , be to man jau ir metukų nemažai, tad kelionė gali būti gana rizikingas dalykas... g.gif
Atsakyti
be to man jau ir metukų nemažai, tad kelionė gali būti gana rizikingas dalykas...



o kiek tu metuku, jei ne paslsptis?smile.gif man idomu nuo kiek metuku gali buti rizikinga?
Atsakyti
QUOTE (morgana @ 2004 08 20, 16:03)
be to man jau ir metukų nemažai, tad kelionė gali būti gana rizikingas dalykas...



o kiek tu metuku, jei ne paslsptis?smile.gif man idomu nuo kiek metuku gali buti rizikinga?

Man virš 30.
Atsakyti
Sveikos merginos,
As cia dar visai naujoke. Turiu toki rupesti, gal patarsit kaip man elgtis. Nesulaukiau menesiniu ir pasidariau nestumo testa. As laukiuosi.To mes neplanavom. Tai labai gera zinia, bet pora pastaruju savaitgaliu geriau alkoholio.Ne tiek daug, bet ir nemazai.
Zinau, kad tai nesuderinama, bet as nezinojau, kad laukiuosi. Kas blogiausia galejo atsitikti mano kudikiui?
Atsakyti
QUOTE (Neta @ 2004 08 23, 09:33)
Sveikos merginos,
As cia dar visai naujoke. Turiu toki rupesti, gal patarsit kaip man elgtis. Nesulaukiau menesiniu ir pasidariau nestumo testa. As laukiuosi.To mes neplanavom. Tai labai gera zinia, bet pora pastaruju savaitgaliu geriau alkoholio.Ne tiek daug, bet ir nemazai.
Zinau, kad tai nesuderinama, bet as nezinojau, kad laukiuosi. Kas blogiausia galejo atsitikti mano kudikiui?

Kiek skaiciau, tai apvaisintas kiausinelis keliauja apei 10 d, kol isitvirtina gimdoje. Taigi, tas 10 d kaip ir nelabai jis ten to alkoholio gauna. Cia bent as save taip raminu, nes pati pries suzinant, kad nescia gerokai vyrno padauginau.
Atsakyti
Kažkur visai neseniai skaičiau, kad pakenkti gali tik labai didelis alkoholio kiekis, maždaug, pusė litro... Gal vis tik nebuvo tiek suvartota, tad neturėtų vaikiukui pakenkti...
Atsakyti
QUOTE (Neta @ 2004 08 23, 10:33)
Sveikos merginos,
As cia dar visai naujoke. Turiu toki rupesti, gal patarsit kaip man elgtis. Nesulaukiau menesiniu ir pasidariau nestumo testa. As laukiuosi.To mes neplanavom. Tai labai gera zinia, bet pora pastaruju savaitgaliu geriau alkoholio.Ne tiek daug, bet ir nemazai.
Zinau, kad tai nesuderinama, bet as nezinojau, kad laukiuosi. Kas blogiausia galejo atsitikti mano kudikiui?

Kai as pastojau (nors pati to dar nezinojau) pirmom savaitem susirgau bronchitu, geriau antibiotikus, nors ir cigaretes neatsisakiau, rukaiu ne perdaugiausiai bet rukiau. Beto per pirmaji nestumo menesi du kartus buvau taip pasigerus blink.gif Irgi labai issigandau kai suzinojau kad laukiuos, bet nieko, gydytoja mane nuramino, kad viskas bus gerai taip ir buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Neta @ 2004 08 23, 10:33)
Sveikos merginos,
As cia dar visai naujoke. Turiu toki rupesti, gal patarsit kaip man elgtis. Nesulaukiau menesiniu ir pasidariau nestumo testa. As laukiuosi.To mes neplanavom. Tai labai gera zinia, bet pora pastaruju savaitgaliu geriau alkoholio.Ne tiek daug, bet ir nemazai.
Zinau, kad tai nesuderinama, bet as nezinojau, kad laukiuosi. Kas blogiausia galejo atsitikti mano kudikiui?

Kai as pastojau (nors pati to dar nezinojau) pirmom savaitem susirgau bronchitu, geriau antibiotikus, nors ir cigaretes neatsisakiau, rukaiu ne perdaugiausiai bet rukiau. Beto per pirmaji nestumo menesi du kartus buvau taip pasigerus blink.gif Irgi labai issigandau kai suzinojau kad laukiuos, bet nieko, gydytoja mane nuramino, kad viskas bus gerai taip ir buvo thumbup.gif
Atsakyti
Kiek teko girdėti šiose olimpinėse varžybose dalyvauja 7 mėn. nėščia šaulė. Va čia tai joooo.... ohmy.gif Neįsivaizduoju kaip jai sekasi susikaupti ir būt taiklia su pilve (visgi7 mėn). smarkiai besispardančiu kūdikiu...Pamenu kai tik susijaudindavau , tai ir tas padarėlis pilvely pradėdavo kaip pasiutęs blaškytis. Tuomet ir bet kokiam susikaupimui ate visogero. O olimpinės žaidynės manau kur kas atsakingesnis dalykas nei teisių laikymas. Taigis ne visi vaikai atsiranda tiksliai suplanuoti. Mane tas džiaugsmas ištiko vos praėjus konkursą ir įsidarbinus naujam darbe. Dar nė bandomasis nebuvo praėjęs...
Atsakyti
Aciu, merginos, nuraminot biggrin.gif Tikiuosi viskas bus gerai ir leliukas bus sveikas ir grazus smile.gif
Atsakyti