Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Man tai dilgeliu nuoviras nelabai padeda unsure.gif

Padeda galvos masazas, geras sampunas ir aliejukas pries plovima pvz. Zolotoj Solk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 07 16, 16:02)
o pregaine bandei?daug mamu sake kad padejo g.gif


O kas tas "pregaine"? bigsmile.gif Čia šampūnas ar kas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 07 16, 16:05)
Gal reikėtų nueiti į polikliniką ir tyrimus pasidaryti. mirksiukas.gif


Aš buvau doh.gif tai gydytoja man pasake: "oooooj, pas mane ta pati problema, nežinau ką daryti" doh.gif Tai tuo viskas ir užsibaige doh.gif o prieš išeinant ji man dar pasake, "-kai atrasi tą priemonę, kuri tau pades, tai ateisi ir man pasakysi, aš nusipirksiu" doh.gif Nu pasibaisėjau aš tomis daktorkomis, nebent čia privačiai reikia kur nors eiti ir tyrtis, nes nieko kitaip nebus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ne_gera: 16 rugpjūčio 2006 - 09:46
Perskaičiau visą temą ir labiausiai visos giriat CUTRIN BIO + bet taip ir nesupratau kas čia šampūnas? blush2.gif Ar šiaip kažkoks skystis, kuri reikia į galvos odą itrinti? Ir kaip supratau yra kelių rūšių, tai kokį geriusiai pirkti? g.gif mastau.gif
Atsakyti
žinau tik tiek, jog jei labai intensyviai plaukai slenka ir tai jau matosi, tai sustabdyti to slinkimo nelabai sustabdysi...nes jei plaukiukai būna "pagavę" tą slinkimą, tai jie ir išslinkti gali visi. reikia tiesiog labai stiprinti ir nelaukti, kad labai greit slinkimas nustos...
beje, kas dažot plaukus - dažniausia nekokybiški dažai būna slinkimo priežastis...
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 16, 11:52)
O kas tas "pregaine"? bigsmile.gif  Čia šampūnas ar kas?  g.gif
Papildyta:
Aš buvau  doh.gif  tai gydytoja man pasake: "oooooj, pas mane ta pati problema, nežinau ką daryti"  doh.gif Tai tuo viskas ir užsibaige  doh.gif  o prieš išeinant ji man dar pasake, "-kai atrasi tą priemonę, kuri tau pades, tai ateisi ir man pasakysi, aš nusipirksiu" doh.gif  Nu pasibaisėjau aš tomis daktorkomis, nebent čia privačiai reikia kur nors eiti ir tyrtis, nes nieko kitaip nebus  unsure.gif


Pregaine, tai yra sampunas turis gal 200 ar 250 ml kaina ~ 18lt ax.gif

CUTRIN BIO + yra sampunas ir losjonas nuo slinkimo, kaina kiekvieno iki 25 lt ax.gif

As dabar naudoju rusiska seruma nuo slinkimo firmos Belita, tai man tikrai padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 08 16, 13:32)
Pregaine, tai yra sampunas turis gal  200 ar 250 ml kaina ~ 18lt  ax.gif

CUTRIN BIO + yra sampunas ir losjonas nuo slinkimo, kaina kiekvieno iki 25 lt  ax.gif

As dabar naudoju rusiska seruma nuo slinkimo firmos Belita, tai man tikrai padeda  smile.gif

o kur galima įsigyti tą CUTRIN BIO+ ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 08 16, 15:37)
o kur galima įsigyti tą CUTRIN BIO+ ?  ax.gif



Eurovaistinei tai tikrai maciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Indre,prasau buk gerute 4u.gif ,parasyk,kaip usidejai ta vestuvine juostele wub.gif ,nes as bandziau ten kur virs tavo paveikslelio yra tas adresas ieiti ir jau viska pasidariau,man gavosi rolleyes.gif ,bet pas mane nerodo doh.gif ,gal reikia but ussiregistravus verysad.gif ?parasyk smulkiau bus labai labai didelis aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 08 16, 14:37)
o kur galima įsigyti tą CUTRIN BIO+ ?  ax.gif


Šiandien aplaksčiau beveik visas Kauno eurovaistines, ten kur ieškojau niekur nėra, tai tik pasakė, kad Savanorių pr. Hyper Maximoje gali būti arba Pramonės pr. Maximoje. Bet va Maxima Baze Veiverių g. neradau verysad.gif Tai rytoj reikės pratęsti paiešką. Gerą daiktą visos išperka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lalaa @ 2006 08 16, 14:32)
As dabar naudoju rusiska seruma nuo slinkimo firmos Belita, tai man tikrai padeda  smile.gif


O kur yra jo pirkti? Ir gal gali parašyti tikslų pavadinimą šito serumo?
Atsakyti
Siandien nusipirkau "Pregaine" sampuna, ziuresim...Rasysiu atsiliepimus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 16 rugpjūčio 2006 - 19:19
QUOTE(helena @ 2006 08 16, 20:19)
Siandien nusipirkau "Pregaine" sampuna, ziuresim...Rasysiu atsiliepimus biggrin.gif


Kiek kainuoja? bigsmile.gif Kur yra pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 16, 20:36)
Kiek kainuoja?  bigsmile.gif Kur yra pirkti?

Pirkau "Eurovaistinej", kainavo lyg tai 18.40 Lt
Atsakyti