Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Panos, o gal kas bandet plaukus stiprint su bespalve chna? Mano viena tolima pazystama tipo su bespalve stiprina, tai jai nustojo slinkt plaukai ir aplamai tokie stori pasidare, tik niekaip nesuprantui kada ja naudoti:
1. pries plovima
2. jau issiplovus galva ir uzsimuzojus tos buzos
3. o tai kada det balzama?????????
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2006 08 11, 02:33)
Panos, o gal kas bandet plaukus stiprint su bespalve chna? Mano viena tolima pazystama tipo su bespalve stiprina, tai jai nustojo slinkt plaukai ir aplamai tokie stori pasidare, tik niekaip nesuprantui kada ja naudoti:
1. pries plovima
2. jau issiplovus galva ir uzsimuzojus tos buzos
3. o tai kada det balzama?????????

As bandziau viena karta,man nelabai patiko,tokie plaukai pasipute buvo,as pries plovima uzsitepiau,palaikiau 20 min,o po to isploviau su sampunu ir perploviau balzamu. Pabandyk gal tavo plaukuciam tiks.
Atsakyti
O ar kas nors bandet "dermena" šampūną? Kaip jums ar padėjo? g.gif Ar tai nusipirkus, bet net nenaudoju, nes man atrodo, kad nieko jis nepadeda doh.gif
Atsakyti
aš bandžiau. toks neblogas, ten lab daug vit. b ,jei dėl jo trūkumo slenka,tai padėt turėtų. man tai geriau furterero f. ale jie nepigūs.
Atsakyti
kazkada seniai zurnale suzinojau kad lb gerai nuo slinkimo 'Biosil' vitaminai, man tikrai padejo, apie 12 litu kainavo, bet tik vokieciu vaistinej buvo pirkti...
Atsakyti
Vaistininke isgyre "vieni is geriausiu" Bional firmos vitaminusi - plaukams, nagams, odai. Geriu jau 3 pakuote is eiles. Nei pagerejo, nei pablogejo - vis raminuosi - jei nevartociau - gal butu dar blogiau. Nusipirkau 'Placent' ampuliu, kai sunaudosiu kursa - galesiu parasyti - padejo ar ne..
Atsakyti
mano mamai slinko plaukai, tai prie visu vitaminu sampuna nuo slinkimo naudojo, is eurovaistines L'Erbolario su soja ir kvieciais, tai irgi lb padejo.
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2006 08 09, 18:54)
Tas pats  irnesakyk.gif
reikėjo instrukciją paskaityti, juk ten parašyta, kad nuo plaukų slinkimo  wink.gif
http://www.cutrin.ru...tion/?cat_id=25  čia yra, tas antrasis  smile.gif

tai dekui 4u.gif Taip ir galvojau, kad bus sitas, tik pabijojau pirkti, nes kazkas rase apie Cutrin bio+ losjona, o cia serumas g.gif Tik kazkaip man grauzia tas serumas, kai po plovimo saknis istrinu. O jums negrauzia? g.gif
Atsakyti
ir man katastrofiskai slenka plaukai. Speju nupliksiu g.gif ....Maitinu vaika, tai tikiuosi baigus matinti suveiks ir dilgeliu nuoviras, kuriuo jau visa vasara plaukus skalauju ir varnalesu aliejus, ir ajerai, ir apyniai... ir visokie sampunai.. ax.gif nes dabar kas darosi, tai truksta zodziu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lial_ka: 14 rugpjūčio 2006 - 13:26
QUOTE(lial_ka @ 2006 08 14, 14:26)
ir man katastrofiskai slenka plaukai. Speju nupliksiu  g.gif ....Maitinu vaika, tai tikiuosi baigus matinti suveiks ir dilgeliu nuoviras, kuriuo jau visa vasara plaukus skalauju ir varnalesu aliejus, ir ajerai, ir apyniai... ir visokie sampunai.. ax.gif  nes dabar kas darosi, tai truksta zodziu  doh.gif

Po gimdymo praėjus 3-4 mėnesiams, plaukai pradeda žiauriai slinkti visoms, tai yra normalu. Mano plaukai trumpi, bet vos ne po kiekvieno galvos plovimo vonia užsikimšdavo doh.gif Prižiūrėk juos kaip priklauso ir nusiramink, viskas susitvarkys savaime 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovvita: 15 rugpjūčio 2006 - 14:15
Kol dabar laukiuosi, per diena iskrenta iki 10 plauku, ir tai gal ne tiek neiskrenta. Bet jau matau ta vaizdeli, kai po gimdymo slinks, ir jau pradedu ruostis tam. Nes kiek skaiciau, tai visom slinko. Tai ir man slinks. Baisu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2006 08 10, 07:28)
Na atrodo dilgelių ekstraktas padeda  bigsmile.gif


smagu bigsmile.gif
dažnai naudoji? mirksiukas.gif
Atsakyti