Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Dilgeliu nebutina dziovinti, jos geriau sviezios. O del rinkimo kada tai nezinau as tai savaitgali iseinu i kiema pasirodo, kad justiniskese ju yra daug lotuliukas.gif prisiraunu ir skalauju, nors plaukai jau nebeslenka darau tai tam , kad ir tokiau stipretu, nes po paskalavimo jie tikrai labai zvilgantys ir grazus pasidaro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 07 23, 21:54)
Dilgeliu nebutina dziovinti, jos geriau sviezios. O del rinkimo kada tai nezinau as tai savaitgali iseinu i kiema pasirodo, kad justiniskese ju yra daug  lotuliukas.gif prisiraunu  ir skalauju, nors plaukai jau nebeslenka darau tai tam , kad ir tokiau stipretu, nes po paskalavimo jie tikrai labai zvilgantys ir grazus pasidaro  thumbup.gif


Taip taip dilgeles padeda rolleyes.gif Pagalvojau, kad pries trindama su svogunu sultimis dar dilgeles pameginsiu ir nenusivyliau bigsmile.gif Kazkada kaime paauglystej netingejau terliotis per vasara tai plaukai labai greit augo ir stiprus buvo. Reiks kaupti dilgeliu atsargas ziemai cool.gif
Atsakyti
Tinginiukem tai pasakysiu, kad dilgeliu nuoviro yra kiekvienoj vaistinej - 200 ml butelka apie 7 lt, iskaitant, kad reikia trinjti tik saknis pries plovima, tai visai cia nebrangu, nes va vakar kaip tik tryniausi, tai nedaug sueina. Aisku, po pirmo karto poveikio jokio, tik plaukai tai jau tokie svelnus ir slidus.......kaip silkas wub.gif A, dar prisiskaiciau rusu saituose kad labai gerai trinti Biokrinu arba karmazinu ( Florenos gamybos ) tai siandien eisiu i koki Eurokosa ieskot, ir dar gerai berzu sultus ar berzu lapu sultys......kazkaip taip, tai toki dalyka maciau Tomas Philips, gal 2 ltr bonka kelis litus kainavo, tai irgi vaziuosiu siandien pirkt, nes numetus svorio ir plaukai nukrito verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 07 23, 21:31)
begike, o gal žinai kada geriausia yra rinkti dilgeles plaukų skalavimui?
Pavasarį, tik joms atsirandant ar vasarą?

atvirai pasakius, nezinau... blush2.gif nepakenks jei ir vasara paplausi.. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lijyte @ 2006 07 23, 21:54)
Dilgeliu nebutina dziovinti, jos geriau sviezios. O del rinkimo kada tai nezinau as tai savaitgali iseinu i kiema pasirodo, kad justiniskese ju yra daug  lotuliukas.gif prisiraunu  ir skalauju, nors plaukai jau nebeslenka darau tai tam , kad ir tokiau stipretu, nes po paskalavimo jie tikrai labai zvilgantys ir grazus pasidaro  thumbup.gif

na nebutina, bet kad turet visada po ranka, tai reiktu isdziovint.. blush2.gif na pvz. ziemai ar seip, kai tingesies rinkt, visada kazkur namie turesi... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2006 07 24, 09:26)
Tinginiukem tai pasakysiu, kad dilgeliu nuoviro yra kiekvienoj vaistinej - 200 ml butelka apie 7 lt, iskaitant, kad reikia trinjti tik saknis pries plovima, tai visai cia nebrangu, nes va vakar kaip tik tryniausi, tai nedaug sueina. Aisku, po pirmo karto poveikio jokio, tik plaukai tai jau tokie svelnus ir slidus.......kaip silkas  wub.gif A, dar prisiskaiciau rusu saituose kad labai gerai trinti Biokrinu arba karmazinu ( Florenos gamybos ) tai siandien eisiu i koki Eurokosa ieskot, ir dar gerai berzu sultus ar berzu lapu sultys......kazkaip taip, tai toki dalyka maciau Tomas Philips, gal 2 ltr bonka kelis litus kainavo, tai irgi vaziuosiu siandien pirkt, nes numetus svorio ir plaukai nukrito  verysad.gif

nelabai man tie visokie nuovirai buteliukuose patinka schmoll.gif jau geriau ir tikrai zinosi, kuom plauni, jei pati prisirinksi, ir manau daugiau vitaminu gausi, nei parduodamuose buteliukuose, ka gali zinot kaip skiestos, praskiestos ar dar kaip nors... unsure.gif
Atsakyti
As irgi baigiu nuplikti kartu su kg. metimu :unsure:gal kas girdejot apie tokia kauke is kiausinio+ ricinos+ konjako+ citrinos sulciu- reikia isitepus pabuti pora valandu umn.gif
Tik kokios ten proporcijos?
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 17, 00:54)
O kur pirkai Kerastase ampules:bigsmile:  4u.gif

Nepirkau tu ampuliu, nes plaukai patys atsistate nustojus zindyti vaikuti blush2.gif Pageriau vitaminu, tryniau kosmetiniu zibalu, vaistininkes patarta, kantriai perplovinejau plaukus vaistazolem (ajeru saknys+dilgeles+azuolo zieve, isverdi ir palieki keliom valandom. Po to siuo misiniu isskalauji isplautus plaukus.) Kai buvau pas kirpeja pries pora savaiciu, ta mane laabai nudziugino pasakydama, kad jau ataugineja nauji plaukai vietoj iskritusiu thumbup.gif bigsmile.gif O slinko nezmoniskai doh.gif

QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 17, 18:35)
Tai kokioje krpykloje, koks pavadinimas g.gif  ax.gif

Ampulyciu yra pirkti kirpyklose, kurios naudoja LOREAL kosmetika rolleyes.gif Man siule "Grozio galerijos" kirpeja (Savanoriu pr.), dar maciau Kerastase lipduka ant "Madam" duru 4u.gif
Atsakyti
Kadangi dabar maitiu vaikuti, tai plaukai slenka nezmoniskai, nors pirmus 2 men. visai neslinko. Tai eisiu "Pregein" sampuna pirkti. Anksciau labai padedavo. Kas dar neisbande, siulau pabandyti. parduodamas vaistineje, kaina apie 18 lt.
Atsakyti
Man plaukai buvo pradėję žiemą slinkti, tai labai padėjo ansčiau visų gritos Mil Mil ampulės iš Eurokos. Labai greit nustojo slinkti, ir net ežiukas užaugo. Bet dabar bandžiau auginti, per vasarą nepasirūpinau laiku pavalgyt, nesaugojau nuo saulės ir dar stresiukų turėjau. Rezultatas... Ir nebepadeda Mil Mil... Nusipirkau Droge kažkokį Bobulės Agafijos purškalą, bet labai jis nakokio kvapo. Tai ir nenaudoju doh.gif . Pradėjau gert vitaminus. Vaistinėj pasiūlė Fitoval. Tai po 3 kapsules per diena "įkalu". Vis dar slenka... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LAILA @ 2006 07 26, 19:52)
Kadangi dabar maitiu vaikuti, tai plaukai slenka nezmoniskai, nors pirmus 2 men. visai neslinko. Tai eisiu "Pregein" sampuna pirkti. Anksciau labai padedavo. Kas dar neisbande, siulau pabandyti. parduodamas vaistineje, kaina apie 18 lt.

Plaukai man slinko kol maitinau doh.gif Per beveik metus tieek isslinko, kad kirpeja buvo issigandusi ir net nesviesino man plauku,kad dar labiau ju nealint. Ir ko tik as negeriau, kuo tik as netepiau, jokie sampunai, niekas nepadejo cool.gif Bet viskas stojo i savo vezes, vos nustojus zindyti maziu. Tik tada pradejo veikti visokie losjonai, sampunai,nuovirai ir t.t.
Atsakyti
Gal kuri girdejot apie Kerastase ampules kurias deda kirpykloje, kaip supratau ten kazkox gydymas, gal kainas zinote ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 07 19, 13:24)
Man iš visų priemonių labiausiai padėjo Cutrin Bio+ Dar kažkas irgi sakė, kad ežiukas ataugo ax.gif


Nors nelabai betikėjau, kad kasnors begali padėti, bet išbandžiau mirksiukas.gif thumbup.gif thumbup.gif rezultatas pranoko lūkesčius bigsmile.gif
Ačiū jadzka drinks_cheers.gif
Papildomai geriu Perfectil vitaminus ir nepatingiu kiekvieną vakarą kaip reikiant įmasažuoti Cutrin Bio + aktyvatorių ax.gif Dar palepinu alyvų aliejumi plaukų galiukus 4u.gif Jau ir plauti galvą nebe taip baisu-o tai būdavo toookia sauja plaukų lieka doh.gif Esu patenkinta liaaabai thumbup.gif
Atsakyti
O kur ta Cutrin Bio + galima nusipirkti ir kokia kaina?
Atsakyti