Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Man jau slenka tikrai beveik metai, daug kiekviena diena iskrenta,kai plaunu galva tai net skaiciuoju kiek iskrenta tikrai ne maziau nei 200, net verkt noriu verysad.gif ,suplonejo plaukai,nors ir atauganciu nemazai yra. VItaminus geriu istisai, bandziau jau daug ka,niekas nepadeda,net ir svogunu kaukes darausi bent karta i savaite,bet... schmoll.gif Buvau nuejus pas endokrinologa, padare tyrima del skydliaukes ir dar kazkokiu harmonu,tai nieko tokio nerado,sake dabar ateit po 2 savaiciu,tirs del vyrisku harmonu. Bet kaip jus moterytes galvojat ar gali del vyrisku harmonu slinkti plaukai? As jau pasimetus,nezinau ka daryt,kad nelikciau plika cray.gif
Atsakyti
sveikos, mamytes:) atleiskite, bet neskaiciau senos temos del laiko stygiaus, tad jei pasikartosiu, tiesiog toliau neskaitykit mano zinutes smile.gif tei va, manau, kad plaukams labiausiai padeda vitaminai, t.y plauku puoselejimas is vidaus, yra stiprinama pati plauko struktura.. jei vitaminu negeriate, tai labai padeda dilgeliu nuoviras smile.gif plaukai pasidaro stiprus, daug tankesni ir greichiau auga:) tik viena- nuo ju tamseja plaukai ir pats nuoviro paruoshimas kainuoja kazhkiek laiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariana: 20 liepos 2006 - 00:01
mano taip pat plaukai labai slenka ir nieks nepadeda, net nezinau ka daryt sad.gif
Atsakyti
Taigis ir as daug ka isbandziau. doh.gif Manau, kad geri sampunai, kaukes, tonikai puoseleja plaukus, bet kazkokiu super rezultatu, bent as, nepastebejau. schmoll.gif
Neseniai atradau kosmetologini, kuriame daro galvos masaza. thumbup.gif Rezultata pamaciau po menesio. Toks eziukas ataugo. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(anzu @ 2006 07 22, 16:41)
Taigis ir as daug ka isbandziau. doh.gif Manau, kad geri sampunai, kaukes, tonikai puoseleja plaukus, bet kazkokiu super rezultatu, bent as, nepastebejau.  schmoll.gif
Neseniai atradau kosmetologini, kuriame daro galvos masaza. thumbup.gif Rezultata pamaciau po menesio. Toks eziukas ataugo. clap.gif


O ar pačiai įmanoma tokį masažą pasidaryti? bigsmile.gif
Atsakyti
Man vel pradejo siaubingai slinkti plaukai verysad.gif vienu momentu jie buvo apstoja slinkti kai vartojau silici,jis man padejo, bet geriau ji apie 4 menesius kol pajauciau rezultata, po to nustojau ji gerti ir plaukai vel siaubingai slenka...baisu net sukuotis verysad.gif pas mane jie ir taip ziauriai ploni... mama sako tuoj liksiu plika doh.gif nutariau pabandyti ta kauke su svogunais, daug kas sako, kad ji efektyvi, manau blogiau tai tikrai nebus... del kvapo aisku bus nemalonu, bet istversiu biggrin.gif noreciau paklausti kas ja esa dariusios, kiek ten tu svogunu reikia, ir kiek laiko laikyti ant plauku ja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 07 18, 22:25)
Šiandien močiutė papasakojo, kad gulint vonioj ilgesnį laiką į plaukus galima įtrinti druskos, po to nuplauti. Ar teko girdėti tokių metodų?
Kažkaip nedrąsu bandyti ph34r.gif  ax.gif


Mano mama sake, kad druska labai labai padeda.. Reikia palaikyti itrinus ant svariu plauku apie 15 min., o po to gerai isskalauti.
Atsakyti
O man nuo slinkimo padeda imbiero sultys ax.gif Po dvieju kartu naudojimo pastebejau rezultatus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2006 07 23, 17:11)
Man vel pradejo siaubingai slinkti plaukai  verysad.gif vienu momentu jie buvo apstoja slinkti kai vartojau silici,jis man padejo, bet geriau ji apie 4 menesius kol pajauciau rezultata, po to nustojau ji gerti ir plaukai vel siaubingai slenka...baisu net sukuotis  verysad.gif pas mane jie ir taip ziauriai ploni... mama sako tuoj liksiu plika  doh.gif nutariau pabandyti ta kauke su svogunais, daug kas sako, kad ji efektyvi, manau blogiau tai tikrai nebus... del kvapo aisku bus nemalonu, bet istversiu  biggrin.gif noreciau paklausti kas ja esa dariusios, kiek ten tu svogunu reikia, ir kiek laiko laikyti ant plauku ja?  blush2.gif

Zinai, as dabar bandau toki vaistazoliu misini is dirgeliu, apyniu, azuolo zieves ir dar ten kazko.. blush2.gif Nebrangus, sakyciau pigus mirksiukas.gif Ir zinau, kad tokie dalykai kaip dirgeles turetu sustabdyti slinkima, man vaikystej mama plaudavo galva dirgeliu nuoviru, itrindavo i galva ir palikdavo...padedavo.. mirksiukas.gif Dabar bandau su tuo misiniu zoliu itrint i saknis ir skalaut 3 kartus i diena...turretu sustipret...
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 07 23, 19:44)
Zinai, as dabar bandau toki vaistazoliu misini is dirgeliu, apyniu, azuolo zieves ir dar ten kazko.. blush2.gif  Nebrangus, sakyciau pigus  mirksiukas.gif  Ir zinau, kad tokie dalykai kaip dirgeles turetu sustabdyti slinkima, man vaikystej mama plaudavo galva dirgeliu nuoviru, itrindavo i galva ir palikdavo...padedavo.. mirksiukas.gif Dabar bandau su tuo misiniu zoliu itrint i saknis ir skalaut 3 kartus i diena...turretu sustipret...


Dabar as esu ne Lietuvoj, tai nezinau is kur gauti toki vaistazoliu misini g.gif kai gryziu namo reikes butinai pabandyti, kad tik padetu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2006 07 23, 21:16)
Dabar as esu ne Lietuvoj, tai nezinau is kur gauti toki vaistazoliu misini  g.gif kai gryziu namo reikes butinai pabandyti, kad tik padetu...  unsure.gif

Tai nebutinai pirk ta misini..gali ir ten prisirinkti dirgeliu, isdziovinti, uzpilti verdanciu vandeniu, palaukti kokias dvi valandziukes ir plauti galva mirksiukas.gif tik netingek dazniau tai daryti, turetu tikrai sustipreti... mirksiukas.gif
Atsakyti
begike, o gal žinai kada geriausia yra rinkti dilgeles plaukų skalavimui?
Pavasarį, tik joms atsirandant ar vasarą?
Atsakyti