Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Dezdemona* @ 2006 11 09, 20:21)
Ačiū  4u.gif O Dzintars tikrai stebuklas  thumbup.gif  Plaukai kaip ant mielių auga, o aš dabar kaip prietaringa bobulė laukiu Jaunaties ir ejsiu plaukų galiukų pasikirpt  lotuliukas.gif

aš dar tik tris kartus tepiausi, tai dabar laukiu kol užvešės lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 11 09, 19:21)
O Dzintars tikrai stebuklas  thumbup.gif  Plaukai kaip ant mielių auga



o kiek laiko (kartu) tu naudojai, kad sakai kad tau padeda ir auga plaukuciai?
as sunaudojau buteliuka, bet jokio poveikio nepastebejau verysad.gif
Atsakyti
gal kas Kaune bandet ta shalta azota?... Kur tai atlieka?

Dzintars man anxciau padedavo, dabar, kai plaukuciai slenka del skydliaukes - jokio efekto..
Atsakyti
Ar galėtumėt įmesti to Dzintars aliejuko nuotrauką? Turėjau 2 tipų, nežinau, kuris čia tas gerasis... ax.gif
Atsakyti
Ash naudojau ta mazesnes talpos, alieju, o ne losjona, nes nuo losjono kvapas ilgiau islikdavo, ir apskritai, kazkaip maloniau tas aliejus jauciasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anzu @ 2006 11 09, 22:02)
Mazdaug pries metus isbandziau salto azoto procedura. Rezultatu likau patenkinta. Vilniuj kainuoja 1 procedura 10lt. Rekomenduoja 20, mazdaug kas antra diena, 2 kart metuose. Rezultata pastebejau po 7 kartu. Eziukas pradejo augt, dar tokio niekad neturejau. thumbup.gif Si menesi vel profilaktiskai pavaiksciosiu, bent 10 kartu.
O kur tu vln dareisi?gal zinot,kur yra atliekama Kaune tokia procedura? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 11 10, 17:45)
O kur tu vln dareisi?gal zinot,kur yra atliekama Kaune tokia procedura? smile.gif

Vilniuj Jogailos gatvej, priesais Ikiuka. Apie sia procedura suzinojau is savo kirpejos. Jos drauge buvo kazkaip "atradus". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anzu @ 2006 11 10, 13:09)
Vilniuj Jogailos gatvej, priesais Ikiuka. Apie sia procedura suzinojau is savo kirpejos. Jos drauge buvo kazkaip "atradus". smile.gif


o kam konkreciai si procedura yra skirta? nuo plauku slinkimo?
taip pat idomu butu suzinoti, kap si procedura atliekama ir kiek laiko trunka... blush2.gif mano plaukai stipriai slenka verysad.gif , o dirbu visai salia Jogailos gatves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 11 10, 01:04)
o kiek laiko (kartu) tu naudojai, kad sakai kad tau padeda ir auga plaukuciai?
as sunaudojau buteliuka, bet jokio poveikio nepastebejau  verysad.gif


Dabar naudoju jau 3čią smile.gif. Rezultatas matėsi pradėjus naudot antrą. O naudoju kartą, kartais 2 per savaitę.
Papildyta:
QUOTE(Maja maja @ 2006 11 10, 11:23)
gal kas Kaune bandet ta shalta azota?... Kur tai atlieka?

Dzintars man anxciau padedavo, dabar, kai plaukuciai slenka del skydliaukes - jokio efekto..


Tai Dzintars aliejukas ir nėra nuo plaukų slinkimo, todėl šiaip jo sustabdyt ir neturėtų, jis tik spartina plaukų augimą.
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2006 11 10, 11:22)
Ar galėtumėt įmesti to Dzintars aliejuko nuotrauką? Turėjau 2 tipų, nežinau, kuris čia tas gerasis... ax.gif


Toks su apvaliu kamšteliu, mažesnis smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraa @ 2006 11 10, 18:45)
o kam konkreciai si procedura yra skirta? nuo plauku slinkimo?
taip pat idomu butu suzinoti, kap si procedura atliekama ir kiek laiko trunka...  blush2.gif  mano plaukai stipriai slenka verysad.gif , o dirbu visai salia Jogailos gatves  smile.gif

Man kirpeja buvo pasakiusi, kad tai galvos masazas. smile.gif Sakyciau, labai panasu. Pagaliuka su vata suvilgo saltu azotu ir vedzioja po galva. Jauciasi saltukas, kutenimas. Taip skatinama kraujotaka. Mazdaug apie 10min. Man aiskino, kad galvos oda turi siek tiek paraust. Po sios proceduros kelias valandas negalima sukuotis ir slapint plauku. Uzsirasyt nereikia, ateini ir palauki, nes buna, kad moteriskes uzimtos. Na, man ilgiau 10min. nereikdavo laukt. Sake, kad negyvi plaukai vis vien iskris, netgi pirma savaite gali but didesnis slinkimas. Asmeniskai nepastebejau. Bet svarbiausia, skatina nauju plauku augima. Sake, ateina vyrai, nors genetinio nuplikimo nesustabdysi, bet kazkiek ji galima atitolint. Labai mielos moteriskes dirba, viska paaiskina, maloniai bendrauja. Ten su saltu azotu ir veidui proceduras daro. Nebandziau, tai negaliu komentuoti.
Atsakyti
butu labai gerai jei ir Kaune kas tokia procedura atliktu.negi niekas nzn g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 11 10, 14:01)
Toks su apvaliu kamšteliu, mažesnis smile.gif 4u.gif


4u.gif
Ačiū - jau žinau, apie kurį kalba! Tai va šitas
Atsakyti