Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Smailiukas @ 2006 11 06, 11:40)
Merginos, tikiuosi del to plauku nepamazes  lotuliukas.gif , bet pasigirsiu, kad man jauciasi efektas nuo svoguno. Jauciu mazu plaukiuku eziuka  thumbup.gif  ko jau seniai nebuvo!!!

Kiek laiko tepliojiesi su svogunu? nes ir as jau 3 kartus tokia kauke dariausi ir laukiu rezultatu... smile.gif
Atsakyti
chi chi as menesi po 2 kartus per savaite = 8 kartai. dar kartais kiausinio tryni imusdavau arba sauksta medaus thumbup.gif
pries savaite pradejau Grozvita gerti. Taip ir toliau darysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2006 11 06, 20:25)
chi chi as menesi po 2 kartus per savaite = 8 kartai. dar kartais kiausinio tryni imusdavau arba sauksta medaus  thumbup.gif
pries savaite pradejau Grozvita gerti. Taip ir toliau darysiu  doh.gif

Sekmes ir toliau eziuka auginant biggrin.gif
Tada ir as dar svogunais terliosiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2006 11 06, 10:34)
as tai tikra blondine  doh.gif  vakar nulekiau ir nusipirkau Cutrin BIO+ sampuna nuo plauku slinkimo ir tik namuose pradejus skaityti instrukcija apsiziurejau kad vyriska sampuna ir seruma nusipirkau  doh.gif  na tikiuosi ju sudetis panasi kaip ir moterims, tik kad kvapas skiriasi  blush2.gif



Nieko tokio, sunaudosi mirksiukas.gif vyriskos priemones kosmetines yra stipresnes, tai gal net labiau pades ax.gif
Atsakyti
kas dar ish jusu esat bande mezoterapija, po kiek laiko pasirodo rezultatas?...

Ir kaip del plauku patrumpinimo, ar yra tiesos, kad tuomet maziau slenka?..
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2006 11 06, 21:35)
kas dar ish jusu esat bande mezoterapija, po kiek laiko pasirodo rezultatas?...

Ir kaip del plauku patrumpinimo, ar yra tiesos, kad tuomet maziau slenka?..

Jau rasiau sitoj temoj apie mezoterapija. Dabar ketvirtadieni eisiu 5 karta darytis. O rezultatai turetu pradet matytis po 2-3 menesiu,nes man kaip aiskino tai kai plaukas numirsta jis iskrenta kazkur po 3 menesiu mazdaug. Tai kurie jau mire lotuliukas.gif tai jie jau ir paliks galvele bet kokiu atveju,ju jau nebeprikelsi!
Atsakyti
sveikos 4u.gif noriu pasigirti, kad man pavyko sustabdyti plauku slinkima bigsmile.gif o padejo svogunu kauke!, jokios ampules ir jokie sampunai nepadejo, tai emiausi radikaliu priemoniu biggrin.gif kauke darau taip: 1 svoguno sultys, 1 kiausinio trynys, 1 saukstelis tikro! medaus ir 2 sauksteliai simondsiju aliejuko, viska ismaisau ir laikau kauke pora valandu, galima ir ilgiau. tikrai padejo ir plaukai atsigavo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaaa @ 2006 11 07, 01:28)
sveikos 4u.gif noriu pasigirti, kad man pavyko sustabdyti plauku slinkima bigsmile.gif o padejo svogunu kauke!, jokios ampules ir jokie sampunai nepadejo, tai emiausi radikaliu priemoniu biggrin.gif kauke darau taip: 1 svoguno sultys, 1 kiausinio trynys, 1 saukstelis tikro! medaus ir 2 sauksteliai simondsiju aliejuko, viska ismaisau ir laikau kauke pora valandu, galima ir ilgiau. tikrai padejo ir plaukai atsigavo bigsmile.gif

Tas aliejukas tai thumbup.gif ir veido odai tinka ,labai skaniai kvepia,tik aš jo ieškodama pirkti išpradžių simondsiju klausdavau tai patikėkit nevisos vaistininkės ir pardavėjos žino kas tai smile.gif ,poto jau tiesiog jojobos klausdavau.
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2006 11 07, 00:14)
Jau rasiau sitoj temoj apie mezoterapija. Dabar ketvirtadieni eisiu 5 karta darytis. O rezultatai turetu pradet matytis po 2-3 menesiu,nes man kaip aiskino tai kai plaukas numirsta jis iskrenta kazkur po 3 menesiu mazdaug. Tai kurie jau mire  lotuliukas.gif  tai jie jau ir paliks galvele bet kokiu atveju,ju jau nebeprikelsi!



o kur jei ne paslaptis yra sito aliejuko pirkti ir kiek jis kainuoja? ax.gif
Atsakyti
Agnixa, o pat jau pamatei rezultatus, ar vis gar tikiesi, kad jie pasirodys?..

Visos priemones, losjonai, vitaminai - visu pardavejai sako, kad vartoti reikia 2-3 menesius. bet, jeigu slinkimas tik laikinas, sezoninis, ne del kazkokiu rimtu sutrikimu, jis ir taip, savaime, praeis po tu 2-3 menesiu - ar vartosi papildus, losjonus, ar nevartosi.. Idomu, ar ta mezoterapija nera toks pats reklaminis triukas..
Atsakyti
QUOTE(gitaaa @ 2006 11 07, 00:28)
sveikos 4u.gif noriu pasigirti, kad man pavyko sustabdyti plauku slinkima bigsmile.gif o padejo svogunu kauke!, jokios ampules ir jokie sampunai nepadejo, tai emiausi radikaliu priemoniu biggrin.gif kauke darau taip: 1 svoguno sultys, 1 kiausinio trynys, 1 saukstelis tikro! medaus ir 2 sauksteliai simondsiju aliejuko, viska ismaisau ir laikau kauke pora valandu, galima ir ilgiau. tikrai padejo ir plaukai atsigavo bigsmile.gif


dar viena svogunininke lotuliukas.gif dziaugiuosi, kad plaukuciai atsigavo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraa @ 2006 11 07, 10:06)
o kur jei ne paslaptis yra sito aliejuko pirkti ir kiek jis kainuoja?  ax.gif

Eurovaistinėj,dar droge, eurokos ,aš eurokos pirkau aliejuką ,bet ten tik į sudėtį įeina jojoba pasirodo doh.gif ,nors sakė ,kad grynas,kaina 11,90
Atsakyti