Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Shalimar @ 2006 11 02, 15:47)
Man plauku saknis skauda tada, kai jiems sukuosena pakeiti, na tarkim visada nesioji issileidus, o paskui susirisi aukstai, tada skauda unsure.gif


Man tas pats - jei priverčiu plaukus kiton pusėn gulti, arba susirišu visai dienai, tai paskausta. Pasimasažuoju tada galvos odą ir praeina. Nors girdėjau tokį dalyką, kad ir nuo vitaminų trūkumo taip gali būti.
Atsakyti
jujuju, svorio kritimas yra budingas skydliaukes hormonu suaktyvejimui, tp ir plauku slinkimas....
Atsakyti
nu jo sita ash zinau, kad kai pakeiti sukuosena tai skauda, bet man juos tiesiog skauda..plaukus palaidus nesioju, bet saknis tai skauda..keistai taip.. g.gif
Papildyta:
tadum reix eit skydliaukes tirtis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuju @ 2006 11 02, 16:36)
tadum reix eit skydliaukes tirtis  verysad.gif


Būtinai nueik - tyrimas neskausmingas mirksiukas.gif
Aš irgi ti "šiaip" nutariau išsitirti, kai labai slinko plaukai prieš kelis metus, ir atrado bėdų. O taip gyvenčiau sau ramiai toliau, nesigydyčiau, tik pinigus leisčiau visokioms ampulėms nuo slinkimo.
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 10 29, 21:54)
Purskalas pantenolis parduodamas vaistinese,beje yra ir tepaliukai,bet ten skiriasi sudetis,o purskalas  thumbup.gif ,jo paskirtis visai ne plaukams ax.gif ,o nudegintai,sudirgintai ir t.t. odai,bet kadangi jo sudetis skatina regeneracija(atsinaujinima,stiprejima) jis gerai veikia ir plaukus thumbup.gif ,beje jis tinka net kudikiu odai,tad nebijokit,kad pakenks mirksiukas.gif ,nes kas tinka kudikiams,kartais padeda ir mamoms ir mociutems mirksiukas.gif

P.S. Jei labai nukankinsit veido oda arba norit mamai oda atgaivint,pasidarykit kauke is (purskiamo) pantenolio,nuvalyta oda patepkit storu sluoksniu ir po 15min. nuvalykit. Bet jaunesnem nei 25m. nepatariu(aptings oda),jei nesiekiat 40m. galima naudot 2kart per metus,jei virs kas 1-2men.

Labai ir as susidomejau tuo pantenoliu. Taik klausimas kas kiek laiko galima galvos oda trinti, ar kiekvian plovima ar pan. Lauksiu atsakymo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolerancija @ 2006 07 23, 18:38)
O man nuo slinkimo padeda imbiero sultys ax.gif  Po dvieju kartu naudojimo pastebejau rezultatus thumbup.gif



as irgi bandziau imbiero sultim trint galva, bet efekto nepastebejau...
Atsakyti
Nu tepiau čemeryčias ant savo plaukų ištisą savaitę kiekvieną vakarą, o vėliau nebeturėjau laiko tai ketinu vėl pirkt ir tept blush2.gif Nežinau, gal vaidenas, gal ne, bet plaukų ~perpus mažiau iškrenta.
Nuo šios savaitės taip pat pradėsiu savo plaukus stiprint su chna, bei pradėjau gert kontraceptines, tai galvoju kad jeigu kas viduj blogai tai galbūt jos sutvarkys blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 11 05, 20:37)
Nuo šios savaitės taip pat pradėsiu savo plaukus stiprint su chna, bei pradėjau gert kontraceptines, tai galvoju kad jeigu kas viduj blogai tai galbūt jos sutvarkys  blush2.gif  g.gif


Su KT tai būk atsargi: kol gėriau, tai niekas nesikeitė, o kai pamėginau pertrauką padaryt - pirmiausia pradėjo siaubingai slinkti plaukai. Dabar, kai visai nutraukiau tablietkas vartot, plaukai slinko tris mėnesius ir niekas nepadėjo.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 11 05, 21:48)
Su KT tai būk atsargi: kol gėriau, tai niekas nesikeitė, o kai pamėginau pertrauką padaryt - pirmiausia pradėjo siaubingai slinkti plaukai. Dabar, kai visai nutraukiau tablietkas vartot, plaukai slinko tris mėnesius ir niekas nepadėjo.


Aš jas gersiu tik 3 mėnesius, nes gydausi cistas tai tikiuosi kad bent jau nepakenks tai tikrai. O šiaip mano plaukai jau pora metų slenka ir nieks nepadeda. Yra šioks toks skydliaukės padidėjimas bet nieks perdaug nieko nei išrašo nei gydymą kokį skiria, o plaukai kaip slenka tai slenka... doh.gif
Atsakyti
as tai tikra blondine doh.gif vakar nulekiau ir nusipirkau Cutrin BIO+ sampuna nuo plauku slinkimo ir tik namuose pradejus skaityti instrukcija apsiziurejau kad vyriska sampuna ir seruma nusipirkau doh.gif na tikiuosi ju sudetis panasi kaip ir moterims, tik kad kvapas skiriasi blush2.gif
Atsakyti
Merginos, tikiuosi del to plauku nepamazes lotuliukas.gif , bet pasigirsiu, kad man jauciasi efektas nuo svoguno. Jauciu mazu plaukiuku eziuka thumbup.gif ko jau seniai nebuvo!!!
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2006 11 06, 09:34)
as tai tikra blondine  doh.gif  vakar nulekiau ir nusipirkau Cutrin BIO+ sampuna nuo plauku slinkimo ir tik namuose pradejus skaityti instrukcija apsiziurejau kad vyriska sampuna ir seruma nusipirkau  doh.gif  na tikiuosi ju sudetis panasi kaip ir moterims, tik kad kvapas skiriasi  blush2.gif


Kartais vyriškos priemonės net geriau, nes jos yra stipresnio poveikio. Man tik vyriškas Schwarzkopf tonikas padėjo, o prieš tai naudojas tos pačios serijos moteriškas ampules - jokio efekto schmoll.gif
Atsakyti