Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

sveikos, man plaukai jau slenka kokius 2 menesius, bet taip tragishkai...kuokstais istraukiu ypac po plovimo ar po nakties..naudoju atrodo viska..ir vischy sampuna nuo slinkimo ir 2 rusiu vitaminus ir gelezi ir dar kazkokio velnishkai brangaus himalaju kremo nusipirkau nuo plauku slinkimo karta itrint reikia i saknis..vaistininke sake, kad beveik stebuklingas..nus jau 2 savaites mozuojas- nieko.. doh.gif
nebezinau ka daryt..man tas pirma karta..jau babkiu kiek sukisau bo baisingai bijau plika kaip ziurke palikt unsure.gif
va sian ir nusiaubaiu vaistine, tai ir cemeryciu prisipirkau ir ricinos ir perfektilo vitaminu ir cinko ir dar kazkokio rukelio purskiamo katras tipo stiprina..nu bandysiu, nes jau neviltis ima.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuju @ 2006 10 31, 21:35)
sveikos, man plaukai jau slenka kokius 2 menesius, bet taip tragishkai...kuokstais istraukiu ypac po plovimo ar po nakties..naudoju atrodo viska..ir vischy sampuna nuo slinkimo ir 2 rusiu vitaminus ir gelezi  ir dar kazkokio velnishkai brangaus himalaju kremo nusipirkau nuo plauku slinkimo karta itrint reikia i saknis..vaistininke sake, kad beveik stebuklingas..nus jau 2 savaites mozuojas- nieko.. doh.gif
nebezinau ka daryt..man tas pirma karta..jau babkiu kiek sukisau bo baisingai bijau plika kaip ziurke palikt unsure.gif
va sian ir nusiaubaiu vaistine, tai ir cemeryciu prisipirkau ir ricinos ir perfektilo vitaminu ir cinko ir dar kazkokio rukelio purskiamo katras tipo stiprina..nu bandysiu, nes jau neviltis ima.. doh.gif


Žinau tą jausmą kai neviltis ima ir nieko negali padaryti dėl plaukų slinkimo, bet man tai padeda čemeryčių vanduo ir kaukė iš svogūnų sulčių.Nes tiek jau pinigų buvo išleista visokiom priemonėm o rezultatai ššš...., tai šitie 2 dalykėliai man padeda, jau mažiau slenka, gal plika neliksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuju @ 2006 10 31, 18:35)

va sian ir nusiaubaiu vaistine, tai ir cemeryciu prisipirkau ir ricinos ir perfektilo vitaminu ir cinko ir dar kazkokio rukelio purskiamo katras tipo stiprina..nu bandysiu, nes jau neviltis ima.. doh.gif

koks cia rukelis?
Atsakyti
kazkox lenkishkas zoliu misinys radical berods vadinasi, pavadintas rukeliu, nes ji reikia purkst po plovimo ir nenuplaut tipo nuo plauku slinkimo ir siaip silpniem plaukuciam..nzn ish tos desperacijos paemiau nieko per daug nesitikiu.. schmoll.gif
Atsakyti
jujuju nedepresuok, nes ir nuo to plaukai slenka smile.gif
Atsakyti
nugis neiseina nedepresuot..tokius fainus plaukus turejau dar vasara man taip mano sukuosena patiko ..o dabar ziurkes uodega beliko..per pora menesiu.. verysad.gif
jau ir ligu visokiu prisigalvojau...galvoju gal skydliauke ar dar kas, nes ir svoris krenta kazkaip keista..valgau viska o krenta(aisku tas tai gerai, bet ir.. priezastis neaiski)nu dabar gydausi tautishkais metodais zolem skalauju, vitaminus geriu ziuresim kaip cia bus... g.gif
Atsakyti
NU man tai beprotiskai kokimenesi slinko blink.gif bet pradejau vel naudoti savo mylima dzintars aliejuka..ir dar geriu vitaminus grozvita..nu tikrai apstojo thumbup.gif
Atsakyti
ash tai sugeriau grozvitos vitaminus, po to fitovalio dabar nusipirkau perfektilo..kazkaip galvojau, kad ish vidaus pirma reikai stiprint..ale kol kas tai naudos mazai...ai dar cinka geriu , bet trumpai tai nzn kaip cia bus..
Atsakyti
Jujuju, o pas gydytojus tyreisi? Skydliaukę, kraują? g.gif

Man intensyviai slinko 3 mėnesius - kai nustojau kontraceptines gert, ir pasipylė plaukai žemėn. Apmažėjo slinkimas dabar. Manau, kad natūraliai sustojo, nors daug stiprinančių priemonių vartojau, tiek iš vidaus tiek išoriškai. O dar ir kirpėja šią savaitę labai pradžiugino: sakė, kad atauginėja laaabai daug plaukų thumbup.gif
Toliau gersiu papildus ir terliosiuos galvą kaukėmis - kad tie trumpučiai stiprūs ataugtų smile.gif
Atsakyti
nea dar nesityraiu, bet zadu eit. man tai keista, kad jei taip staiga slinkt pardėjo. nebuvo kazkokiu staigiu gyvenimo pokyciu, tiesa darbas biski stresuotas, bet jis visada tox buvo.. doh.gif
dar man labai plauku saknis skauda verysad.gif ar jum skaudejo??
Atsakyti
QUOTE(jujuju @ 2006 11 02, 15:19)
dar man labai plauku saknis skauda verysad.gif ar jum skaudejo??


man irgi kartais skauda, bet manau tai todel, kad plaukai yra stori ir sunkus g.gif
Atsakyti
Man plauku saknis skauda tada, kai jiems sukuosena pakeiti, na tarkim visada nesioji issileidus, o paskui susirisi aukstai, tada skauda unsure.gif
Atsakyti