Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Mielosios,

kadangi jau ir ziema beveik pas mus bei saltukas pradeda kandziotis, laikas pagalvoti apie kepuriu issitraukima is spintu smile.gif teko girdeti, kad vaiksciojimas ke kepuriu gali buti plauku slinkimo priezastis...
Atsakyti
As tai geriu vitaminus plaukams maitinti ir naudoju alieju plaukams nuo slinkimo. Laukiu rezultato 4u.gif
Atsakyti
na nezinau, kazkada naudojas ta cemeryciu vandeni, bet man jis nelabai padejo, matyt kiekvienai vis kitaip, nevienodos gi mes esam unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dote @ 2006 10 30, 20:47)
na nezinau, kazkada naudojas ta cemeryciu vandeni, bet man jis nelabai padejo, matyt kiekvienai vis kitaip, nevienodos gi mes esam  unsure.gif

Aš tai labai tikiuosi, kad man padės unsure.gif O kas padėjo, jei ne paslaptis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2006 10 30, 22:29)
Aš tai labai tikiuosi, kad man padės  unsure.gif O kas padėjo, jei ne paslaptis  4u.gif


tuo metu labai padejo Lendan ampules ir sampunas nuo slinkimo. O dabar kai pastojau, tai buvo pradeje kuokstais plaukai slinkt, tai dzintars aliejuku mozojau plaukus, istepi pries plovima palaikai apie 1val ir plauni kaip iprastai, tai tikrai super, man tiko ir plaukai blizget labiau pradejo ir pigiau daug.
Atsakyti
QUOTE(lauraa @ 2006 10 30, 16:02)
Mielosios,

kadangi jau ir ziema beveik pas mus bei saltukas pradeda kandziotis, laikas pagalvoti apie kepuriu issitraukima is spintu  smile.gif  teko girdeti, kad vaiksciojimas ke kepuriu gali buti plauku slinkimo priezastis...

ta girdejau ir as biggrin.gif dar savo kepures neistriaukiau, bet jau trauksiu, trauksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dote @ 2006 10 30, 22:40)
tuo metu labai padejo Lendan ampules ir sampunas nuo slinkimo. O dabar kai pastojau, tai buvo pradeje kuokstais plaukai slinkt, tai dzintars aliejuku mozojau plaukus, istepi pries plovima palaikai apie 1val ir plauni kaip iprastai, tai tikrai super, man tiko ir plaukai blizget labiau pradejo ir pigiau daug.

Aš irgi tą visų išgirtąjį aliejuką nusipirkau vakar, bet dar neišbandžiau, nes rytę anksti galvą ploviau, nebuvo kada mozotis rolleyes.gif O šiaip pagalvojau, kad turbūt dzintars aliejuko pardavimai išaugo po pasisakymų SM lotuliukas.gif
Atsakyti
As cemeryciu nusipirkau pagaliau, parasyta, kad skirtas gydytis nuo uteliu blink.gif blink.gif blink.gif O su juo kasdien teptis reikia, ar neatrodo riebaluoti plaukai paskui? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 30 spalio 2006 - 22:36
QUOTE(Shalimar @ 2006 10 30, 23:33)
As cemeryciu nusipirkau pagaliau, parasyta, kad skirtas gydytis nuo uteliu blink.gif  blink.gif  blink.gif O su juo kasdien teptis reikia, ar neatrodo riebaluoti plaukai paskui? smile.gif


Shalimar, kurioje vaistinėje? Buvau užėjusi tik į vieną, bet ten neturėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 10 30, 22:34)
Shalimar, kurioje vaistinėje? Buvau užėjusi tik į vieną, bet ten neturėjo g.gif

Eurovaistinej, Baltupiuose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 10 30, 23:33)
As cemeryciu nusipirkau pagaliau, parasyta, kad skirtas gydytis nuo uteliu blink.gif  blink.gif  blink.gif O su juo kasdien teptis reikia, ar neatrodo riebaluoti plaukai paskui? smile.gif

riebaluoti neatrodo, o aš dar pagalvojau, taigi ten etanolio yra, tai ko gero ir pasausina šiek tiek unsure.gif
Atsakyti
as irgi isigijau cemeryciu vandens, naudoju kas antra vakara, tuomet rytais plaunu galva. As su vatos gabaleliu imasazuoju, o tuomet su sepeciu kokias 10 min sukuoju (masazuoju) galvos oda, nes vienam komentare perskaiciau, kad jei slenka plaukai, juos reikia dazniau sukuot ax.gif
Atsakyti