Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Aš jau 2 kartus dariausi kauke iš svogūnų sulčių. Ir mergaitėms bijančioms blogo kvapo galiu pasakyti, kad tikrai taip baisiai kaip čia nupasakota nesmirda.Sudrėkus galvos odai tas kvapas jautėsi kokias 3-4 dienas, o po to praeina.
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 10 29, 00:00)
Na,merginos,suzinojau(tiksliau primine) dar viena efektyvu buda nuo plauku slinkimo,neaugimo ir t.t. Visos zinot toki Pantenoli,taiva tuo purskiamu itrini galvos oda,palaikai bent 1val.,po to isplauni.


Ar gali smulkiau papasakoti? Koks konkrečiai tas purškaliukas ir kaip veikia?

QUOTE(baste @ 2006 10 29, 11:20)
Aš jau 2 kartus dariausi kauke iš svogūnų sulčių. Ir mergaitėms bijančioms blogo kvapo galiu pasakyti, kad tikrai taip baisiai kaip čia nupasakota nesmirda.Sudrėkus galvos odai tas kvapas jautėsi kokias 3-4 dienas, o po to praeina.


O aš iš viso to smirdėjimu nevadinčiau, man kvepia! lotuliukas.gif Ypač, kai per treniruotę suprakaituodavau, tai tokiu troškiniu užkvimpa, o valgyt norisi... Bet man kvapas laikėsi ilgiau, kelias savaites (kai suprakaituodavau, ne nuolat).
Atsakyti
man nuo slinkimo dabar padeda fitoval sampunas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 10 29, 00:00)
Na,merginos,suzinojau(tiksliau primine) dar viena efektyvu buda nuo plauku slinkimo,neaugimo ir t.t. Visos zinot toki Pantenoli,taiva tuo purskiamu itrini galvos oda,palaikai bent 1val.,po to isplauni.Plaukai buna thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



kas cia per pantenolis? pirma karta girdziu g.gif papasakok kas cia per daiktas bigsmile.gif idomu
kiek kainuoja ir kur pirkti buna?
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 10 29, 11:30)
man nuo slinkimo dabar padeda fitoval sampunas thumbup.gif

O ar senai naudoji? aš irgi su juo galva plaunu.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 10 29, 12:27)
Ar gali smulkiau papasakoti? Koks konkrečiai tas purškaliukas ir kaip veikia?

Purskalas pantenolis parduodamas vaistinese,beje yra ir tepaliukai,bet ten skiriasi sudetis,o purskalas thumbup.gif ,jo paskirtis visai ne plaukams ax.gif ,o nudegintai,sudirgintai ir t.t. odai,bet kadangi jo sudetis skatina regeneracija(atsinaujinima,stiprejima) jis gerai veikia ir plaukus thumbup.gif ,beje jis tinka net kudikiu odai,tad nebijokit,kad pakenks mirksiukas.gif ,nes kas tinka kudikiams,kartais padeda ir mamoms ir mociutems mirksiukas.gif

P.S. Jei labai nukankinsit veido oda arba norit mamai oda atgaivint,pasidarykit kauke is (purskiamo) pantenolio,nuvalyta oda patepkit storu sluoksniu ir po 15min. nuvalykit. Bet jaunesnem nei 25m. nepatariu(aptings oda),jei nesiekiat 40m. galima naudot 2kart per metus,jei virs kas 1-2men.
Atsakyti
aptings oda g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Noracka @ 2006 10 30, 00:04)
aptings oda  g.gif ?


Negirdejai tokio elementaraus dalyko? Panaudok priemones skirtas desimt metu vyresnems uz tave ir paziurek po poros metu kaip elgsis tavo oda pradejus naudoti tas kurios skirtos tau :mirksiukas:oda pati regeneruojasi,tik kartais reikia jai padeti,bet nepersistengti mirksiukas.gif ,tas pats su plaukais - jei naudosi stimuliatorius plaukams(ampules,serumus ir kt.) pastoviai,be rimtesniu pertrauku,plaukai "nebenores" maitintis ir eiti is vienos fazes i kita be stimuliatoriu,paprasciausia "miegos"...
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2006 10 29, 13:43)
O ar senai naudoji? aš irgi su juo galva plaunu.

2 savaites gal. as net nelaikau tu 5-10 min, tik 1min gal, bet dabar plaunu labai daznai beveik kasdien
Atsakyti
Man nuo svogunu labai ilga laika smirdejo plaukai, niekada gyvenime nebeeksperimentuosiu su jais, fui.. wacko.gif
O kur Vilniuj cemeryciu vandens galima rasti? Keliose vaistinese ieskojau, tai neturi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 10 29, 11:27)
tokiu troškiniu užkvimpa, o valgyt norisi... Bet man kvapas laikėsi ilgiau, kelias savaites (kai suprakaituodavau, ne nuolat).


lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia gerai pastebeta - troskiniu!!! man kazkodel kartais smirda kartais ne.o kadangi kasdien plaunu plaukus, tai darbe ir siaip viesoj vietoj tikrai nesijauciu blogai. nu tik vyrui vakarais tenka pakenteti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 10 29, 21:54)
Purskalas pantenolis parduodamas vaistinese,beje yra ir tepaliukai,bet ten skiriasi sudetis,o purskalas  thumbup.gif ,jo paskirtis visai ne plaukams ax.gif ,o nudegintai,sudirgintai ir t.t. odai,bet kadangi jo sudetis skatina regeneracija(atsinaujinima,stiprejima) jis gerai veikia ir plaukus thumbup.gif ,beje jis tinka net kudikiu odai,tad nebijokit,kad pakenks mirksiukas.gif ,nes kas tinka kudikiams,kartais padeda ir mamoms ir mociutems mirksiukas.gif

P.S. Jei labai nukankinsit veido oda arba norit mamai oda atgaivint,pasidarykit kauke is (purskiamo) pantenolio,nuvalyta oda patepkit storu sluoksniu ir po 15min. nuvalykit. Bet jaunesnem nei 25m. nepatariu(aptings oda),jei nesiekiat 40m. galima naudot 2kart per metus,jei virs kas 1-2men.


Katras cia tas pantenolis?

Panthenol-ratiopharm žaizdų balsamas 35g

Ratiopharm. ...D03AX03; Dexpanthenolum; Vaistai; Dermatolog...katinantys vaistai; Dexpanthenol... Kaina apie 8.21 Lt.

--------------------------------------------------------------------------------

Panthenol Spray putų aerozolis 130g

Ankerpharm. ...D03AX03; Dexpanthenolum; Vaistai; Dermatolog...katinantys vaistai; Dexpanthenol... Kaina apie 21.4 Lt.

--------------------------------------------------------------------------------

Panthenol 4.6% aerozol.150ml

. Netiekiamas nuo 2006.07.05

--------------------------------------------------------------------------------

Vitella Panthenol 150ml

ICMC GmbH. Kaina apie 30.99 Lt.



--------------------------------------------------------------------------------
Atsakyti