Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Maja maja @ 2006 10 26, 23:05)
Na, merginos, suradau savo plauku slinkimo priezasti galutinai - ishsityriau skydliaukes hormonus, visu ju rodiklaii blogi, del to ir slinka... jeigu kuri tikrai nerandat priezasties ir viska esat ishbandziusios - manau, tikrai galit ishsitirti skydliauke..

o kaip issitirt? reik eiti pas seimos daktara ar ne? ir kas tada geri vitaminus ar ka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katytia @ 2006 10 27, 11:39)
o kaip issitirt? reik eiti pas seimos daktara ar ne?  ir kas tada geri vitaminus ar ka? smile.gif


Eini pas šeimos daktarą, gauni siuntimus, padaro skydliaukės echoskopiją ir kraujo (iš venos) tyrimą. Aš tyriausi, irgi dėl slinkimo, atrado mazgą, cistą ir hormonai sutrikę buvo... Gėriau papildus su jodu, o tyrimus reguliariai kartoju.
Atsakyti
QUOTE(kniuksė @ 2006 10 26, 17:18)
O ten kur tau daro kiek ta procedūra kainuoja ir kiek jų reikia? ax.gif

As moku 110 uz viena procedura,man sake reikia eiti is pradziu i savaite viena karta taip 4 kartus,o veliau karta i menesi. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Dajana @ 2006 10 27, 05:33)
Na tikrai labai idomiai, nes man daro apie valanda, tikrai ne 10 min. g.gif . O kaina ta pati? Viena procedura - 160 Lt.? As darau Kaune, Ametisteja salone.
O poveikis turi pasijausti mazdaug po triju menesiu.

As moku 110,man numeri dave tokia gydytoja,cia randasi prie raudono kryziaus ligonines Kaune. Idomu kodel taip skiriasi kaina ir trukme? g.gif Ta gydytoja kur man atlieka,turejo isvaziuoti porai savaiciu tai man siule,kad nepraleisti nueiti i "Ametisteja"pasidaryti,,bet ispejo ir apie kaina. Bet as palaukiau kol ji gryzo ir toliau einu pas ja.
Atsakyti
O gal kas nors žinot kur tą mezoterapiją daro Vilniuje? Ir kokios ten kainos?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 24, 15:37)
Tik labai jau daug jo išsinaudoja, man buteliuko kokiom 5-6dienom užteks.

Na ir kaip sekas su čemeryčiom? Aš irgi jau nusipirkau, tepiau dvi dienas dar tik, kažin kada tikėtis stebuklo? unsure.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2006 10 28, 12:58)
Na ir kaip sekas su čemeryčiom? Aš irgi jau nusipirkau, tepiau dvi dienas dar tik, kažin kada tikėtis stebuklo?  unsure.gif  laugh.gif

Aš su čemeryčiom kasdien nuo pirmadienio tepuosi ir rezultatą jau pastebėjau, jau tikrai mažiau plaukų iškrenta ir šepetyje lieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2006 10 28, 13:29)
Aš su čemeryčiom kasdien nuo pirmadienio tepuosi ir rezultatą jau pastebėjau, jau tikrai mažiau plaukų iškrenta ir šepetyje lieka  smile.gif

Geras, aš irgi tada laukiu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2006 10 28, 13:29)
Aš su čemeryčiom kasdien nuo pirmadienio tepuosi ir rezultatą jau pastebėjau, jau tikrai mažiau plaukų iškrenta ir šepetyje lieka  smile.gif


Ar bet kurioje vaistinėje šito stebuklo galima rasti? Aš pasidarysiu kaukę rytoj su vitaminu B, bet ir kadien kažkuo norėčiau pastiprint likusius tris plaukus, tai čemeryčios gal tiktų... g.gif Einu antradienį kirptis, nes ta nušiurusi uodegėlė tik depresiją varo. Sako, pakirpus ir šiaip mažiau slenka.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 10 28, 16:41)
Ar bet kurioje vaistinėje šito stebuklo galima rasti? Aš pasidarysiu kaukę rytoj su vitaminu B, bet ir kadien kažkuo norėčiau pastiprint likusius tris plaukus, tai čemeryčios gal tiktų... g.gif  Einu antradienį kirptis, nes ta nušiurusi uodegėlė tik depresiją varo. Sako, pakirpus ir šiaip mažiau slenka.

Manau, kad kiekvienoj, aš tai pirkau pirmoj pasitaikiusioj ax.gif Sėkmės taviškiams trims plaukams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2006 10 28, 12:58)
Na ir kaip sekas su čemeryčiom? Aš irgi jau nusipirkau, tepiau dvi dienas dar tik, kažin kada tikėtis stebuklo?  unsure.gif  laugh.gif

man drauge irgi patare su tuos cemeryciom teptis, bet as jau tiek visko isbandziau, kad jau net nelabai patikejau, kad pades, bet paskaiciau, kad ir jus cia giriat tas cemerycias tai gal ir reiks pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 28, 18:16)
man drauge irgi patare su tuos cemeryciom teptis, bet as jau tiek visko isbandziau, kad jau net nelabai patikejau, kad pades, bet paskaiciau, kad ir jus cia giriat tas cemerycias tai gal ir reiks pabandyt  ax.gif

bandom bandom, gal nenupliksim galutinai biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na,merginos,suzinojau(tiksliau primine) dar viena efektyvu buda nuo plauku slinkimo,neaugimo ir t.t. Visos zinot toki Pantenoli,taiva tuo purskiamu itrini galvos oda,palaikai bent 1val.,po to isplauni.Plaukai buna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Dabar pati ant saves pykstu,kad pamirsus buvau si reikala,o patare man taip daryt gydytoja,beje ta purskaliuka mes kosmetologijoje kartais panaudojam ax.gif ,kai oda labai nukankinta buna,tai thumbup.gif atgaivina.
Sunaudojau 1.5 dezutes ampuliu,tai turiu duot plaukams patiems padirbet,po kokio 1-1.5 men. pirksiu pantenoli ir darysiu kaukytes,pries pora metu naudojau ir buvau labai patenkinta.
Atsakyti