Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

vaje kaip manieji slenka verysad.gif bijau kad greitai liksiu plika verysad.gif kas cia per aliejukas ir kur jo galima isigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 10 25, 23:56)
vaje kaip manieji slenka verysad.gif  bijau kad greitai liksiu plika verysad.gif  kas cia per aliejukas ir kur jo galima isigyti? g.gif


turbut tu kalbi apie "dzintars" aliejuka... as pirkau Droge, kainavo 8,99lt merginos sako joms padejo, as dar tik 2 kartus naudojau, tai dar negaliu spresti ax.gif
Atsakyti
aciu reikes pabandyti gal pades,tikiuosi 4u.gif
Atsakyti
Visu temu neskaiciau, tai jei jau apie tai kas nors rase tada sorry 4u.gif
Man plaukai slenka pora metu nes numeciau labai dideli kieki svorio. Daug irgi ka bandziau, bet niekas nepadejo.
Dabar situacija geresne, galiu pasidalinti patirtim, tik perspeju, jog tai brangus budas.
Tas budas vadinasi mezoterapija - tai veikliu medziagu ivedimas tiesiai i galvos oda su labai plonos adatos pagalba. Procedura trunka apie valanda, reikia mazdaug 20 proceduru. Vienos kaina - 160 Lt. Butent sitas budas man ir padejo, plius kad naudojau Pantogar papildus (100Lt men). Beje kazkuri rase, kad nepastebejo poveikio po vitaminu naudojimo. Kaip man isaiskino gydytoja, plaukai atsinaujina kas trys menesiai, todel norint sulaukti rezultatu butina naudoti vaistus ar tai papildus ne maziau kaip puse metu.
Dar viena salyga esant slinkimui ar siaip silpniems plaukams - daznas ju sukavimas, (kaip nebutu keista). Sukuojant masazuojasi galva, tai skatina kraujo apytaka, geriau maitinamas plauko svogunelis.
Jei plaukai sakykim nustojo slinkti, bet yra silpni, labai gerai yra salto azoto procedura. Kaina apie 30 Lt. Kiek ju reikia tiksliai nezinau.
Dar vienas patarimas. Jei labai slenka plaukai, kad ir kaip butu gaila, geriau juos nusikirpti trumpai, kadangi ilgas plaukas sunkesnis ir labiau pazeidziamas.
Tokius patarimus man dave gydytoja. Rezultatai bent jau man siai dienai teigiami.
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 26, 11:03)
turbut tu kalbi apie "dzintars" aliejuka... as pirkau Droge, kainavo 8,99lt merginos sako joms padejo, as dar tik 2 kartus naudojau, tai dar negaliu spresti  ax.gif


Kaikur jo kaina 7lt smile.gif Kaikuriose maximose esu macius.
O šiaip jis man slinkimo nesustabdė kaip kaikurioms schmoll.gif Bet užtat plaukai tikrai paaugo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajana @ 2006 10 26, 13:04)
Visu temu neskaiciau, tai jei jau apie tai kas nors rase tada sorry 4u.gif
Man plaukai slenka pora metu nes numeciau labai dideli kieki svorio. Daug irgi ka bandziau, bet niekas nepadejo.
Dabar situacija geresne, galiu pasidalinti patirtim, tik perspeju, jog tai brangus budas.
Tas budas vadinasi mezoterapija - tai veikliu medziagu ivedimas tiesiai i galvos oda su labai plonos adatos pagalba. Procedura trunka apie valanda, reikia mazdaug 20 proceduru. Vienos kaina - 160 Lt. Butent sitas budas man ir padejo, plius kad naudojau Pantogar papildus (100Lt men). Beje kazkuri rase, kad nepastebejo poveikio po vitaminu naudojimo. Kaip man isaiskino gydytoja, plaukai atsinaujina kas trys menesiai, todel norint sulaukti rezultatu butina naudoti vaistus ar tai papildus ne maziau kaip puse metu.
Dar viena salyga esant slinkimui ar siaip silpniems plaukams - daznas ju sukavimas, (kaip nebutu keista). Sukuojant masazuojasi galva, tai skatina kraujo apytaka, geriau maitinamas plauko svogunelis.
Jei plaukai sakykim nustojo slinkti, bet yra silpni, labai gerai yra salto azoto procedura. Kaina apie 30 Lt. Kiek ju reikia tiksliai nezinau.
Dar vienas patarimas. Jei labai slenka plaukai, kad ir kaip butu gaila, geriau juos nusikirpti trumpai, kadangi ilgas plaukas sunkesnis ir labiau pazeidziamas.
Tokius patarimus man dave gydytoja. Rezultatai bent jau man siai dienai teigiami.



Gal zinai, kur daroma salto azoto procedura ir kiek uzima laiko?
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2006 10 26, 15:56)
Gal  zinai, kur daroma salto azoto procedura ir kiek uzima laiko?


Kadangi as kauniete, tai zinau kad ja daro Bendrosios praktikos klinikoje, Savanoriu pr. gale. Kiek laiko pati procedura uztrunka nezinau tiksliai, bet manau neilgai.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 26, 13:47)
Kaikur jo kaina 7lt smile.gif Kaikuriose maximose esu macius.
O šiaip jis man slinkimo nesustabdė kaip kaikurioms  schmoll.gif Bet užtat plaukai tikrai paaugo wink.gif



taip, tai ant buteliuko aiskiai parasyta, kad skatinantis augima, bet slinkimo nesustabdo schmoll.gif
Atsakyti
Na, merginos, suradau savo plauku slinkimo priezasti galutinai - ishsityriau skydliaukes hormonus, visu ju rodiklaii blogi, del to ir slinka... jeigu kuri tikrai nerandat priezasties ir viska esat ishbandziusios - manau, tikrai galit ishsitirti skydliauke..
Atsakyti
[quote=Dajana,2006 10 26, 07:04]
Visu temu neskaiciau, tai jei jau apie tai kas nors rase tada sorry 4u.gif
.
Tas budas vadinasi mezoterapija - tai veikliu medziagu ivedimas tiesiai i galvos oda su labai plonos adatos pagalba. Procedura trunka apie valanda, reikia mazdaug 20 proceduru.

Kaip idomiai,dabar galvoju kodel taip skiriasi. As irgi darausi mezoterapija,man irgi bado galva smile.gif ,bet ta procedura man atlieka per kokia 10 minuciu. Poveikio dar nepastebejau,nes buvau dar tik 4 kartus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnixa: 26 spalio 2006 - 22:13
QUOTE(agnixa @ 2006 10 26, 23:12)


Kaip idomiai,dabar galvoju kodel taip skiriasi. As irgi darausi mezoterapija,man irgi bado galva  smile.gif ,bet ta procedura man atlieka per kokia 10 minuciu. Poveikio dar nepastebejau,nes buvau dar tik 4 kartus.


O ten kur tau daro kiek ta procedūra kainuoja ir kiek jų reikia? ax.gif
Atsakyti
[quote=agnixa,2006 10 27, 00:12]
[quote=Dajana,2006 10 26, 07:04]
Visu temu neskaiciau, tai jei jau apie tai kas nors rase tada sorry 4u.gif
.
Tas budas vadinasi mezoterapija - tai veikliu medziagu ivedimas tiesiai i galvos oda su labai plonos adatos pagalba. Procedura trunka apie valanda, reikia mazdaug 20 proceduru.

Kaip idomiai,dabar galvoju kodel taip skiriasi. As irgi darausi mezoterapija,man irgi bado galva smile.gif ,bet ta procedura man atlieka per kokia 10 minuciu. Poveikio dar nepastebejau,nes buvau dar tik 4 kartus.
[/quote]

Na tikrai labai idomiai, nes man daro apie valanda, tikrai ne 10 min. g.gif . O kaina ta pati? Viena procedura - 160 Lt.? As darau Kaune, Ametisteja salone.
O poveikis turi pasijausti mazdaug po triju menesiu.
Atsakyti