Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(vetuke @ 2006 10 24, 13:36)
truputi neuzsifiksavo man, kaip naudoti vandenuka cemeryciu?  4u.gif  Kai issiplauni galva is karto, ar kai isdziusta?  ax.gif Galvoju reiks ir man pabandyti.


aš ant sausų plaukų tepiau smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

Susiduriau ir as su sia baisia problema - plauku slinkimu. Ir asaru jau isliejau tikrai nemzai... Jau kokie du metai intensyviai slenka plaukai, taciau gerai nors tiek kad nors ir mazesnioji ju dalis, taciau atauga. Taciau, vistiek jauciasi isploneje plaukai. Net nebezinau kaip besielgti. Man jau kyla panikos priepuoliai (ir asara ne viena karta jau nubraukiau). Plaukai mano visur, nespeju as ju rankioti, kur as pabunu bent 10 min, ten beveik garantija kad paliksiu po plaukeli savo kaip prisiminimo zenkla... smile.gif
Is pradziu pirkau visokiu kokiu vitaminu (ivairiu visokiu, vaistininkes kokius tik rekomenduodavo, tokius ir bandziau), taipogi isbandziau ir lacme ampules itrinamas i galvos oda, taciau - snipstas. kai jau praradau vilti kad bus kazka imanoma padaryti be daktaru pagalbos, kreipiausi i seimos daktare, BET... na liepe man pasidaryt kraujo, slapimo tyrimus, ka ir padariau, taciau anot jos, visi tyrimai labai geri ir israse kazi kokiu vitaminu vel (zodis vitaminai man jau kelia panika, kadangi menka is ju nauda), taciau ir toliau juos geriau.. Po kurio laiko galvoju snipstas, gal cia mazai kreipia demesi i tokias "smulkias" zmogucio problemas tik valstybineje institucijoje, tuomet nuejau pas privacia gydytoja. tai jokiu tyrimu pasidaryt nepasiule, tik eilini syki pasiule kokiu tai vitaminu ir sampuno vichy stiprinancio plaukus (vienintelis dalykas kuriam dedu kazi koki pliusiuka) . Nzn, gal as nemoku islaukti to poveikio vitaminu (paskutiniai vitaminai kuriuos nusipirkau kainuoja 100 Lt -menesio doze- gaila tik neturiu siuo metu ju prie saves, nepamenu pav.), bet kazkaip jokio poveikio nepajutau nuo ju...

Reziume: vistik jei esate susidure su tokiomis pat problemomis, gal galite patarti i kokios srities gydytojus konkreciai kreiptis del visokiu kokiu tyrimu, kurie galetu atskleisti visos sios bedos priezasti, kad butu galima konkreciai zinoti kuom gydytis... nes jau atsibodo vien girdeti kazkokius pasiulymus ka daryti, kai nezinai viso to priezasties...

Aciu is anksto uz informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 24, 13:50)
aš ant sausų plaukų tepiau smile.gif

Aciu, reiks pabandyti aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Nulia @ 2006 10 24, 14:02)
Laba diena,

Susiduriau ir as su sia baisia problema - plauku slinkimu. Ir asaru jau isliejau tikrai nemzai... Jau kokie du metai intensyviai slenka plaukai, taciau gerai nors tiek kad nors ir mazesnioji ju dalis, taciau atauga. Taciau, vistiek jauciasi isploneje plaukai. Net nebezinau kaip besielgti. Man jau kyla panikos priepuoliai (ir asara ne viena karta jau nubraukiau). Plaukai mano visur, nespeju as ju rankioti, kur as pabunu bent 10 min, ten beveik garantija kad paliksiu po plaukeli savo kaip prisiminimo zenkla... smile.gif
Is pradziu pirkau visokiu kokiu vitaminu (ivairiu visokiu, vaistininkes kokius tik rekomenduodavo, tokius ir bandziau), taipogi isbandziau ir lacme ampules itrinamas i galvos oda, taciau - snipstas. kai jau praradau vilti kad bus kazka imanoma padaryti be daktaru pagalbos, kreipiausi i seimos daktare, BET... na liepe man pasidaryt kraujo, slapimo tyrimus, ka ir padariau, taciau anot jos, visi tyrimai labai geri ir israse kazi kokiu vitaminu vel (zodis vitaminai man jau kelia panika, kadangi menka is ju nauda), taciau ir toliau juos geriau.. Po kurio laiko galvoju snipstas, gal cia mazai kreipia demesi i tokias "smulkias" zmogucio problemas tik valstybineje institucijoje, tuomet nuejau pas privacia gydytoja. tai jokiu tyrimu pasidaryt nepasiule, tik eilini syki pasiule kokiu tai vitaminu ir sampuno vichy stiprinancio plaukus (vienintelis dalykas kuriam dedu kazi koki pliusiuka) . Nzn, gal as nemoku islaukti to poveikio vitaminu (paskutiniai vitaminai kuriuos nusipirkau kainuoja 100 Lt -menesio doze- gaila tik neturiu siuo metu ju prie saves, nepamenu pav.), bet kazkaip jokio poveikio nepajutau nuo ju...

Reziume: vistik jei esate susidure su tokiomis pat problemomis, gal galite patarti i kokios srities gydytojus konkreciai kreiptis del visokiu kokiu tyrimu, kurie galetu atskleisti visos sios bedos priezasti, kad butu galima konkreciai zinoti kuom gydytis... nes jau atsibodo vien girdeti kazkokius pasiulymus ka daryti, kai nezinai viso to priezasties...

Aciu is anksto uz informacija smile.gif



mane tokia pat problema kamuoja, tik ne dvejus metus, o visus ketverius... unsure.gif atlikti tyrimai taip pat nieko blogo nerodo. taciau man teko girdeti, kad plaukai gali slinkti nuo metalu susikaupimo organizme. Gal kartais zinot ka placiau apie tai? kokius tyrimus metalams nustatyti atlieka, kur tai daro?
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2006 10 24, 15:01)
Aciu, reiks pabandyti  aciuks.gif

Tik labai jau daug jo išsinaudoja, man buteliuko kokiom 5-6dienom užteks.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 24, 15:37)
Tik labai jau daug jo išsinaudoja, man buteliuko kokiom 5-6dienom užteks.

Butinai pranesk kai pastebesi rezultatu!
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nulia @ 2006 10 24, 14:02)
Laba diena,

Susiduriau ir as su sia baisia problema - plauku slinkimu. Ir asaru jau isliejau tikrai nemzai... Jau kokie du metai intensyviai slenka plaukai, taciau gerai nors tiek kad nors ir mazesnioji ju dalis, taciau atauga. Taciau, vistiek jauciasi isploneje plaukai. Net nebezinau kaip besielgti. Man jau kyla panikos priepuoliai (ir asara ne viena karta jau nubraukiau). Plaukai mano visur, nespeju as ju rankioti, kur as pabunu bent 10 min, ten beveik garantija kad paliksiu po plaukeli savo kaip prisiminimo zenkla... smile.gif
Is pradziu pirkau visokiu kokiu vitaminu (ivairiu visokiu, vaistininkes kokius tik rekomenduodavo, tokius ir bandziau), taipogi isbandziau ir lacme ampules itrinamas i galvos oda, taciau - snipstas. kai jau praradau vilti kad bus kazka imanoma padaryti be daktaru pagalbos, kreipiausi i seimos daktare, BET... na liepe man pasidaryt kraujo, slapimo tyrimus, ka ir padariau, taciau anot jos, visi tyrimai labai geri ir israse kazi kokiu vitaminu vel (zodis vitaminai man jau kelia panika, kadangi menka is ju nauda), taciau ir toliau juos geriau.. Po kurio laiko galvoju snipstas, gal cia mazai kreipia demesi i tokias "smulkias" zmogucio problemas tik valstybineje institucijoje, tuomet nuejau pas privacia gydytoja. tai jokiu tyrimu pasidaryt nepasiule, tik eilini syki pasiule kokiu tai vitaminu ir sampuno vichy stiprinancio plaukus (vienintelis dalykas kuriam dedu kazi koki pliusiuka) . Nzn, gal as nemoku islaukti to poveikio vitaminu (paskutiniai vitaminai kuriuos nusipirkau kainuoja 100 Lt -menesio doze- gaila tik neturiu siuo metu ju prie saves, nepamenu pav.), bet kazkaip jokio poveikio nepajutau nuo ju...

Reziume: vistik jei esate susidure su tokiomis pat problemomis, gal galite patarti i kokios srities gydytojus konkreciai kreiptis del visokiu kokiu tyrimu, kurie galetu atskleisti visos sios bedos priezasti, kad butu galima konkreciai zinoti kuom gydytis... nes jau atsibodo vien girdeti kazkokius pasiulymus ka daryti, kai nezinai viso to priezasties...

Aciu is anksto uz informacija smile.gif


Bandyk taip vadinamas liaudiskas priemones, naturalias: svogunas, medus, kiausinis, galu gale dabar visos pradejo naudoti ir girti cemeryciu vandenuka
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 22, 11:53)
merginos, bukit geros paaiskinkit man kaip reikia naudoti ta dzintars aliejuka, kuri jus cia visos giriat? Ant buteliuko nera paaiskinimo


pries plovima itrini galva, parasyta, kad reikia palaikyt 15-20min., bet as palaikau apie 1val., tada isplauni su sampunu, gali det balzama, tik as balzamo ant saknu netepu, nes riebus plaukai.
Atsakyti
pasidare idomu bigsmile.gif kaip jus einat miegot ar susirisate plaukucius ar ne? as visada susirisu ir jau pradedu galvoti, kad tai gali buti slinkimo priezastis. Nesusirisus negaliu, nes vyras pastoviai "uzlipa" ant mano plauku ir paskutinius israuna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 25, 10:21)
pasidare idomu  bigsmile.gif  kaip jus einat miegot ar susirisate plaukucius ar ne? as visada susirisu ir jau pradedu galvoti, kad tai gali buti slinkimo priezastis. Nesusirisus negaliu, nes vyras pastoviai "uzlipa" ant mano plauku ir paskutinius israuna  verysad.gif


As tai niekada nesusirisu plauku, nes kazkokiam zurnale skaiciau, kad tai plaukams nesveika, atseit neduodi plaukams "laisves".
O kad vyras "uzlipa" ant plauku hihihi.gif tai man irgi taip buvo, kol jis pats nepamate, kad israuna mano vargsus plaukus. Tai dabar jau atsargiau elgiasi biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai nerišu plaukų kai miegu, man kažkaip palaidais patogiau 4u.gif
Atsakyti
As kaip kada,kartais susirisu,tada ryte geriau buna kai nereikia is lovos rankiot pamestu plauku smile.gif
Atsakyti