Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

visada yra kažkokia priežastis, todėl geriausia eiti pas gydytojus, man pačiai prieš pusę metų labai labai slinko plaukai, nepasitaisė kol nepraėjau endokrinologus, dermatologus ir galiausiai papuoliau į Antakalnio polikliniką, ten yra nereali gydytoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 07 16, 18:18)
visada yra kažkokia priežastis, todėl geriausia eiti pas gydytojus, man pačiai prieš pusę metų labai labai slinko plaukai, nepasitaisė kol nepraėjau endokrinologus, dermatologus ir galiausiai papuoliau į Antakalnio polikliniką, ten yra nereali gydytoja  smile.gif

Ir ką tau pasiūlė ta gydytoja? ax.gif Gal kokius spec. tyrimus atliko? Kokią plaukų slinkimo priežastį nustatė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2006 07 17, 15:46)
Ir ką tau pasiūlė ta gydytoja?  ax.gif Gal kokius spec. tyrimus atliko? Kokią plaukų slinkimo priežastį nustatė?  blush2.gif


padarė tyrimą metalams ištirti, rado švino, taigi išrašė vaistukus,vitaminukus, kuriuos tik pas babules galima rasti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 07 16, 16:02)
o pregaine bandei?daug mamu sake kad padejo g.gif

nea nebandziau, pavadinimas girdets bet cia sampunas ar kauke kokia?
Atsakyti
Aš turbūt galėčiau pasakyti, kad esu plaukų priežiūros maniakė blush2.gif Dėl plaukų slinkimo tai pregaine man sausino plaukus, nors šiaip jie pas mane mišrūs, labiausiai padeda Rene furterero ampules Complex 5 ir Rene Furtereo šampūnas Forteca, bet labai brangu. Dar padeda Vichy ampules su šampūnu nuo slinkimo, bet taip pat labai brangu. Ir gerkite vitaminus kalci, selena, cinka, biotina ir dar plius kokius Wellwoman(tikrai super vitaminai). Ir dar jokio streso, nes nervai pagrindinė plaukų slinkimo priežastis, saugokite savo grožį ir sveikatą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 07 17, 16:49)
padarė tyrimą metalams ištirti, rado švino, taigi išrašė vaistukus,vitaminukus, kuriuos tik pas babules galima rasti  cool.gif

Negirdėtas tyrimas... g.gif
Dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien močiutė papasakojo, kad gulint vonioj ilgesnį laiką į plaukus galima įtrinti druskos, po to nuplauti. Ar teko girdėti tokių metodų?
Kažkaip nedrąsu bandyti ph34r.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kisste @ 2006 07 15, 23:48)
gal esat kas nors isbande kapsules RADICAL? kokie atsiliepimai?  g.gif


Aš neseniai nusipirkau kapsules RADICAL. Bent jau mano plaukams visiškai netinka, nes įtrynus jas į plaukus net rečiausiom šukom vos iššukuoju juos. Ir dar paskiau pora dienų plaukai smirda kiaušiniais... gun_bandana.gif Taigi išmečiau pinigus į balą...
Atsakyti
Aš jau kelis mėnesius turiu šią problemą. Ko tik neišbandžiau:
- šampūnas nuo slinkimo DERMENA apie 40 Lt. nieko gero
- kapsulės RADICAL irgi nieko gero, nors suvartojau visą pakuotę, be to pastebėjau, kad man reikia 2 kapsulių vienam kartui. Paskaičiavau, kad RISING kapsulės man pigiau išeina, nors 1 kapsulės kaina 7,14 bet užtenka vienos, o RADICAL 1 kaina 4,15 apytiksliai. Ir RISING šiokį tokį poveikį į teigiamą pusę davė
- varnalėšų aliejus visgi labai riebina. Galvą jau kitą dieną plauti reikia. Todėl sunaudosiu šią priemonę plaukų galiukams
Galiausiai, jau visai nusivylusi kosmetikos pramone ir išmetusi krūvą pinigų, be to žinodama, kad bus ir šalutinis efektas, visgi ryžausi išbandyti mamų išgirtą ir rekomenduojamą priemonę - išspaustų svogūnų sultis. Rezultatą pastebėjau jau iškart. Tiesa, trūkumas tas, kad sušlapus jaučiamas svogūnų kvapas. O aš kadangi sportuoju kasdien, galvos oda paprakaituoja po plaukais, tai nekas. Bet man dzin, rezultatas atperka tai - svarbiausia, kad tikrai labai ženkliai sumažėjo plaukų slinkimas. Tikiuosi, kaukės poveikis bus ilgalaikis, jei ne - dar kartą dėsiu svogūnų kaukę, nes plaukų kiekis ant galvos man svarbiau už šiokį tokį nemalonų kvapą sušlapus. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 07 19, 10:53)

Galiausiai, jau visai nusivylusi kosmetikos pramone ir išmetusi krūvą pinigų, be to žinodama, kad bus ir šalutinis efektas, visgi ryžausi išbandyti mamų išgirtą ir rekomenduojamą priemonę - išspaustų svogūnų sultis. Rezultatą pastebėjau jau iškart. Tiesa, trūkumas tas, kad sušlapus jaučiamas svogūnų kvapas. O aš kadangi sportuoju kasdien, galvos oda paprakaituoja po plaukais, tai nekas. Bet man dzin, rezultatas atperka tai - svarbiausia, kad tikrai labai ženkliai sumažėjo plaukų slinkimas. Tikiuosi, kaukės poveikis bus ilgalaikis, jei ne - dar kartą dėsiu svogūnų kaukę, nes plaukų kiekis ant galvos man svarbiau už šiokį tokį nemalonų kvapą sušlapus.  cool.gif


As vis nesiryztu su tom sultim. kazkada jaunysteje ax.gif bandziau, bet neprisimenu ar koks geras poveikis buvo... tai kiek cia tu svogunu kg paimti kazi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 07 19, 13:51)
As vis nesiryztu su tom sultim. kazkada jaunysteje  ax.gif bandziau, bet neprisimenu ar koks geras poveikis buvo...  tai kiek cia tu svogunu kg paimti kazi?  g.gif


Na aš irgi nesiryžau ax.gif Man iš visų priemonių labiausiai padėjo Cutrin Bio+ Dar kažkas irgi sakė, kad ežiukas ataugo ax.gif
Atsakyti
Ir man ta pati problema doh.gif
Bet nesu girdėjusi nei apie druską,nei-svogūnų kaukę schmoll.gif Na druska,kvapo atžvilgiu,gal geriau g.gif
Kažkokį kovos būda,manau teks pasirinkti,vistiek...... ax.gif
Atsakyti