Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(ViShy @ 2006 10 23, 17:59)
Nusipirkau cemeryciu vandens,isbandysiu  thumbup.gif

Aš taip pat lotuliukas.gif laukiu kol plaukai pradžius ir tepliosiuos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2006 10 23, 11:45)
man irgi  mirksiukas.gif  kiek laiko naudoji? nepasakyciau, kad po pirmo karto pradejo augti daugiau ju ar slinkimas ssutojo, taciau labai tikiuosi, kad bent po menesio rezultata sbent sioks toks matysis.

Svogūnų kaukę dariausi dar tik vieną kartą, bet darysiu ir toliau kartą į savaitę, kol plaukai apstos slinkti, be to nusipirkau čemeryčių vandens tai reikės ir juo dar pasiterlioti, tikiuosi padės tongue.gif
Atsakyti
Ir aš nusipirkau čemeryčių vandens. Tik namo parsinešus perskaičiau, kad nėštumo ir žindymo laikotarpiu naudoti draudžiama verysad.gif . Teks laukti kol nustosiu žindyti unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2006 10 23, 18:52)
As turiu toki klausima toms, kam padejo vichy ampules nuo slinkimo  4u.gif
Ar vienos pakuotes uztenka (na, jeigu plaukai nustojo slinkti), ar geriau praeit visa kursa?
As sunaudojau puse pakuotes ir jau galima sakyti atsikraciau plauku slinkimo problemos. Bijau tik, ar baigus pakuote neprades man vel plaukai slinkti? blush2.gif


As sunaudojau 1.5 pakuotes ir nuejau i vaistine pasiklaust,tai sake,kad butina daryt pertrauka,nes plaukai pripras prie stimuliavimo ir prades tinginiaut.Taiva,vienos pakuotes pilnai uztenka,paskui gali naudoti tik sampuna ir vitaminus,o kursa pakartoti po 4-6men.
Papildyta:
QUOTE(Laimme @ 2006 10 22, 22:56)
O ta juodaji ridika tai dariau taip nusipirkau 2-3 galvas,isspaudziau sultis ir sumaisiau su semenu aliejum ir kiekviena kart pries plaudama galva itrinu saknis(laikau buteliuka saldytuve) o pacius plaukus tai su varnalesu aliejum is Drogo pirkto itrinu,uzsimaunu kepure ir pabunu valanda,sakau plaukai tai  thumbup.gif  paliko.Ir nemeskit pinigu tiem sampunam ir ampulem,tos ampules-nepadeda tai isvis galiu pasakyt labai apgaulingos yra,nes jos daro klijuojama efekta t.y. kol naudoji jas,jos ta plauka prikibdo nors jis yra pazeistas ir turetu iskrist,bet neiskrenta-ampule suklijuoja,o kai nustoji jas vartot visi plaukai ima kaip mat ir isslenka,ypac tos su placenta kur yra.

Nu didesnes nesamones dar negirdejau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,priklijuoja plauka ir jis neiskrenta,o klausyk,prie ko ji priklijuoja??? lotuliukas.gif per gyvenima naudojau daug ivairiu ampuliu,bet po nei vienu nelikau plika mirksiukas.gif ,kazkaip netgi priesingai,o kas liecia placenta,tai ji kosmetikoje apskritai yra ypac gerai,nors man deja netinka,gal tu pirma pasiskaityk apie placentos poveiki ir nustebsi kodel kosmetika su ja brangesne mirksiukas.gif
Kas liecia varnalesu alieju pritariu jis tikrai geras,bet del juodojo ridiko,tai teko girdet,kad buvo tokiu kurios nupliko,nes saknis nudegino,pati nebandziau,atkalbejo,bet manau svogunas dvokia,bet tikrai geriau arba cemeryciu vanduo,tai nuo siu priemoniu dar niekas nenupliko,net ir baige naudot mirksiukas.gif
Atsakyti
o kur pirkti čeremyčių vandenį? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 10 24, 10:31)
o kur pirkti čeremyčių vandenį? rolleyes.gif

Norėčiau prisidėti prie šio klausimo. O kas tai yra per vandenukas?
Kai šukuoju plaukus tai nemažai lieka ant šepečio. Kiek žinau yra normalų, kad kažkiek plaukų nuslenka.
Man patarė kirpėja naudoti šampunus su beržų ekstraktu, šiap šis šampunas nuo pleiskanų, bet jai labai padėjo. Aš naudoju, bet nepasakičiau, kad padėjo. Priklauso nuo plaukų struktūros.
Masažistė patarė į plaukus trinti alivuogių aliejų, linų aliejuką.
Būtų idomu sužinoti apie vandenuka.
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2006 10 23, 18:51)
Svogūnų kaukę dariausi dar tik vieną kartą, bet darysiu ir toliau kartą į savaitę, kol plaukai apstos slinkti, be to nusipirkau čemeryčių vandens tai reikės ir juo dar pasiterlioti, tikiuosi padės  tongue.gif


As du kartus per savaite trinu, bet palaikau ne itin ilgai, nes neturiu ka veikt vonioj ilgiau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bird @ 2006 10 22, 13:05)
klausimas visoms, kurioms slenka arba yra slinkę plaukai (ypač tom, kuriom po kiek laiko pradėjo atauginėt nauji plaukučiai)

kai jum slenka plaukai, tai buna ant iskritusių plaukų, tokie balti galiukai? niu tipo saknys ar kas cia? ir ar po to gali ataugt plaukai, ar jeigu jau taip isslenka tai jau viskas?


teoriskai neturetu ataugti jeigu su saknim iskrenta, bet tas baltas galiukas dar nebutinai tas pats pats plauko svogunelis is kurio plaukas auga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2006 10 23, 12:11)
Itrinti ir viskas. Na tiesiog su sukom sklastai plaukus, o suvilgyta vatyte trini tuos sklastymus, kai jau visa galvyte ( tiksliau oda  itrini), dar neblogai ir keliu minuciu masaziukas pirstu galiukais. Biski gali niezteti, persteti, kutenti -na tieiosg jausis, kad kazkas vyksta, bet cia max 2 min. Galima ryte ir vakare ( net rekomenduotina ), bet as tai tik vakarais arba po galvos plovimo kultivuoju si metoda. Buteliuko man savaitei uztenka.

O jis odos nesausina, neriebina??

QUOTE(Gunia @ 2006 10 23, 16:52)
As turiu toki klausima toms, kam padejo vichy ampules nuo slinkimo  4u.gif
Ar vienos pakuotes uztenka (na, jeigu plaukai nustojo slinkti), ar geriau praeit visa kursa?
As sunaudojau puse pakuotes ir jau galima sakyti atsikraciau plauku slinkimo problemos. Bijau tik, ar baigus pakuote neprades man vel plaukai slinkti? blush2.gif

Geriau visa kursa sunaudoti.

QUOTE(ViShy @ 2006 10 23, 16:59)
Nusipirkau cemeryciu vandens,isbandysiu  thumbup.gif

As irgi leksiu pirkti sio reikalo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 10 24, 10:54)
Norėčiau prisidėti prie šio klausimo. O kas tai yra per vandenukas?
Kai šukuoju plaukus tai nemažai lieka ant šepečio. Kiek žinau yra normalų, kad kažkiek plaukų nuslenka.
Man patarė kirpėja naudoti šampunus su beržų ekstraktu, šiap šis šampunas nuo pleiskanų, bet jai labai padėjo. Aš naudoju, bet nepasakičiau, kad padėjo. Priklauso nuo plaukų struktūros.
Masažistė patarė į plaukus trinti alivuogių aliejų, linų aliejuką.
Būtų idomu sužinoti apie vandenuka.


"Čemeryčių vanduo - Valentis - odos tirpalas - Čemerių šakniastiebių ir šaknų tinktūra 1:10(ekstrahentas 70% etanolis).Pagalbine medziaga :Isgrinintas vanduo, etanolis".
Jis naudojamas siaip odos niežams, blusoms naikinti lotuliukas.gif Bet tikriausiai dėl kažkokių sudedamūjų dalių padeda ir stiprinti plaukus.
O pirmau aš jo vaistinėj, virš 4lt kainavo, tai verta pabandyt.
Atsakyti
Ačiu Dezdemona.
Bėgsiu po darbo į vaistinę.
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 10 24, 12:35)
Ačiu Dezdemona.
Bėgsiu po darbo į vaistinę.


Nėra už ką smile.gif 4u.gif
Pati vakar jau išmėginau, tai kvapas pradžioj pasirodė nekoks bet vėliau visiškai nesijaučia, ir patinka tai kad nereikia nuplauti smile.gif.Kai išsitepiau kelias minutes jautėsi kažkoks niežėjimas įkyrus bet ištvėriau lotuliukas.gif Na bandysiu tepliotis bent vieną kartą į dieną ir po savaitėlės tikiuosi bent šiokių tokių rezultatų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 24 spalio 2006 - 11:38
truputi neuzsifiksavo man, kaip naudoti vandenuka cemeryciu? 4u.gif Kai issiplauni galva is karto, ar kai isdziusta? ax.gif Galvoju reiks ir man pabandyti.
Atsakyti