Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Dar vienas super budas, ir pigus, ir kvepiantis - Cemeryciu vanduo, taip ir vadinasi. 40 ml buteliukas vaistinej - 4,50 ( kazkur ). Galima tik karta po plovimo istrinti saknis, o kas netingi labai gerai - ryte ir vakare issitrinti saknis, pigu ir labai efektyvu, jau po 1 sav rezultatai 100 proc matysis. Man ir mociute ir mama ir kirpeja patare ta pati darytis, tikrai padeda.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 10 22, 18:50)
yra namine bet 100procentine priemone nuo plauku slinkimo. aisku jei nebijot svoguno kvapo. paimat 2-3 galvutes svoguno, isspaudziat sultys, idedat 1-2 trynius (priklauso nuo plauku ilgumo), issitrinat saknis ir palaikot 30-40min. paskui isskalaujat su sampunu. padeda nuo pirmo karto. jau pati esu isbandzius ir jau kelis kartus isgelbejau savo plaukus. aisku paskui tas specifinis kvapas jauciasi apie 3savaites kai sudreksta plaukai. bet nejaugi jusu negasdina, kai kuokstais plaukai slenka. ?
kvapas kaip plaukai suslampa tai doh.gif kita vertus vadinasi saknyse kazkokios naudingos medziagos lieka smile.gif iki siol man tai pats geriausias budas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2006 10 22, 18:44)
Aš irgi susidūriau su ta nelemta problema plaukų slinkimu.Geriu vitaminus, turėjau nusipirkusi vichy kapsulių, plaukus plaunu su fitoval šampūnu, bet norimo rezultato nesulaukiau  verysad.gif Buvo apstoję slinkti kai naudojau kapsules, bet jos brangokos, tai dabar sėdžiu su svogūnų kauke  smile.gif ir tikiuosi kad padės. Man plaukai svarbiau nei blogas kvapas.


man irgi mirksiukas.gif kiek laiko naudoji? nepasakyciau, kad po pirmo karto pradejo augti daugiau ju ar slinkimas ssutojo, taciau labai tikiuosi, kad bent po menesio rezultata sbent sioks toks matysis.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2006 10 23, 08:51)
Dar vienas super budas, ir pigus, ir kvepiantis - Cemeryciu vanduo, taip ir vadinasi. 40 ml buteliukas vaistinej - 4,50 ( kazkur ). Galima tik karta po plovimo istrinti saknis, o kas netingi labai gerai - ryte ir vakare issitrinti saknis, pigu ir labai efektyvu, jau po 1 sav rezultatai 100 proc matysis. Man ir mociute ir mama ir kirpeja patare ta pati darytis, tikrai padeda.


Va va, šitą ir man kirpėja rekomendavo pabandyt, tai lėksiu pirkt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2006 10 23, 07:51)
Dar vienas super budas, ir pigus, ir kvepiantis - Cemeryciu vanduo, taip ir vadinasi. 40 ml buteliukas vaistinej - 4,50 ( kazkur ). Galima tik karta po plovimo istrinti saknis, o kas netingi labai gerai - ryte ir vakare issitrinti saknis, pigu ir labai efektyvu, jau po 1 sav rezultatai 100 proc matysis. Man ir mociute ir mama ir kirpeja patare ta pati darytis, tikrai padeda.


Itrinti ir viskas?Perskalauti nereikia? blush2.gif
Atsakyti
man taip pat jau keli metai kaip vis slenka plaukai, ko tik as neisbandziau, bet plaukai vis slenka schmoll.gif

siuo metu nusipirkau cycle vital ampules ir bandysiu jas saziningai isnaudot visa gydymo kursa- 4 menesius... gal kas jau bandet sias ampules? kaip efektas?
taip pat geriu evelle maisto papilda plaukams, odai, nagams. bet kas idomiausia, tiek oda, tiek nagai labai isgrazejo, bet plaukai vis slenka.
dariausi ir kraujo tyrimus, viskas gerai, tik sake kazkokia alergija kraujas rodo, nors as jokiu alergijos pozymiu nejauciu, bet galbut tai galetu buti susije su plaukais g.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2006 10 23, 11:33)
Itrinti ir viskas?Perskalauti nereikia?  blush2.gif

Itrinti ir viskas. Na tiesiog su sukom sklastai plaukus, o suvilgyta vatyte trini tuos sklastymus, kai jau visa galvyte ( tiksliau oda itrini), dar neblogai ir keliu minuciu masaziukas pirstu galiukais. Biski gali niezteti, persteti, kutenti -na tieiosg jausis, kad kazkas vyksta, bet cia max 2 min. Galima ryte ir vakare ( net rekomenduotina ), bet as tai tik vakarais arba po galvos plovimo kultivuoju si metoda. Buteliuko man savaitei uztenka.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2006 10 23, 12:11)
Itrinti ir viskas. Na tiesiog su sukom sklastai plaukus, o suvilgyta vatyte trini tuos sklastymus, kai jau visa galvyte ( tiksliau oda  itrini), dar neblogai ir keliu minuciu masaziukas pirstu galiukais. Biski gali niezteti, persteti, kutenti -na tieiosg jausis, kad kazkas vyksta, bet cia max 2 min. Galima ryte ir vakare ( net rekomenduotina ), bet as tai tik vakarais arba po galvos plovimo kultivuoju si metoda. Buteliuko man savaitei uztenka.


Labai aciu 4u.gif butinai isbandysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 22, 21:31)
Aš prieš plovimą ištrinu plaukų šaknis [Kartais ir galiukus] ir palaikau kiek netingiu, o tada plaunu galvą kaip ir visada.Man slinkimo nesustabdė, bet plaukai tikrai auga, visi pastebi  thumbup.gif  bigsmile.gif


kiek kartu tu ji naudoji per sav? ar pries kiekviena plovima?
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 23, 14:27)
kiek kartu tu ji naudoji per sav? ar pries kiekviena plovima?


Kai nepatingiu, nors šiaip stengiuosi kiekvieną plovimą, bet skirtingai laikau, kartais tik pusę val, o kartais kokias 3. O per savaitę naudoju kažkur 2-3kartus.

Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2006 10 23, 13:11)
Itrinti ir viskas. Na tiesiog su sukom sklastai plaukus, o suvilgyta vatyte trini tuos sklastymus, kai jau visa galvyte ( tiksliau oda  itrini), dar neblogai ir keliu minuciu masaziukas pirstu galiukais. Biski gali niezteti, persteti, kutenti -na tieiosg jausis, kad kazkas vyksta, bet cia max 2 min. Galima ryte ir vakare ( net rekomenduotina ), bet as tai tik vakarais arba po galvos plovimo kultivuoju si metoda. Buteliuko man savaitei uztenka.

Kiekvieną vakarą tepi?
Atsakyti
As turiu toki klausima toms, kam padejo vichy ampules nuo slinkimo 4u.gif
Ar vienos pakuotes uztenka (na, jeigu plaukai nustojo slinkti), ar geriau praeit visa kursa?
As sunaudojau puse pakuotes ir jau galima sakyti atsikraciau plauku slinkimo problemos. Bijau tik, ar baigus pakuote neprades man vel plaukai slinkti? blush2.gif
Atsakyti
Nusipirkau cemeryciu vandens,isbandysiu thumbup.gif
Atsakyti