Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Fainamerga @ 2006 10 17, 16:15)
Man sitos ampules labai padejo, nes plaukai po gimdymo kuokstais slinko. Panaudojus sustiprejo, sutvirtejo, pagrazejo  wub.gif



o kiek laiko naudojai?
beje siandien situ ampuliu radau Kaune centre kirpyklos prekiese po 10,50 lt uz viena ampule
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 17, 12:35)
o kiek laiko naudojai?
beje siandien situ ampuliu radau Kaune centre kirpyklos prekiese po 10,50 lt uz viena ampule

Cia gal Mickeviciaus gatvej? Buk gera parasyk. Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2006 10 17, 23:31)
Cia gal Mickeviciaus gatvej? Buk gera parasyk. Aciu!  4u.gif



na as pirkau laisves alejoje netoli "sarma" (prie Ozeskienes stoteles) ilindus i broma, laisves al.matatysi nuorodą i ten mirksiukas.gif
arba dar gali pasiziureti Sv. Gertrudos g.(prie Savanoriu pradzios) ten irgi yra prekes kirpykloms, sake ten irgi yra.
Atsakyti
Man atrodo, kad as jau rasiau apie sia priemone, bet dar karta parasysiu. Trecia karta perku Seboradin ampules . Tai yra vaistazoliu ir vitaminu plaukus stiprinantis balzamas. 14 ampuliu, lenku gamybos, bet man labai thumbup.gif Trecia vasara perku sitas ampules, kai pradeda slinkti plaukai, ir visada efektas thumbup.gif thumbup.gif Ir sesuo nusipirko, ir jai labai gerai. Kaina 22lt.
Atsakyti
QUOTE(emiru @ 2006 10 18, 16:13)
Man atrodo, kad as jau rasiau apie sia priemone, bet dar karta parasysiu. Trecia karta perku Seboradin ampules . Tai yra vaistazoliu ir vitaminu plaukus stiprinantis balzamas. 14 ampuliu, lenku gamybos, bet man labai thumbup.gif Trecia vasara perku sitas ampules, kai pradeda slinkti plaukai, ir visada efektas thumbup.gif  thumbup.gif Ir sesuo nusipirko, ir jai labai gerai. Kaina 22lt.



aš ir turėjau.. bet poveikio nepastebejua, gal reikejo ilgiau panaudoti blush2.gif
Atsakyti
Na as tai jau po 3 ampuliu pastebejau poveiki. O siaip ju kursas 14 dienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emiru @ 2006 10 18, 17:13)
Man atrodo, kad as jau rasiau apie sia priemone, bet dar karta parasysiu. Trecia karta perku Seboradin ampules . Tai yra vaistazoliu ir vitaminu plaukus stiprinantis balzamas. 14 ampuliu, lenku gamybos, bet man labai thumbup.gif Trecia vasara perku sitas ampules, kai pradeda slinkti plaukai, ir visada efektas thumbup.gif  thumbup.gif Ir sesuo nusipirko, ir jai labai gerai. Kaina 22lt.

Cia vienos ampules kaina ar visos dezutes? Kur ju yra pirkti?
Atsakyti
galiu parekomenduoti nuo plauku slinkimo vitaminus"plaukai.oda.nagai" is gamtos namu(ta pati serija wellwomen,visonaeis) ir plius naujas panten sampunas,irgi pazeistiems paluakms,nuo slinkimo(konsulatnciu pavad.paklauskite)..tikrai padejo,vsai nebeslenka tfu tfu tfu...ir naguciai sutvirtejo thumbup.gif
Atsakyti
kai naudoju visokias ir belekokias priemones nustoja slinkt.. tik nustoju, praeina menesiukas, du ir vel pilni namai plauku verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės ir aš susidūriau su šia problema. Šiuo metu maitinu leliui jau 5 mėnesiukai, tai maždaug prieš gerą mėnesį kai pradėjo kuokštais slinkti plaukai tai ir iki šiol pilna jų visur.
Atsakyti
QUOTE(emiru @ 2006 10 18, 17:42)
Na as tai jau po 3 ampuliu pastebejau poveiki. O siaip ju kursas 14 dienu smile.gif

o kur ju pirkti yra? nes mano plaukai jau pora menesiu kuokstais slenka..visai nejuokinga darosi..
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2006 10 18, 14:52)
Cia vienos ampules kaina ar visos dezutes? Kur ju yra pirkti?


Cia kaina visu 14-os ampulio. As perku Sarmoj smile.gif
Atsakyti