Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(dote @ 2006 10 16, 21:52)
tai as ten ir buvau, tiksliau ju padaliny, prie autobusu stoties. Tai uz procedura 40lt, o pati radau ampules po 7lt atrodo, ten sake tipo dar ilasina kazkokio ekstrakto i tu ampuliu skysti, bet man ir nuo ju gerai buvo


o kur tu ampulių gauti?kaip vadinasi? viena 7lt?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 16, 21:04)
o kur tu ampulių gauti?kaip vadinasi? viena 7lt?

o kaip jum ar padeda tos ampoles?nes as esu tikrai ju daug visokiu naudojus ir tikrai ne pigiu,bet nei vienos man jokios naudos nedave,tai kazkaip esu tikrai nusivylus,fabrikinem priemonemj. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 16, 22:04)
o kur tu ampulių gauti?kaip vadinasi? viena 7lt?

Lendan firmos Pilosome citokin nuo plauku slinkimo. O prekiauja UAB Variteksas, Kaune, Raudondvario plente lygtais, tel. gavau per viena forumiete, tai jei nepasikeite, ners pirkau pries metus, tai toks 8-37 338188. Apie lendan gali pasiskaityt www.lendan.com
Atsakyti
QUOTE(agniuliuxas150 @ 2006 10 16, 21:56)
visa foruma skaityt tai reik laiko,nezinau jus cia jau kalbejot apie neturalias priemones nuo slinkimo,bet man uosviene patare plauku saknis trintis su vaiko slapimu,sako efektas  thumbup.gif  bet pati dar nebandziau.tik esu isbandzius svoguno ir cesnako sultimis trintis tikrai padejo  thumbup.gif .bet kazkaip reik laiko prisiruost  g.gif


tai va turejau laiko ir paskaiciau visa foruma smile.gif o apie slapima galiu pasakyti tik tiek, kad nieko gero schmoll.gif , tikrai nepades schmoll.gif , nes slapime jokiu naudingu medziagu nera, slapimas susideda is vandens,slapimo rugsties, valgomosios druskos,ivairiu toksisku medziagu,jokiu naudingu medziagu jame nera schmoll.gif slapimas nevertas demesio, beje, dar kazkur skaiciau, kad slapimas padeda nuo jaunatviniu spuogu, tai irgi netiesa tikrai nepades... schmoll.gif

QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 16, 22:04)
o kur tu ampulių gauti?kaip vadinasi? viena 7lt?


as kalbu apie "lendan"-pilosome" firmos ampules. Na, mane irgi domina kur ju galima nusipirkti uz 7? nes as zinau, kad is pacios firmos, kur importuoja parduoda po 13lt.
Papildyta:
QUOTE(dote @ 2006 10 16, 22:14)
Lendan firmos Pilosome citokin nuo plauku slinkimo. O prekiauja UAB Variteksas, Kaune, Raudondvario plente lygtais, tel. gavau per viena forumiete, tai jei nepasikeite, ners pirkau pries metus, tai toks 8-37 338188. Apie lendan gali pasiskaityt www.lendan.com



butent ten, parduoda ne po 7 lt, o po 13lt, beje, as skambinau, tai sake, kad jie siuo metu neturi, ir gaus tik spalio pabaigoje, kiek zinau jiems siuncia is Ispanojos ar Iltalijos tiksliai nepamenu.
Atsakyti
[quote=Raspberry,2006 10 16, 21:19]
tai va turejau laiko ir paskaiciau visa foruma smile.gif o apie slapima galiu pasakyti tik tiek, kad nieko gero schmoll.gif , tikrai nepades schmoll.gif , nes slapime jokiu naudingu medziagu nera, slapimas susideda is vandens,slapimo rugsties, valgomosios druskos,ivairiu toksisku medziagu,jokiu naudingu medziagu jame nera schmoll.gif slapimas nevertas demesio, beje, dar kazkur skaiciau, kad slapimas padeda nuo jaunatviniu spuogu, tai irgi netiesa tikrai nepades... schmoll.gif
tai turbut uosviene visai nori kad nuplikciau. lotuliukas.gif g.gif bet seip kudikiu slapimas yra vaistas ir nuo daugelio ligu,mano prosenele gerdavo slapima ir issigyde sunkia liga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuliuxas150 @ 2006 10 16, 22:24)
tai turbut uosviene visai nori kad nuplikciau. lotuliukas.gif  g.gif  bet seip kudikiu slapimas yra vaistas ir nuo daugelio ligu,mano prosenele gerdavo slapima ir issigyde sunkia liga smile.gif



na nesigincisiu su tavim mirksiukas.gif tikiu, kad padejo tavo proseneliai issigydyti sunkia liga...
bet kas liecia plaukus tai man nepadejo jis ne trupucio schmoll.gif ir dar tai tikrai nemaloni procedura blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(agniuliuxas150 @ 2006 10 16, 22:13)
o kaip jum ar padeda tos ampoles?nes as esu tikrai ju daug visokiu naudojus ir tikrai ne pigiu,bet nei vienos man jokios naudos nedave,tai kazkaip esu tikrai nusivylus,fabrikinem priemonemj. verysad.gif



as dar ju nebandziau, pradesiu gydyma nuo rytojaus, bet paskaicius visu "internautu" atsiliepimus, tai jis tikrai geras, beje sitos formos yra ir sampunas nuo slinkimo ir visokios kitokios priemones...
na, zinant tai, kad sias priemones naudoja gydyklose, tai sios priemones manau tikrai vertos demesio.
Atsakyti
taip, tikrai tos pacios, reiskias pabrango, nes sakau, mazdaug pries metus pirkau, tai po 7lt kainavo
Atsakyti
QUOTE(dote @ 2006 10 16, 23:12)
taip, tikrai tos pacios, reiskias pabrango, nes sakau, mazdaug pries metus pirkau, tai po 7lt kainavo



o tu jas naudoji siuo metu? ar tu anksciau naudojai? kokie tavo atsiliepimai? turbut geri kaip ir visu bandziusiuju smile.gif beje, po kiek laiko pajutai pagerejima?
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 16, 23:16)
o tu jas naudoji siuo metu? ar tu anksciau naudojai? kokie tavo atsiliepimai? turbut geri kaip ir visu bandziusiuju  smile.gif beje, po kiek laiko pajutai pagerejima?

dabar nenaudoju, anksciau naudojau, bet atsiliepimai neblogi. Naudojau ampules kartu su sampunu tos pacios serijos, tai sunaudojau 2 pakuotes apmuliu, o sampuna dar dabar profilaktiskai karts nuo karto panaudoju. Bet as kartu su galvos masazu kaip mane masazuodavo toj klinikoj dariau
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 16, 22:19)
tai va turejau laiko ir paskaiciau visa foruma  smile.gif  o apie slapima galiu pasakyti tik tiek, kad nieko gero schmoll.gif , tikrai nepades schmoll.gif , nes slapime jokiu naudingu medziagu nera, slapimas susideda is vandens,slapimo rugsties, valgomosios druskos,ivairiu toksisku medziagu,jokiu naudingu medziagu jame nera  schmoll.gif slapimas nevertas demesio, beje, dar kazkur skaiciau, kad slapimas padeda nuo jaunatviniu spuogu, tai irgi netiesa tikrai nepades... schmoll.gif


Na nebūčiau tokia kategoriška šlapimo atžvilgiu. Juk labai daug visokių negalavimų yra gydoma šlapimu. Ir ne tik kūdykio. Kūdykio tiesiog yra gal maloniau, nes net pats kvapas netoks aštrus. Kiek aš žinau, tai žmonės gydosi savo šlapimu, nes būtent savo šlapimas ir padeda kovoti su tais negalavimais kurie kankiną tą konkretų žmogų. Tarkime jūs sloguojate, tai tik jūsų šlapimas, lašinamas į nosį, padės per 2 dienas išsigydyti slogą. Kadangi jūsų šlapime yra tie natikūniai, kurie kovos su bacila. Mūsų pediatrė tik taip rekomenduoja gydyti vaikų slogas. Ir vyresniąjam siūlo lašinti ne kūdikėlio šlapimą, o jo paties.
O jaunatviškus spuogus pati esu išsigydžiusi šlapimu ax.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kniuksė @ 2006 10 17, 12:03)
Na nebūčiau tokia kategoriška šlapimo atžvilgiu. Juk labai daug visokių negalavimų yra gydoma šlapimu. Ir ne tik kūdykio. Kūdykio tiesiog yra gal maloniau, nes net pats kvapas netoks aštrus. Kiek aš žinau, tai žmonės gydosi savo šlapimu, nes būtent savo šlapimas ir padeda kovoti su tais negalavimais kurie kankiną tą konkretų žmogų. Tarkime jūs sloguojate, tai tik jūsų šlapimas, lašinamas į nosį, padės per 2 dienas išsigydyti slogą. Kadangi jūsų šlapime yra tie natikūniai, kurie kovos su bacila. Mūsų pediatrė tik taip rekomenduoja gydyti vaikų slogas. Ir vyresniąjam siūlo lašinti ne kūdikėlio šlapimą, o jo paties.
O jaunatviškus spuogus pati esu išsigydžiusi šlapimu ax.gif
mirksiukas.gif



as kategoriska vien todel, kad man nepadejo tas slapimas, nei mano pacios nei mano mergaites. Beto, konsultavausi su gydytoja tai ji man ir pasake kad slapime jokiu naudingu medziagu nera, as jos zodzius jau pacitavau. Na, o jei tau padeda tikrai naudok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dote @ 2006 10 16, 23:14)
Lendan firmos Pilosome citokin nuo plauku slinkimo. O prekiauja UAB Variteksas, Kaune, Raudondvario plente lygtais, tel. gavau per viena forumiete, tai jei nepasikeite, ners pirkau pries metus, tai toks 8-37 338188. Apie lendan gali pasiskaityt www.lendan.com


Man sitos ampules labai padejo, nes plaukai po gimdymo kuokstais slinko. Panaudojus sustiprejo, sutvirtejo, pagrazejo wub.gif
Atsakyti