Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Raspberry @ 2006 10 15, 11:05)
man irgi sake skydliauke issitirti, bet ten eiles (Kaune klinikose), kad net baisu 3 menesius laukti reikia  doh.gif  taip ir nuplikt galima, o kur privaciai skydliauke issitirt galima net neisivaizduoju

Vienintelis būdas greitai (nors ir tą pačią dieną) patekti pas endokrinologą klinikose, gauti extra siuntimą iš šeimos gydytojo į ten...
Nors turbūt, jei apskritai be siuntimo eitumėt (už konsultaciją ir tyrimą pačios mokėtumėt), gal irgi visai greitai gautųsi...
Atsakyti
Labai gerai jei i vitaminu sudeti ieina agurkles ekstraktas ar aliejus,labai geras reikalas thumbup.gif ,tik seimos gydytojai kazkodel sita augaleli pamirsta paminet verysad.gif ,o ji ir odai ir plaukam ir ragam gerai.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2006 10 15, 14:40)
Vienintelis būdas greitai (nors ir tą pačią dieną) patekti pas endokrinologą klinikose, gauti extra siuntimą iš šeimos gydytojo į ten...
Nors turbūt, jei apskritai be siuntimo eitumėt (už konsultaciją ir tyrimą pačios mokėtumėt), gal irgi visai greitai gautųsi...



extra siuntimu seimos gydytojai nedalina taip paprastai verysad.gif
o Kauno klinikose endokrinologiniame mokamu paslaugu nera (bent jau man taip pasake registraturoje) einant su siuntimu ar be jo moketi nereikes del to ir eiles ten kilometrines.
Taip, kad as nelauksiu, o eisiu privaciai issitirsiu, kiek kainuos tiek...

siandien einu tyrimus is plauko pasidarysiu, paziuresiu kas ten ir kaip... o poto parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 16, 06:09)
extra siuntimu seimos gydytojai nedalina taip paprastai  verysad.gif
o Kauno klinikose endokrinologiniame mokamu paslaugu nera (bent jau man taip pasake registraturoje) einant su siuntimu ar be jo moketi nereikes del to ir eiles ten kilometrines.
Taip, kad as nelauksiu, o eisiu privaciai issitirsiu, kiek kainuos tiek...

siandien einu tyrimus is plauko pasidarysiu, paziuresiu kas ten ir kaip... o poto parasysiu  mirksiukas.gif

Labai lauksiu atsiliepimo. 4u.gif
Atsakyti
Na, jau galiu papasakoti...
pradesiu nuo pradziu: uzpildziau anketa, paeme mano plaukus, stebejo plauko svoguneli pro mikroskopą (viską mačiau kompiuterio ekrane) pamaciau kokie mano plaukai yra ligoti, visi pašiausti unsure.gif siaubas, tikrai isigandau juos pamaciusi scare.gif gydytoja labai daug aiskino,kaip ir del ko plaukai gali slinkti ir t.t. tikrai labai maloni moteris. Paskyre gydyma, na tikrai mane itikino, kad priemones su kuriomis ji dirba yra veiksmingos.Minejo,kad su jomis ji jau dirba 6 metus. Vienos proceduros kaina yra ~40lt. Gydymo trukme 3-4 menesiai. Procedura reikia atlikti 1-2 kartus i savaite (priklausomai nuo sudetingumo laipsnio).
Beje, ten sutikau viena mergina, kurios plaukus ant galvos galima suskaiciuoti verysad.gif , trumpai su ja pasnekejau, sake, kad jai tas gydymas padeda ir jau atauga plaukuciai...
as procedurai uzsirasiau rytoj ir apie pacia procedura galesiu veliau papasakoti.
Atsakyti
Šiandien išsityriau skydliaukę - nieko nerado schmoll.gif Dabar reik sulaukt kraujo tyrimų. Vartoju Grožvita vitaminus ir kas antrą dieną galvos odą įtrinu ampole su placenta nuo slinkimo... Tikiuosi padės blink.gif
Raspberry, tai savaitėlėi apie 80 Lt gausis? Tai daugokai teks paaukot... bet ką darysi kai bėda... verysad.gif
Ankščiau nesuprasdavau kaip gali tiek daug plaukų slinkt... Dabar kai pas pačią tokia pati problema, tai nei pikčiausiam priešui nelinkėčiau....
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2006 10 16, 18:25)
Šiandien išsityriau skydliaukę - nieko nerado  schmoll.gif Dabar reik sulaukt kraujo tyrimų. Vartoju Grožvita vitaminus ir kas antrą dieną galvos odą įtrinu ampole su placenta nuo slinkimo... Tikiuosi padės  blink.gif
Raspberry, tai savaitėlėi apie 80 Lt gausis? Tai daugokai teks paaukot... bet ką darysi kai bėda... verysad.gif
Ankščiau nesuprasdavau kaip gali tiek daug plaukų slinkt... Dabar kai pas pačią tokia pati problema, tai nei pikčiausiam priešui nelinkėčiau....



Siandien man gydytoja ta pati pasake, kad neverta man skydliaukes tirtis(as jokiu nusiskundimu neturiu) , nes vistiek nieko neras, bet nepaisant to, as vistiek ja issitirsiu del sventos ramybes ax.gif . Grozvita vitaminus ir as geriu + Silici na plaukai, kaip slinko taip ir slenka verysad.gif , gal tik nagai kiek sustiprejo. Man asmeniskai 80lt per savaite yra tikrai dideli pinigai, nu bet ka darysi, nepirksiu nauju drabuziu verysad.gif , viska plaukuciams skirsiu, bet kad tik padetu.
Atsakyti
Dabar palandziojau po visus interneto forumus ir toookiu dalyku prisiskaiciau, kad ohoho... unsure.gif
veliau parasysiu viska tiksliau
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 16, 17:42)
Na, jau galiu papasakoti...
pradesiu nuo pradziu: uzpildziau anketa, paeme mano plaukus, stebejo plauko svoguneli pro mikroskopą (viską mačiau kompiuterio ekrane) pamaciau kokie mano plaukai yra ligoti, visi pašiausti  unsure.gif  siaubas, tikrai isigandau juos pamaciusi scare.gif gydytoja labai daug aiskino,kaip ir del ko plaukai gali slinkti ir t.t.  tikrai labai maloni moteris. Paskyre gydyma, na tikrai mane itikino, kad priemones su kuriomis ji dirba yra veiksmingos.Minejo,kad su jomis ji jau dirba 6 metus.  Vienos proceduros kaina yra ~40lt. Gydymo trukme 3-4 menesiai. Procedura reikia atlikti 1-2 kartus i savaite (priklausomai nuo sudetingumo laipsnio).
Beje, ten sutikau viena mergina, kurios plaukus ant galvos galima suskaiciuoti  verysad.gif , trumpai su ja pasnekejau, sake, kad jai tas gydymas padeda ir jau atauga plaukuciai...
as procedurai uzsirasiau rytoj ir apie pacia procedura galesiu veliau papasakoti.

o kur tyreisi, nes labai atitinka aprasyma, kur as tyriausi plaukus. Ten tik pinigiu lupimas, aisku padeda, bet brangu, o ta pati galima pacioms trigubai pigiau pasidaryt
Atsakyti
QUOTE(dote @ 2006 10 16, 21:24)
o kur tyreisi, nes labai atitinka aprasyma, kur as tyriausi plaukus. Ten tik pinigiu lupimas, aisku padeda, bet brangu, o ta pati galima pacioms trigubai pigiau pasidaryt



Kaune, Putvinskio g. 12
Tai va as, ir norejau parasyti, kad paskaiciau internete ivairuose forumose,kad ten dirba šarlatanai unsure.gif t.y. tas proceduras, kurias jie atlieka yra tikrai veiksmingos, bet labai brangios doh.gif ta pati galima ir pacioms pasidaryti, t.y. nusiperki priemones (ju bet kur nenusipirksi) bet ju galima isigyti tiesiai is gamintoju Kaune (jei kam reikes galesiu duoti kontaktus)
ten imasazuoja ampule i plauku oda ir viskas-namo. Tai kam moketi 40lt uz viena ampule ir masaza, jei ta pacia ampule tiesiai is gamintoju galima nusipirkti uz 13lt, o masaza kiekviena sau galima pasidaryti, o jei ne tai galima nueiti i masazo kabineta ir ten imasazuos ta ampule uz 7 lt. (susizinojau internete kainas) tai sumoje kainuos 20lt. t.y. per pus pigiau nei toje gydykloje ax.gif
bet as pati pirksiu tas ampules ir pati save masazuosiu biggrin.gif sutaupysiu pinigeliu, o efektas tas pats bus. Žodziu isvada ta, kad ten Putvinskio gatveje "ALTERMEDA" gali lankytis tik tie, kurie turi daug pinigu ir yra netaupus, o mes "paprastieji" zmogeliai parys pirksim tas pacias priemones, kurias jie naudoja, ir patys save gydysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 16, 21:47)
Kaune, Putvinskio g. 12
Tai va as, ir norejau parasyti, kad paskaiciau internete ivairuose forumose,kad ten dirba šarlatanai  unsure.gif t.y. tas proceduras, kurias jie atlieka yra tikrai veiksmingos, bet labai brangios  doh.gif  ta pati galima ir pacioms pasidaryti, t.y. nusiperki priemones (ju bet kur nenusipirksi) bet ju galima isigyti tiesiai is gamintoju Kaune (jei kam reikes galesiu duoti kontaktus)
ten imasazuoja ampule i plauku oda ir viskas-namo. Tai kam moketi 40lt uz viena ampule ir masaza, jei ta pacia ampule tiesiai is gamintoju galima nusipirkti uz 13lt, o masaza kiekviena sau galima pasidaryti, o jei ne tai galima nueiti i masazo kabineta ir ten imasazuos ta ampule uz 7 lt. (susizinojau internete kainas) tai sumoje kainuos 20lt. t.y. per pus pigiau nei toje gydykloje  ax.gif
bet as pati pirksiu tas ampules ir pati save masazuosiu  biggrin.gif  sutaupysiu pinigeliu, o efektas tas pats bus. Žodziu isvada ta, kad ten Putvinskio gatveje "ALTERMEDA" gali lankytis tik tie, kurie turi daug pinigu ir yra netaupus, o mes "paprastieji" zmogeliai parys pirksim tas pacias priemones, kurias jie naudoja, ir patys save gydysim  biggrin.gif

tai as ten ir buvau, tiksliau ju padaliny, prie autobusu stoties. Tai uz procedura 40lt, o pati radau ampules po 7lt atrodo, ten sake tipo dar ilasina kazkokio ekstrakto i tu ampuliu skysti, bet man ir nuo ju gerai buvo
Atsakyti
visa foruma skaityt tai reik laiko,nezinau jus cia jau kalbejot apie neturalias priemones nuo slinkimo,bet man uosviene patare plauku saknis trintis su vaiko slapimu,sako efektas thumbup.gif bet pati dar nebandziau.tik esu isbandzius svoguno ir cesnako sultimis trintis tikrai padejo thumbup.gif .bet kazkaip reik laiko prisiruost g.gif
Atsakyti