Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(agnixa @ 2006 10 13, 22:54)
As kai buvau 2 ligoninej,tai man paziurejo plauku saknis,paeme krauja,del kraujo atsakymo tai juokingai gavosi,pasake,kad paskambinciau kita diena. Paskambinau sako neigiamas,nesupratau kas neigiamas,sakau o ka jus konkreciai tyret?O man sako kraujas svarus,jokiu veneriniu ligu neradom  smile.gif Sakau aciu  lotuliukas.gif
Papildyta:
Labai idomu as tikrai pasiteisins tas tyrimas is plauko,butinai parasyk kai pasidarysi.


o as, kai paklausiau ar imsit krauja, man iskart pasake, kad tyrimu mes nedarom... nu bet tau tai tikrai idomiai su krauju gavosi hihihi.gif
butinai parasysiu pirmadieni kaip sekesi ir kas ten per tyrimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 13, 17:03)
o as, kai paklausiau ar imsit krauja, man iskart pasake, kad tyrimu mes nedarom... nu bet tau tai tikrai idomiai su krauju gavosi  hihihi.gif
butinai parasysiu pirmadieni kaip sekesi ir kas ten per tyrimas  bigsmile.gif

Matai as buvau pas kita gydytoja atrodo Gelziniene ar kazkaip panasiai,labai maloni tokia. Idomu kodel viena gydytoja siuncia tirti krauja, o kita pasako,kad nedaro jokiu tyrimu g.gif Idomiai cia. Nu as irgi nepasakyciau,kad man ten kazka labai padejo,bet patarimu dave,kokius vitaminus gerti,apie ta mezoterapija ir ampules patare.
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2006 10 14, 14:11)
Matai as buvau pas kita gydytoja atrodo Gelziniene ar kazkaip panasiai,labai maloni tokia. Idomu kodel viena gydytoja siuncia tirti krauja, o kita pasako,kad nedaro jokiu tyrimu  g.gif  Idomiai cia. Nu as irgi nepasakyciau,kad man ten kazka labai padejo,bet patarimu dave,kokius vitaminus gerti,apie ta mezoterapija ir ampules patare.


o kokius vitaminus tau patare gerti?
Atsakyti
dar vienas "atradimas" lotuliukas.gif kauke plaukams: svoguno sultys, kiausinio trynys, medaus saukstas ir aliejaus truputi - viska sumaisyti ir ant plauku kokiai valandai dviem. karta per savaite. kirpejos patarimas.
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 14, 11:29)
o kokius vitaminus tau patare gerti?

pantogar
Atsakyti
O kur Vilniuje galima išsitirti hormonus? Ir skydliaukės, ir kitus? Jau nebeturiu sveikatos eit į paprastą polikliniką - vien tam, kad gaučiau bent kokį siuntimą visą dieną turiu pralaukti prie šeimos gydytojos durų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2006 10 14, 23:18)



bandziau inete pasiziureti daugiau apie siuos vitaminukus, bet lietuviu kalba nieko nera verysad.gif

gal papasakok apie juos, kaip supratau kad cia yra kapsules skirtos vien plaukams?
kiek kartu per diena reikia gerti? ir kokia ju kaina?
beje, tau padeda?
aciu 4u.gif reikes pabandyt 4u.gif
Atsakyti
Na ir aš pas gydytoją nuėjau dėl plaukų slinkimo doh.gif Tai nuleido kraujo + pirmadienį einu sklydliaukę tirtis blink.gif
Gydytoja patarė - išplovus galvą galvos odą įtrint rupia druska, palaikyt 10-15 min ir išskalaut. Sako padeda nuo slinkimo ir išbandytas liaudies metodas. Man kažkaip druska ir plaukai nesiderina, gal kas nors bandėt ar girdėjot ką nors apie tai g.gif Nes man kažkaip keistokai skamba.... ax.gif
Atsakyti
as šitam forume jau skaiciau apie duska, bet pati nebandziau, nes man irgi kazkaip druska ir plaukai nesiderina ax.gif
man irgi sake skydliauke issitirti, bet ten eiles (Kaune klinikose), kad net baisu 3 menesius laukti reikia doh.gif taip ir nuplikt galima, o kur privaciai skydliauke issitirt galima net neisivaizduoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raspberry: 15 spalio 2006 - 11:03
Kaune privačiai galima išsitirti klinikoje-VIA MEDICA.Ten daro visus tyrimus.
Čia dėl skydliaukės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dake: 15 spalio 2006 - 12:38
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 15, 04:28)
bandziau inete pasiziureti daugiau apie siuos vitaminukus, bet lietuviu kalba nieko nera  verysad.gif

gal papasakok apie juos, kaip supratau kad cia yra kapsules skirtos vien plaukams?
kiek kartu per diena reikia gerti? ir kokia ju kaina?
beje, tau padeda?
aciu  4u.gif  reikes pabandyt  4u.gif

"pantogar" menesiui kainuoja 97 ar 98 litai,gerti reikia po 3 i diena,jos yra skirtos plauku ir nagu gydymui,gydymas nuo 3-6 menesiu. As geriu nepilnai menesi dar,tai dar kol kas nieko nematau smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 15, 06:05)
as šitam forume jau skaiciau apie duska, bet pati nebandziau, nes man irgi kazkaip druska ir plaukai nesiderina  ax.gif
man irgi sake skydliauke issitirti, bet ten eiles (Kaune klinikose), kad net baisu 3 menesius laukti reikia  doh.gif  taip ir nuplikt galima, o kur privaciai skydliauke issitirt galima net neisivaizduoju

Man atrodo skydliauke galima issitirti visose privaciose klinikose.
Atsakyti
kas del vitaminu - gydytoja minejo, kad svarbiausiais vitaminas plaukams - biotinas, taigi, perkant del slinkimo, reik ziureti, kad sudetyje jo butu..
Priesh 4 metus, atseit vieniniteliai vitaminai, kur yra to biotino buvo Mertz Special, dabar yra ir daug visokiu kitokiu..

Kas tirsites skydliauke - parashykit kaip sekesi, nes man rado didesni ATPO hormonu kieki ir sake, kad nieko negalima padaryti.. (buvau KMU)
Atsakyti