Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(agnixa @ 2006 10 10, 23:21)
As tiriuosi harmonus del to,kad pas mane ir su menesinem negerai ir kiausides policistines,man reikia issitirt,jauciu,kad ir plaukam labai itakos turi,nes sutrike harmonai. O tau manau reiktu pirmiausia nueiti pasidaryti paprasta kraujo tyrima,ar nenusilpes,nes tai irgi plaukam zalos duoda.  Jeigu tu is Kauno,gali nueit i 2 ligonine,kur odos skyrius,ten registraturoj pasakyk,kad nori del plauku slinkimo pas kokia nors gydytoja ir uzrasys. As buvau tai ten patarimu dar dave ka daryt.



o kiek kainuoja konsultacija 2 lig.? ar ten siuntimo nereikia? aciu tau labai 4u.gif
Papildyta:
bet as noreciau dar ir tuos hormonus, nes irgi su menesinem ne viskas tvarkoj, tai manau nepamaisys blush2.gif jei suzinosi, kur ir uz kiek daro tuos tyrimus, buk gerute, parasyk aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
ach tie plaukai..slenka kur reik, ale zelia kur nereik gun_bandana.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sunaudojau 3 Vichy ampules ir galiu pasakyt, kad isslenka maziau plauku, bet jie vis tiek dar slenka cray.gif
Tikiuosi greit tas vargas baigsis unsure.gif
Atsakyti
Man ta pati bėda verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Dabar naudoju vitaminus, nusipirkau aliejuką plaukams, purškiama balzamą + ampulės nuo slinkimo... Tikiuosi padės.... Nes jau baisu cry.gif
Atsakyti
O man padejo Babuska Agafja (yra Droge pirkt) kompleksas (sampunas+balzamas+ampules slenkantiems plaukams). Nors, man rodos, rudeni ir pavasari visada labiau slenka. Man po vestuviu streso ziauriai slinko tongue.gif
Atsakyti
Man tokio plauku slinkimo kaip siais metais dar niekada nebuvo. Kai plaukai slapi, tada ypatingai gerai matosi kaip jie praretejo cray.gif
Vyras jau ir juokais, ir rimtai vis bando mane apramint, nes viena karta pratrukau, kai pamaciau kuosta plauku cry.gif
Tikiuos si problema susitvarkys verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 11, 13:46)
o kiek kainuoja konsultacija 2 lig.? ar ten siuntimo nereikia? aciu tau labai  4u.gif
Papildyta:
bet as noreciau dar ir tuos hormonus, nes irgi su menesinem ne viskas tvarkoj, tai manau nepamaisys  blush2.gif jei suzinosi, kur ir uz kiek daro tuos tyrimus, buk gerute, parasyk  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif

As i 2-aja ligonine vaziavau be jokio siuntimo,o moket irgi nereikejo,nes auginu vaikeli. O kai issitirsiu harmonus kazkur smile.gif tai parasysiu kur tyriausi. Beje tu turi nueiti pas savo ginekologe is pradziu,kad parasytu kokius butent harmonus tau tirtis.
Atsakyti
Sveikos,
Zukausko gatvej, t.y. kiemuose yra Rasos klinika, privati ir nedidele. Ash pati nieko nemokejau, taciau keturi hormonai FT3, FT4, ATPO ir TTH kainuotu apie 70 lt. Neesu tikra, manau kainuotu ir gydytojo konsultacija, kainorashtyje maciau, kad 50lt.
Man rado tris kartus per dideli kieki ATPO, sake, tai greiciausiai ir yra priezastis del tu plauku. Bet - kas baisiausia, buvau jau ir klinikose pas endokrinologus - nieko negalima padaryti! Tai nera labai kenksminga, o vaistu skirti nera kokiu! Esu pasimetus, gal reikes dar pabandyti privaxciai nueiti...

O ta pati gydytoja ir minejo apie svoguna - kad pradziai sustiprina, bet gali ir nudeginti. Kazkaip nebandziau, bet po tokiu pasakymu, manau, kad ir nebandysiu..

Kerastase ampuliu yra daugelyje vietu - Alpetri prie Soboro, Azuolyno sproto centro kirpykloje, priesais Los Patrankas toks baltu interjetu salonas, tp Shilainiuose Gruso ir kazkokios dideles gatves sankryzoje.. Viena ampule - 12lt. reikia suvartoti maziausiai 10. yra shampunas nuo slinkimo - 55lt.
Papildyta:
P.s. ash tyriausi skydliaukes hormonus, ginekologas ziuri kitus. Jei del skydliaukes - Kaune visi praeina per Kazanaviciu prie Via Medica klinika prie Topolio, jeigu yra kazkokiu itarimu, Rasos klinikoj yra bendros praktikos gydytoja, pakomentuoti ji profesionaliai negali, gali tiesiog greitai paimti tyrimus ir paziureti, ar nera ko per daug ar mazai.
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2006 10 11, 22:32)
As i 2-aja ligonine vaziavau be jokio siuntimo,o moket irgi nereikejo,nes auginu vaikeli. O kai issitirsiu harmonus kazkur  smile.gif  tai parasysiu kur tyriausi. Beje tu turi nueiti pas savo ginekologe is pradziu,kad parasytu kokius butent harmonus tau tirtis.



As irgi paemiau talona, rytojaus dienai 2-oje lig.pas gydytoja Andrejaitiene. Dar norejau paklausti, ten kokius nors tyrimus daro, krauja ims? Ar cia tik pokalbis bus?
Atsakyti
Na, buvau as 2-oje ligonineje, ten jokiu tyrimu nedaro verysad.gif jokiu patarimu nesulaukiau verysad.gif bet tik dave visa kruva siuntimu ir telefonu numeriu. Paskambinau i privacia klinika, (Kaune Putvinskio g.) kur daro tyrimus is plauko ir paskui paskyria gydyma.Vien konsultacija kainuoja 40lt. Pirmadieniui uzsirasiau, grizusi papasokosiu, kas ten gero buvo. Beje, o gal kas nors ten lanketes?
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 13, 10:51)
Na, buvau as 2-oje ligonineje, ten jokiu tyrimu nedaro  verysad.gif jokiu patarimu nesulaukiau  verysad.gif  bet tik dave visa kruva siuntimu ir telefonu numeriu. Paskambinau i privacia klinika, (Kaune Putvinskio g.) kur daro tyrimus is plauko ir paskui paskyria gydyma.Vien konsultacija kainuoja 40lt. Pirmadieniui uzsirasiau, grizusi papasokosiu, kas ten gero buvo. Beje, o gal kas nors ten lanketes?

As kai buvau 2 ligoninej,tai man paziurejo plauku saknis,paeme krauja,del kraujo atsakymo tai juokingai gavosi,pasake,kad paskambinciau kita diena. Paskambinau sako neigiamas,nesupratau kas neigiamas,sakau o ka jus konkreciai tyret?O man sako kraujas svarus,jokiu veneriniu ligu neradom smile.gif Sakau aciu lotuliukas.gif
Papildyta:
Labai idomu as tikrai pasiteisins tas tyrimas is plauko,butinai parasyk kai pasidarysi.
Atsakyti
O Sulsena bandėt?Dvokia bjauriai,bet efektas tikrai geras. Būna pirkt IKI,o kainuoja tik 3 litus tūtelė.Mano vyras isbandė,nes buvo ziauriai daug pleiskanu ir plaukai slinko.Siuntė ir pas dermatologus,pirko brangiausius vaistus,bet niekas negelbėjo.O stai pigi plauku pasta stebukla padarė.dabar dar kartais naudoja profilaktiskai,bet jau tos problemos nėra.
Atsakyti