Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Maja maja @ 2006 10 09, 22:20)
Nusipirkau Kerastase ampuliu ir shampuna nuo slinkimo - jau sunaudojus pirma ampule sukuojantis daug maziau plauku iskrenta.. Sunaudosiu visa kursa ir ziuresiu smile.gif


o kiek kainuoja tos ampules?ir koks gydymo kursas?
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 10 10, 10:04)
Tai rimtai svogūnas blogai?  blink.gif


Kur tu cia taip perskaitei??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2006 10 09, 22:20)
O del hormonu - buvau kaip tik klinikoj (S. Zukausko gatvej kaune, tai sake, kad 70 lt butu visu hormonu ishtyrimas..)

as irgi noreciau issitirti del ko mano plaukuciai slenka, bet esu visiskai "zalia" ar issityrus hormonus jau paaiskes priezastis? o gal reikia ka nors kitka tirtis? o ka? nezinau? ar uzteks vien hormonus issitirti? Beje, Zukausko gatveje tai ten kas yra privati klinika ar kas? noreciau ten apsilankyti, beje ar reikia is anksto uzsiregistruoti? gal zinai telefono numeri?ir koks tikslus adresas, buk gerute parasyk. Aciu tau labai 4u.gif
Atsakyti
tai nepagelbesit man? cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 10 10, 10:04)
Tai rimtai svogūnas blogai?  blink.gif


svogunas blogai tuom, kad paskui labai labai smirda plaukai ir kvapas ilgai nepasinaikina.
Atsakyti
QUOTE(dote @ 2006 10 10, 17:38)
svogunas blogai tuom, kad paskui labai labai smirda plaukai ir kvapas ilgai nepasinaikina.


Plius dar kazkas minejo, kad yra galimybe, jog svoguno sultys isdegins plauko svoguneli unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2006 10 10, 19:30)
Plius dar kazkas minejo, kad yra galimybe, jog svoguno sultys isdegins plauko svoguneli  unsure.gif


nu tikrai netikiu, kazkada labai seniai pati dariausi svoguno kaukes, ka sustiprejo plaukai, bet kai pradejau juos dazyt, tai kvapelis ilgokai persekiojo, gerai, kad kirpeja pazistama buvo, tai pasijuokdavom ir viskas
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2006 10 09, 16:20)
Nusipirkau Kerastase ampuliu ir shampuna nuo slinkimo - jau sunaudojus pirma ampule sukuojantis daug maziau plauku iskrenta.. Sunaudosiu visa kursa ir ziuresiu smile.gif

O del hormonu - buvau kaip tik klinikoj (S. Zukausko gatvej kaune, tai sake, kad 70 lt butu visu hormonu ishtyrimas..)

S.Zukausko gatvej tai cia kokia klinika? Gyvenu Kaune zinau kur Zukausko gatve,bet nezinau ten jokios klinikos blush2.gif Kaip ta klinika vadinasi? Aciu! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 10, 07:42)
as irgi noreciau issitirti del ko mano plaukuciai slenka, bet esu visiskai "zalia" ar issityrus hormonus jau paaiskes priezastis? o gal reikia ka nors kitka tirtis? o ka? nezinau? ar uzteks vien hormonus issitirti? Beje, Zukausko gatveje tai ten kas yra privati klinika ar kas? noreciau ten apsilankyti, beje ar reikia is anksto uzsiregistruoti? gal zinai telefono numeri?ir koks tikslus adresas, buk gerute parasyk. Aciu tau labai  4u.gif

As tiriuosi harmonus del to,kad pas mane ir su menesinem negerai ir kiausides policistines,man reikia issitirt,jauciu,kad ir plaukam labai itakos turi,nes sutrike harmonai. O tau manau reiktu pirmiausia nueiti pasidaryti paprasta kraujo tyrima,ar nenusilpes,nes tai irgi plaukam zalos duoda. Jeigu tu is Kauno,gali nueit i 2 ligonine,kur odos skyrius,ten registraturoj pasakyk,kad nori del plauku slinkimo pas kokia nors gydytoja ir uzrasys. As buvau tai ten patarimu dar dave ka daryt.
Atsakyti
QUOTE(dote @ 2006 10 10, 19:54)
nu tikrai netikiu, kazkada labai seniai pati dariausi svoguno kaukes, ka sustiprejo plaukai, bet kai pradejau juos dazyt, tai kvapelis ilgokai persekiojo, gerai, kad kirpeja pazistama buvo, tai pasijuokdavom ir viskas


na kvapas tai tikrai yra blush2.gif bet tik tada, kai plaukai dregni. as plaunu kiekviena vakara, tai tada po namus su kvapeliu pavaikstau,o siap nesijaucia diena smile.gif

gal neturetu deginti... juk daug kas svogunais gydosi.... nu laukiam rezultato, nes neseniai pradejau-ziuresim kas bus
Atsakyti
o gal kas nors bande alijosiumi trinti galva? ax.gif 'Natūralus dilgėlių ekstraktas' metos firmos gal kas bande?ar ilgam jo uzhtenka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mugu mugu @ 2006 10 11, 12:22)
o gal kas nors bande alijosiumi trinti galva? ax.gif 'Natūralus dilgėlių ekstraktas' metos firmos gal kas bande?ar ilgam jo uzhtenka? g.gif


As pradejau naudoti "plaukus maitinanti dilgeliu ekstrakta" nes plaukai slenka. Kol kas bandziau tik pora kartu, bet man patinka, tokie fainuciai plaukiukai buna ir riebaluojasi daug maziau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adorė: 11 spalio 2006 - 16:31
QUOTE(Maja maja @ 2006 10 05, 22:43)


Beje, shiandien su gydytoja diskutavome shituo klausimu, ji pati turi shia problema ir yra ishbandziusi visko, jokiu budu nepatare nieko daryti su svogunais cesnakais, nes, pagal naujausia informacija, jie nudegina plauko svoguneli..



QUOTE(Smailiukas @ 2006 10 10, 11:26)
Kur tu cia taip perskaitei???  blink.gif


Maja maja čia gasdina g.gif Dėl kvapo tai aš žinau, nes esu bandžiusi kažkada. Bet tik vieną kartą. O dabar norėčiau rimčiau užsiimti, nes slenka stipriai unsure.gif Ir žinok dabar degina ar ne doh.gif
Atsakyti