Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(*Citra* @ 2006 10 06, 14:53)
Jei neklystu, Regaine yra ampules nuo slinkimo. Visa pzkuote ju ir kainuoja virs 100Lt kazkur apie 123Lt, jei neklystu.


O aš girdėjau kad Regaine yra kaip šampūnas ar tai balzamas ir kaina tikrai virš 100. O pati naudojau tik pregaine, tai man nepadėjo.
Atsakyti
nusipirkau siandien "babuskos agafji" ampules nuo slinkimo, ziuresim gal pades ax.gif , raso, kad gydymo kursas 2-3 men.
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 06, 12:17)
izabela, o tu naudoji Vichy ampules skirtas vyrams?

Aha,naudoju skirtas vyrams ir esu labai patenkinta tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Bonifacija @ 2006 10 06, 15:07)
gal pasikartosiu, ale priminkit, kiek tos ampules kainuoja  blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 06, 17:29)
nusipirkau siandien "babuskos agafji" ampules nuo slinkimo, ziuresim gal pades  ax.gif , raso, kad gydymo kursas 2-3 men.

Zinau kas bande ir labai patiko,tikiuosi tiks ir tau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 06, 16:29)
nusipirkau siandien "babuskos agafji" ampules nuo slinkimo, ziuresim gal pades  ax.gif , raso, kad gydymo kursas 2-3 men.

ruošiuos ir aš pirkt ir naudot kartu su šampūnu tokiu pat bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 06, 15:29)
nusipirkau siandien "babuskos agafji" ampules nuo slinkimo, ziuresim gal pades  ax.gif , raso, kad gydymo kursas 2-3 men.


Kokia kaina, kiekis ir kur galima rast 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nu man nuo plauku slinkimo padejo tik dzintars aliejus. O pastojus buvo taip pradeje plaukai slinkt, tiesiog kuokstais, kad buciau ji anksciau nusipirkus user posted image nepagalvojau apie ji anksciau, tai vos ne trecdali plauku praradau user posted image o dabar nustojo slinkt ir blizget pradejo, tikrai rekomenduoju
Atsakyti
Viska darau,sampunas,ampules,skalauju su dilgelem,vitaminai,mezoterapija ir niekas nepadeda.Pas mane greiciausiai slenka del to,kad sutrike harmonai,buvau pas ginekologe,tai sako reikia arba issitirti harmonus arba gerti kontraceptines tabletes,nes ir menesine nereguliarios(o as ju labai nenoriu), tai parase kokius reikia istirti harmonus tada. Gal zinot kur Kaune geriau ir pigiau man juos issitirti?Nes kur buvau pas ginekologe "vaiko ir motinos" klinikoj man kainuotu 230. Daugoka. Gal kuri kur nors tyretes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2006 10 08, 13:48)
Viska darau,sampunas,ampules,skalauju su dilgelem,vitaminai,mezoterapija ir niekas nepadeda.Pas mane greiciausiai slenka del to,kad sutrike harmonai,buvau pas ginekologe,tai sako reikia arba issitirti harmonus arba gerti kontraceptines tabletes,nes ir menesine nereguliarios(o as ju labai nenoriu), tai parase kokius reikia istirti harmonus tada. Gal zinot kur Kaune geriau ir pigiau man juos issitirti?Nes kur buvau pas ginekologe "vaiko ir motinos" klinikoj man kainuotu 230. Daugoka. Gal kuri kur nors tyretes?  4u.gif

Tu uzeik i www.daktaras.lt ( tai Bendros Medicinos Praktikos klinika Savanoriuose ), tai ten kur kainininkas yra berods visos hormonu kainos. As ten pastoviai darausi del skydliaukes, tai kiekvienas hormonas kainuoja 15 Lt, tik kazkoks ATPO 25, nu ir dar bendras kraujo paemimas 6 lt. tai pasiskaiciuok kokiu ir kiek tau hormonu reikia, padaugin is 15 + 6 blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2006 10 09, 02:06)
Tu uzeik i www.daktaras.lt ( tai Bendros Medicinos Praktikos klinika Savanoriuose ), tai ten kur kainininkas yra berods visos hormonu kainos. As ten pastoviai darausi del skydliaukes, tai kiekvienas hormonas kainuoja 15 Lt, tik kazkoks ATPO 25, nu ir dar bendras kraujo paemimas 6 lt. tai pasiskaiciuok kokiu ir kiek tau hormonu reikia, padaugin is 15 + 6  blush2.gif  ax.gif

Aciu,bandysiu pasiskaiciuoti! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2006 10 06, 21:03)
Kokia kaina, kiekis ir kur galima rast  4u.gif  4u.gif  4u.gif



as pirkau "maxima" ten yra 7 ampules, kaina 8,99lt gydymo kursas 2-3 men. naudoti 1-2 kartus per savaitę (as naudoju pries kiekviena plovima) masazuojamaisiais judesiais itrinti plauku saknis, palaikyti 20-30 minuciu ir isplauti sampunu.
Papildyta:
QUOTE(dote @ 2006 10 08, 12:59)
nu man nuo plauku slinkimo padejo tik dzintars aliejus.


reikes ir man pabandyt, bet va "maxina" neradau, gal "drogas" rasiu
Atsakyti

Nusipirkau Kerastase ampuliu ir shampuna nuo slinkimo - jau sunaudojus pirma ampule sukuojantis daug maziau plauku iskrenta.. Sunaudosiu visa kursa ir ziuresiu smile.gif

O del hormonu - buvau kaip tik klinikoj (S. Zukausko gatvej kaune, tai sake, kad 70 lt butu visu hormonu ishtyrimas..)
Atsakyti
Tai rimtai svogūnas blogai? blink.gif
Atsakyti