Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(agnixa @ 2006 10 03, 23:26)
As dabar pasimeciau,nezinau kurias "wichy" ampulytes pirkti? Cia paskaiciau tai kai kurios moterys perka tas kur vyram? Net nezinau ar jos stipresnes ar kuom geresnes? Kiek teko pastebet vaistinese tai skirtos moterim beveik visada ispirktos,ar yra tokiu kuriom sustabde slinkima?

Gal nueik i parduotuve kokia kuri skirta kirpejoms(ten visokiu profesionaliu priemoniu yra)ir patars ten tau ka naudot.Manau tai bus 100%geriau nei patarimai,prastu priemoniu ten tikrai nerasi,o ir pasirinkimas bus ohoho koks.Sekmes smile.gif
Atsakyti
O kiek kainuoja tos "Vichi" ampulės plaukams skirtos vyrams? Kaip jas naudoti?
Atsakyti
QUOTE(Shaila @ 2006 10 03, 16:29)
O gal kažkokios priemonės patiko/padėjo ir galima būtų parekomenduoti?... 4u.gif  blush2.gif  mirksiukas.gif

Myliu Lakme prieziuros priemones(sampunas irkt.) ir Vychy ampulytes skirtas vyrams thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ....bet cia tinka man.....ir BUTINAI vitaminai plaukams-nagams-ragams lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(agnixa @ 2006 10 04, 00:26)
As dabar pasimeciau,nezinau kurias "wichy" ampulytes ...........,ar yra tokiu kuriom sustabde slinkima?

thumbup.gif MAN thumbup.gif
O skiriasi jos stipresne sudetimi- visi gamintojai zino,kad moterys pirko ir pirks yv.priemones,bandys ieskos....skirtingai nuo vyru,jiems reikia greit lotuliukas.gif ,aisku dar vyrai,aciu Dievui,nuplinka ,o moterys itin retai.......,tad jiems ir pagalbos reik rimtesnes lotuliukas.gif ,tad kodel tuo nesinaudoti?????
Papildyta:
QUOTE(Ne_gera @ 2006 10 04, 00:55)
O kiek kainuoja tos "Vichi" ampulės plaukams skirtos vyrams? Kaip jas naudoti?

Jau rasiau mirksiukas.gif ,apie 127-139lt., raso,kad naudoti 3-6 per savaite,as naudoju po kiekvieno plovimo 3-4 x sav. ir esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 10 03, 23:55)
O kiek kainuoja tos "Vichi" ampulės plaukams skirtos vyrams? Kaip jas naudoti?

mergelės, baikit bajerius ir naudokit vichy ampules MOTERIMS , o ne vyrams. aš pati dirbu su tokia kosmetika ir žinau, kad ampulėse vyrams nėra tam tikros medžiagos, kuri būtina moterų plaukų augimui. nesuveiks tos vyrų ampulės jums.
Atsakyti
Paklausykit patarimo 4u.gif juk neveltui gaminama moterims ir vyrams skirtingos sudeties ampuliu rusis... g.gif
Atsakyti
Nusipirkau pabandymui naturalia priemonę, šampūną Aptečka Agafji (Babuška agafi) rašo jog naudot 1-2 kartus per savaitę. Ir reguleriai naudojant po 4-6sav. pasimatys rezultatas. Tai bandysim, žiūrėsim, kelis litus tekainuoja tai verta pabandyt bigsmile.gif Taip pat mačiau tokias pat ampules, reikės ir tas įsigyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 04, 15:44)
Nusipirkau pabandymui naturalia priemonę, šampūną Aptečka Agafji (Babuška agafi) rašo jog naudot 1-2 kartus per savaitę. Ir reguleriai naudojant po 4-6sav. pasimatys rezultatas. Tai bandysim, žiūrėsim, kelis litus tekainuoja tai verta pabandyt  bigsmile.gif Taip pat mačiau tokias pat ampules, reikės ir tas įsigyt  blush2.gif



Ampules tai thumbup.gif labai geros wub.gif

O sampuno nebandziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 10 04, 17:39)
Ampules tai  thumbup.gif  labai geros  wub.gif

O sampuno nebandziau  ax.gif


Sustabdė slinkimą ar tik stiprinimui naudojai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurale @ 2006 10 04, 14:47)
mergelės, baikit bajerius ir naudokit vichy ampules MOTERIMS , o ne vyrams. aš pati dirbu su tokia kosmetika ir žinau, kad ampulėse vyrams nėra tam tikros medžiagos, kuri būtina moterų plaukų augimui. nesuveiks tos vyrų ampulės jums.

Tai,jei man padejo tureciau daryt isvada,kad esu vyras??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Beje,kadaise baigiau kosmetologija,kitaip sakant esu kosmetike-higieniste.Daug kas pasimirsta begant laikui,bet nesunku kai ka istraukt is tos atminties.
Ir niekada nedarau eksperimentu ant saves,jei nezinau rezultato,ypac kas liecia plaukus ir oda 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabela: 04 spalio 2006 - 21:45
Taip taip, ir aš ko gero vyras lotuliukas.gif , nes naudoju vyrišką priemonę plaukams stiprinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . IR MAN PADEDA thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 10 04, 22:44)
Tai,jei man padejo tureciau daryt isvada,kad esu vyras??? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

  Beje,kadaise baigiau kosmetologija,kitaip sakant esu kosmetike-higieniste.Daug kas pasimirsta begant laikui,bet nesunku kai ka istraukt is tos atminties.
Ir niekada nedarau eksperimentu ant saves,jei nezinau rezultato,ypac kas liecia plaukus ir oda 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 10 04, 22:44)
Tai,jei man padejo tureciau daryt isvada,kad esu vyras??? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

  Beje,kadaise baigiau kosmetologija,kitaip sakant esu kosmetike-higieniste.Daug kas pasimirsta begant laikui,bet nesunku kai ka istraukt is tos atminties.
Ir niekada nedarau eksperimentu ant saves,jei nezinau rezultato,ypac kas liecia plaukus ir oda 4u.gif

as kalbu būtent apie VICHY ampules. yra kitokių kurios tinka abiems lytims. tik ne Vichy. o kad tau padejo, tai aišku būna, kitiem nieks nepadeda, o kitiems bet kas...
Atsakyti