Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(izabela @ 2006 09 30, 11:19)
Pirkau vaistineje,kaina skiriasi biggrin.gif ,nuo 127 iki 139lt dezute(12 ampulyciu), is Dercos linijos.Naudoti reikia po3-6 ampulytes per savaite,matai jos skirtos gydymui,o daugelis skirtu moterims istikruju tinka tik profilaktikai,siomis as labai patenkinta,naudoju kas antra diena,kitaip sakant po kiekvieno plovimo.
Pilnam kursui reikia naudoti 6 savaites.

Neteisingai schmoll.gif
I savaite reikia naudoti 2-3 ampulytes.
Atsakyti
Apejau pora nedideliu vaistiniu Vilniuje ir pasirodo jos neturi Vychy ampuliu g.gif
Kuriose vaistinese sostinej jus pirkot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2006 10 01, 16:00)
Apejau pora nedideliu vaistiniu Vilniuje ir pasirodo jos neturi Vychy ampuliu  g.gif
Kuriose vaistinese sostinej jus pirkot?  4u.gif


Pirkau šampūną, bet mačiau ir ampules Eurovaistinėje Žalgirio g. 105, (Maximoje).
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 10 01, 14:28)
Neteisingai  schmoll.gif
I savaite reikia naudoti 2-3 ampulytes.

Nezinau ka tu naudoji,bet sias ampulytes apie kurias as rasau,reikia naudoti taip kaip ir rasiau,skaityt as moku mirksiukas.gif ,ypatingai gerai skaitau lietuviu kalba mirksiukas.gif ,o bet kuri tokio tipo preparata gali naudoti reciau,cia jau kiekvieno asmeninis reikalas ir poreikis,man reikia stabdyt slinkima ir naudoju jas3-4kart per savaite,rezultatai geri-as patenkinta tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Gunia @ 2006 10 01, 17:00)
Apejau pora nedideliu vaistiniu Vilniuje ir pasirodo jos neturi Vychy ampuliu   g.gif
Kuriose vaistinese sostinej jus pirkot?  4u.gif

Zinau,kad tikrai yra Ateities g. "Rimi"(ne Mandarinas) vaistineje ir Banginyje yra Gintarine vaistine,abiejose pirkau.Dar manau tikrai rastum bet kurioje Eurovaistineje 4u.gif
Bet as rasau butent apie skirtas vyrams,kurias pati naudoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabela: 01 spalio 2006 - 22:59
QUOTE(izabela @ 2006 10 01, 22:55)
Nezinau ka tu naudoji,bet sias ampulytes apie kurias as rasau,reikia naudoti taip kaip ir rasiau,skaityt as moku mirksiukas.gif ,ypatingai gerai skaitau lietuviu kalba mirksiukas.gif ,o bet kuri tokio tipo preparata gali naudoti reciau,cia jau kiekvieno asmeninis reikalas ir poreikis,man reikia stabdyt slinkima ir naudoju jas3-4kart per savaite,rezultatai geri-as patenkinta tongue.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Užmačiau, kad prie stoties (Vilniuje) atsidarė tokia profesionalių plaukų priežiūros produktų parduotuvė (ten kažkaip panašiai skamba) ax.gif Gal buvot kas?
Ten maž kokių ampulyčių reik paieškot bigsmile.gif Nes aš neišsirenku, kokias vartot tongue.gif
Atsakyti
Viskas gerai,kad jus perkat,ieskot kuo geresniu priemoniu savo plaukams,bet nepamirskit,.kad slinkimas buna itakojamas ir is vidaus.As atsimenu laikotarpi,kai man tragiskai slinko plaukai,isbandziau viska ir ampules,vitaminus geriausius,bet atspekit kas man padejo.. ax.gif Kazkas patare,rodos vaistininke,nusipirkt Magni+cinkas+kalcis ir pagert.Ir tikrai suveike,dar ir kaip,buvau pritrenkta,nuo to laiko nei vieno isslinkusiop plaukelio. biggrin.gif thumbup.gif Aisku,as karts nuo karto pakartoju to papildo naudojima.Pbandykit gal kam irgi pades. mirksiukas.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(piplys @ 2006 10 02, 09:57)
Viskas gerai,kad jus perkat,ieskot kuo geresniu priemoniu savo plaukams,bet nepamirskit,.kad slinkimas buna itakojamas ir is vidaus.As atsimenu laikotarpi,kai man tragiskai slinko plaukai,isbandziau viska ir ampules,vitaminus geriausius,bet atspekit kas man padejo.. ax.gif Kazkas patare,rodos vaistininke,nusipirkt Magni+cinkas+kalcis ir pagert.Ir tikrai suveike,dar ir kaip,buvau pritrenkta,nuo to laiko nei vieno isslinkusiop plaukelio. biggrin.gif  thumbup.gif Aisku,as karts nuo karto pakartoju to papildo naudojima.Pbandykit gal kam irgi pades. mirksiukas.gif  biggrin.gif  4u.gif

Aisku,kad neuztenka tik priemoniu "is virsaus",nes taip slenkant,kaip pvz. man slinko BUTINAS kompleksinis gydymas,tai : ir ampulytes,ir balzamas,ir sapmunas,ir kaukytes ir svarbiausia vitaminai.Tik kiekvienai tinka skirtingi vitaminai,vienoms geriau vieni,kitoms kiti,nes kiekvienas organizmas labai individualus 4u.gif ir i viska reaguoja skirtingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 10 02, 13:13)
Tik kiekvienai  tinka skirtingi vitaminai,vienoms geriau vieni,kitoms kiti,nes kiekvienas organizmas labai individualus 4u.gif ir i viska reaguoja skirtingai smile.gif


kiekvienai gali vis kitokio vitamino trūkti, vienų gauna daugiau su maistu, kitų mažiau. dėl to nereikia apsistoti prie tų pačių valgių, valgyti kuo įvairesnį, kad gautume, kuo daugiau ir kuo įvairesnių medžiagų.
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 10 02, 13:13)
Aisku,kad neuztenka tik priemoniu "is virsaus",nes taip slenkant,kaip pvz. man slinko BUTINAS kompleksinis gydymas,tai : ir ampulytes,ir balzamas,ir sapmunas,ir kaukytes ir svarbiausia vitaminai.

O gal kažkokios priemonės patiko/padėjo ir galima būtų parekomenduoti?... 4u.gif blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shaila: 03 spalio 2006 - 14:33
QUOTE(piplys @ 2006 10 02, 08:57)
Viskas gerai,kad jus perkat,ieskot kuo geresniu priemoniu savo plaukams,bet nepamirskit,.kad slinkimas buna itakojamas ir is vidaus.As atsimenu laikotarpi,kai man tragiskai slinko plaukai,isbandziau viska ir ampules,vitaminus geriausius,bet atspekit kas man padejo.. ax.gif Kazkas patare,rodos vaistininke,nusipirkt Magni+cinkas+kalcis ir pagert.Ir tikrai suveike,dar ir kaip,buvau pritrenkta,nuo to laiko nei vieno isslinkusiop plaukelio. biggrin.gif  thumbup.gif Aisku,as karts nuo karto pakartoju to papildo naudojima.Pbandykit gal kam irgi pades. mirksiukas.gif  biggrin.gif  4u.gif

Visiskai teisingai,ir vitaminu kuo daugiau reiktu pavartot. drinks_cheers.gif
Atsakyti
As dabar pasimeciau,nezinau kurias "wichy" ampulytes pirkti? Cia paskaiciau tai kai kurios moterys perka tas kur vyram? Net nezinau ar jos stipresnes ar kuom geresnes? Kiek teko pastebet vaistinese tai skirtos moterim beveik visada ispirktos,ar yra tokiu kuriom sustabde slinkima?
Atsakyti