Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Eglužėlė @ 2006 09 28, 13:44)
Tai aš ir vitaminus plaukams, nagams ir ragams geriu kokį ketvirtą mėnesį, neseniai silicį pradėjau gert, tai gal ir tas čia įtakos turėjo g.gif  Nesvarbu, bele neslenka thumbup.gif  Tik dabar reik augimą stimuliuot, nes plikė šviečia doh.gif

O tu visas priemones vienos serijos naudoji? :4u

Silici kazkada bandziau gert,bet man nuo jo svoris pradejo augt verysad.gif ,pasirodo nuo mieliu,geras daiktas,bet....
Siaip buvau nusiteikus naudoti visa linija tos pacios firmos ir viska nusipirkau is Lakmes+vitaminai ir minetas ekstraktas,bet paskui po poros dienu persigalvojau blush2.gif ir nusipirkau Vychy ampules nuo slinkimo skirtas vyrams,ju poveikis stirpesnis,o anas dar bus laiko sunaudot,tik gaila be reikalo isleistu pinigu,nes nusipirkau iskart tris dezutes blush2.gif galvojau bus rami galva menesi...Bet svarbiausia,kad atsigauna plaukai thumbup.gif ,jei nenori per daug islaidauti pabandyk tuos lietuviskus ekstraktus,ju yra lygtai penkiu rusiu,jie skatina plauku plauku augima ir gydo nuo plikimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 09 28, 22:36)
Silici kazkada bandziau gert,bet man nuo jo svoris pradejo augt verysad.gif




O čia TAI GERAS blink.gif Gal ir man dideja nuo silicio g.gif
Įdomu, kaip kitoms merginoms?
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 28, 23:52)
O čia TAI GERAS  blink.gif Gal ir man dideja nuo silicio  g.gif
Įdomu, kaip kitoms merginoms?

Matai,as irgi iskart nepagalvojau,kad nuo silicio,bet drauge pasufleravo lotuliukas.gif ,bet meciau ir augimas sustojo lotuliukas.gif .O kita drauge gere,jai-nieko,tik grazus plaukai,nagai ir ragai tongue.gif
Beje,as kur geriau,tai buvo su kazkokiom mielem g.gif ,tad gal jus geriat ne ta pati
Atsakyti
Sveikutės. Po gimdymo,turbūt daugeliui,pradėjo ypač gausiai slinkti plaukai.Tai palukų slinkimui paskelbiau karą:kiekvieną dieną skalauju dilgėlių nuoviru. Kol kas rezultatas dar nėra thumbup.gif ,bet pastebėjau,kad sumažėjo.
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 28, 23:52)
O čia TAI GERAS  blink.gif Gal ir man dideja nuo silicio  g.gif
Įdomu, kaip kitoms merginoms?



QUOTE(izabela @ 2006 09 29, 00:51)
Matai,as irgi iskart nepagalvojau,kad nuo silicio,bet drauge pasufleravo lotuliukas.gif ,bet meciau ir augimas sustojo lotuliukas.gif .O kita drauge gere,jai-nieko,tik grazus plaukai,nagai ir ragai tongue.gif
Beje,as kur geriau,tai buvo su kazkokiom mielem g.gif ,tad gal jus geriat ne ta pati


Man tai neauga, bet aš labai prisižiūriu, ką valgau g.gif Jo, mano irgi su mielėm, tai jau dabar bijosiu gert unsure.gif Turbūt ne veltui liaudyje sakoma "svoris auga kaip ant mielių"... Turbūt norėta paskyti, kad NUO mielių lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(izabela @ 2006 09 28, 23:36)
Silici kazkada bandziau gert,bet man nuo jo svoris pradejo augt verysad.gif ,pasirodo nuo mieliu,geras daiktas,bet....
Siaip buvau nusiteikus naudoti visa linija tos pacios firmos ir viska nusipirkau is Lakmes+vitaminai ir minetas ekstraktas,bet paskui po poros dienu persigalvojau  blush2.gif  ir nusipirkau Vychy ampules nuo slinkimo skirtas vyrams,ju poveikis stirpesnis,o anas dar bus laiko sunaudot,tik gaila be reikalo isleistu pinigu,nes nusipirkau iskart tris dezutes blush2.gif galvojau bus rami galva menesi...Bet svarbiausia,kad atsigauna plaukai thumbup.gif ,jei nenori per daug islaidauti pabandyk tuos lietuviskus ekstraktus,ju yra lygtai penkiu rusiu,jie  skatina plauku plauku augima ir gydo nuo plikimo 4u.gif


oj, nenoriu aš lietuviškos produkcijos, man ji netinka visiškai doh.gif Tai reiks daryt vaistinių šturmą ir rinktis kokias kitas ampules ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2006 09 28, 18:24)
Gal kas esa bande sampuna nuo plauku slinkimo DERMENA?kaip jis, ar veiksmingas?  g.gif


gal kas nors bande?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužėlė @ 2006 09 29, 09:11)

Papildyta:
oj, nenoriu aš lietuviškos produkcijos, man ji netinka visiškai doh.gif  Tai reiks daryt vaistinių šturmą ir rinktis kokias kitas ampules ax.gif

Tada gali pabandyt Vychy,skirtas vyrams,bent jau man jos patinka
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 09 29, 19:54)
Tada gali pabandyt Vychy,skirtas vyrams,bent jau man jos patinka

Kur pirkai ir kiek kainuoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2006 09 30, 12:21)
Kur pirkai ir kiek kainuoja? blush2.gif

Pirkau vaistineje,kaina skiriasi biggrin.gif ,nuo 127 iki 139lt dezute(12 ampulyciu), is Dercos linijos.Naudoti reikia po3-6 ampulytes per savaite,matai jos skirtos gydymui,o daugelis skirtu moterims istikruju tinka tik profilaktikai,siomis as labai patenkinta,naudoju kas antra diena,kitaip sakant po kiekvieno plovimo.
Pilnam kursui reikia naudoti 6 savaites.
Atsakyti
Nu va, dar kartą įsitikinau, kad plaukai nustojo slinkti thumbup.gif . Tik ir vėl nežinau, kas pagelbėjo, tiek visko panaudojau:
1. Actuel placenta šampūnas ir kaukė nuo slinkimo.
2. Vichy šampūnas nuo slinkimo.
3. Dilgėlių sultys.
4. Svogūnų kaukė.
5. Rozmarinų aliejus.
6. Geriu maisto papildus (ryklio taukų kapsules ir nakvišų aliejų).

Gali būti ir taip, kad tiesiog hormonai susitvarkė, nes nustojau gerti kontraceptikus, tada ir pasipylė plaukai nuo galvos doh.gif . Dabar bandysiu atsiauginti iškritusius, toliau stiprinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 09 30, 16:59)


Gali būti ir taip, kad tiesiog hormonai susitvarkė, nes nustojau gerti kontraceptikus, tada ir pasipylė plaukai nuo galvos



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
pries kelerius metus po cheminio baisiai prdejo slinkti plaukai, netekau kokio trecdalio. ir ne maziau. mano plaukai ilgi, iki juosmens, tvirti ir tankus, tad galite isivaizduoti koks buvo sokas doh.gif
geriau fitovali, kitus vitaminu plaukams ir nieko. issigelbejau tik mociutes receptais-

1. ketvirti juodos duonos uzpilti karstu vandeniu. veliau tyrele itrinti i galvos oda, apsukti ranksluosciu. nuplauti po pusvalandzio. (sis receptas man nepatiko, nes isplauti duona is tokio ilgio plauku reikia maziausiai 70l vandens) lotuliukas.gif
2. i galvos oda itrinti druska su jodu ir palaikyti pora minuciu. jau po keliu proceduru pastebejau kad plaukai nustojo slinkti. tik ko gero sis budas netiks turincioms labai jautria oda ar zaizdeliu
Atsakyti