Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Apie plaukų slinkimą galime dar ir čia pasiskaityti


http://www.supermama...?showtopic=9518
Atsakyti
[quote=Lalaa,2006 09 26, 07:51]
Belitos seruma pirkau Vilniuje, Vilkpedes bazeje, 300ml ~10lt, daugiau nekur nemaciau ax.gif

O tas serumas tai gal kazkuris is situ ?
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=ypata,2006 09 26, 20:49]
[quote=Lalaa,2006 09 26, 07:51]
Belitos seruma pirkau Vilniuje, Vilkpedes bazeje, 300ml ~10lt, daugiau nekur nemaciau ax.gif

O tas serumas tai gal kazkuris is situ ?
user posted image
user posted image
[/quote]


I ta antra buteliuka panasus mirksiukas.gif
Atsakyti
labuka,

plaukai slenka nerealiai... nusipirkau Pantogar , vartosiu 3 i diena, po 3 men. bus matyti... jei nepades, vadinas problema kitur, tyrimus reikes darytis. kapsuliu kaina (30 kapsuliu apie 34 Lt, jei perki kelis lapelius is didesnes pakuotes, siaip lyg kaina 30 kapsuliu dezute - 45 Lt; o 90 kapsuliu - 105 Lt) ...nera pigu, bet gelbesiuos, dar prie to naudoti pradejau HENA PLUS alieju HAIRWONDER (naudoti galima ir pašildytą ir šaltą), labai nieko net, mačiau Droge dabar su nuolaida visa HENA PLUS produkcija.

sekmes visom saugant ir gelbejant savo plaukucius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anzu @ 2006 09 26, 11:29)
Turiu ir as ta sampuna, dabar ir ampulytes uzsisakiau, kurios skatina plauku augima. Sampuna naudoju apie savaite, tai dar labai kazkokiu rezultatu nepastebejau. g.gif


Aš tai dar vitaminus geriu, tai gal čia jie padėjo g.gif
QUOTE(lotute @ 2006 09 26, 11:54)
aisku, reiks bandyk Klaipėdoj  g.gif , o as per pora akrtu isplaunu ta ricinos alieju  mirksiukas.gif


Kažkur skaičiau forume, kad nėra Klaipėdoj, bet gal ne taip supratau 4u.gif Sėkmės ieškant drinks_cheers.gif

QUOTE(Dezdemona* @ 2006 09 26, 14:30)
Plaukų augimui naudoju Dzintars aliejuką smile.gif Man daug labiau patinka nei visokių ricinos ar alyvuogių aliejai nes lengvai išsiplauna. Dar yra ir balzamas Dzintars taip pat skatinantis augimą.


o kur to aliejuko galima nusiprkt, nes aš tai niekur nematau Dzintars kosmetikos unsure.gif

Vakar sarmoj nusipirkau Rene Furturer ampolių, skatinančių augimą, tai reiks pabandyt rolleyes.gif Sakė konsultantė, kad labai geros, klientai giria, bet toks jos darbas - reklamuot biggrin.gif Kainuoja apie 10 litų viena, tai paskaičiavau, kad mėnesiui gausis 80 litų doh.gif Bet ko dėl savo 5 plaukų nepadarysi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužėlė @ 2006 09 27, 10:41)
o kur to aliejuko galima nusiprkt, nes aš tai niekur nematau Dzintars kosmetikos unsure.gif


Dzintars dabar nuolat matau Maximoje, Kosmadoje taip pat esu mačiusi, dar Droge...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 09 27, 14:46)
Dzintars dabar nuolat matau Maximoje, Kosmadoje taip pat esu mačiusi, dar Droge...


Aš turbūt ne ten žiūriu, nes iš Dzintars matau tik kvepaliukus blush2.gif
Einu ieškot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužėlė @ 2006 09 27, 10:41)
o kur to aliejuko galima nusiprkt, nes aš tai niekur nematau Dzintars kosmetikos unsure.gif



Na kaunietės gali rast Urmo bazėj. O šiaip taip pat ir Droguose galima užtikt smile.gif
Atsakyti
Niu ir griaužia ta Rene Furterer ampulė doh.gif O jau kvapelis schmoll.gif Dar vieną turiu, tai teks panaudot, bet daugiau nebepirksiu verysad.gif Bandysiu kitas kokias...
Atsakyti
mirksiukas.gif [SIZE=1]
QUOTE(Eglužėlė @ 2006 09 26, 10:43)
Nežinau, ar man tas Yves Rocher šampūnas taip padėjo, bet vakar plaunant galvą tik kokie 5 plaukai iškrito blink.gif  Ir nebebyra ant drabužių kaip kad anksčiau thumbup.gif

Norėjau paklausti, gal žinot kokių priemonių, kad paskatint plaukų augimą tų iškritusių vietoj? 4u.gif


Sampunas skirtas plauku higienai ir gali buti tik pagalbine,profilaktine priemone(kiekvienas turi tam tikra savo paskirti) ir tikrai negali nustoti slinkti plaukai TIK nuo sampuno mirksiukas.gif ,gal pasikeite hormonu veikla ar pakeitei mityba,kazkokia priezastis yra,bet tik ne sampunas mirksiukas.gif
Plaukus skatina augti tam skirtos ampules,dar gali pabandyti TUB"Meta" preparatus,jais prekiauja vaistinese.Tai priemones is yvairiu ekoekstaktu,kurios tikrai veiksmingos ir laiko patikrintos,nes tu augalu pagalba naudojosi dar musu mociutes mirksiukas.gif .
Man irgi l.slinko plaukai,tik as pirkau ir vitaminus,ir ampules,ir sampuna,ir ekstraktu misini,ir spec.balzama-rezultatu patenkinta,nors naudoju dar tik apie 10d.,manau po pilno kurso bus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 09 28, 01:37)
mirksiukas.gif [SIZE=1]

  Sampunas skirtas plauku higienai ir gali buti tik pagalbine,profilaktine priemone(kiekvienas turi tam tikra savo paskirti) ir tikrai negali nustoti slinkti plaukai TIK nuo sampuno mirksiukas.gif ,gal pasikeite hormonu veikla ar pakeitei mityba,kazkokia priezastis yra,bet tik ne sampunas mirksiukas.gif
  Plaukus skatina augti tam skirtos ampules,dar gali pabandyti TUB"Meta" preparatus,jais prekiauja vaistinese.Tai priemones is yvairiu ekoekstaktu,kurios tikrai veiksmingos ir laiko patikrintos,nes tu augalu pagalba naudojosi dar musu mociutes mirksiukas.gif .
Man irgi l.slinko plaukai,tik as pirkau ir vitaminus,ir ampules,ir sampuna,ir ekstraktu misini,ir spec.balzama-rezultatu patenkinta,nors naudoju dar tik apie 10d.,manau po pilno kurso bus thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Tai aš ir vitaminus plaukams, nagams ir ragams geriu kokį ketvirtą mėnesį, neseniai silicį pradėjau gert, tai gal ir tas čia įtakos turėjo g.gif Nesvarbu, bele neslenka thumbup.gif Tik dabar reik augimą stimuliuot, nes plikė šviečia doh.gif

O tu visas priemones vienos serijos naudoji? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 09 27, 18:21)
Na kaunietės gali rast Urmo bazėj. O šiaip taip pat ir Droguose galima užtikt smile.gif


Prie manęs esančiame Droge tai tik dekoratyvinė Dzintars kosmetika unsure.gif Reikia gal iki Vilkpedės bazių pavažiuot, maž ten rasiu ax.gif
Atsakyti
Gal kas esa bande sampuna nuo plauku slinkimo DERMENA?kaip jis, ar veiksmingas? g.gif
Atsakyti