Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Negaliu atsidziaugti, savo plaukais, kad jau pagaliau susitvarke thumbup.gif Nors dabar man yra nelengvas gyvenimo periodas, bet plaukai neslenka taip kaip anksciau.
Man padejo Belitos serumas ir galvos masazai, kurios pati darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 09 25, 19:56)
Negaliu atsidziaugti, savo plaukais, kad jau pagaliau susitvarke  thumbup.gif Nors dabar man yra nelengvas gyvenimo periodas, bet plaukai neslenka taip kaip anksciau.
Man padejo Belitos serumas ir galvos masazai, kurios pati darau  ax.gif



Kur to Belitos serumo galima gauti ir kiek kainuoja? 4u.gif
As vis dar niekaip negaliu susitvarkyti su plauku slinkimu cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 09 25, 18:56)
Negaliu atsidziaugti, savo plaukais, kad jau pagaliau susitvarke  thumbup.gif Nors dabar man yra nelengvas gyvenimo periodas, bet plaukai neslenka taip kaip anksciau.
Man padejo Belitos serumas ir galvos masazai, kurios pati darau  ax.gif

man taippat slenka plaukai, kur to Belitos serumo galima rastipirkti? mazu gal ir man pades g.gif
Atsakyti
Nežinau, ar man tas Yves Rocher šampūnas taip padėjo, bet vakar plaunant galvą tik kokie 5 plaukai iškrito blink.gif Ir nebebyra ant drabužių kaip kad anksčiau thumbup.gif

Norėjau paklausti, gal žinot kokių priemonių, kad paskatint plaukų augimą tų iškritusių vietoj? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužėlė @ 2006 09 26, 08:43)
Nežinau, ar man tas Yves Rocher šampūnas taip padėjo, bet vakar plaunant galvą tik kokie 5 plaukai iškrito blink.gif  Ir nebebyra ant drabužių kaip kad anksčiau thumbup.gif

Norėjau paklausti, gal žinot kokių priemonių, kad paskatint plaukų augimą tų iškritusių vietoj? 4u.gif

o kiek tas tavo sampunas kainavo, mazu ir man pades blush2.gif

kad plaukai greiciau augtu as naudoju ricinos alieju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 09 26, 10:49)
o kiek tas tavo sampunas kainavo, mazu ir man pades  blush2.gif

kad plaukai greiciau augtu as naudoju ricinos alieju  bigsmile.gif



Kainavo 25 litus, pirkau VCUP, ten Yves Rocher parduotuvytė yra 4u.gif

O kaip ta ricinos aliejų naudot? Ant šaknų tept, ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužėlė @ 2006 09 26, 09:08)
Kainavo 25 litus, pirkau VCUP, ten Yves Rocher parduotuvytė yra 4u.gif


kaip suprantu tai ta parduotuve Vilniuje randasi g.gif


QUOTE(Eglužėlė @ 2006 09 26, 09:08)
O kaip ta ricinos aliejų naudot? Ant šaknų tept, ar kaip?  g.gif


istrinu saknis ir min 3 val laikau, po to lendu po dusu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 26 rugsėjo 2006 - 09:26
QUOTE(Eglužėlė @ 2006 09 26, 15:08)
Kainavo 25 litus, pirkau VCUP, ten Yves Rocher parduotuvytė yra 4u.gif

O kaip ta ricinos aliejų naudot? Ant šaknų tept, ar kaip?  g.gif

Turiu ir as ta sampuna, dabar ir ampulytes uzsisakiau, kurios skatina plauku augima. Sampuna naudoju apie savaite, tai dar labai kazkokiu rezultatu nepastebejau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(anzu @ 2006 09 26, 09:29)
Turiu ir as ta sampuna, dabar ir ampulytes uzsisakiau, kurios skatina plauku augima. Sampuna naudoju apie savaite, tai dar labai kazkokiu rezultatu nepastebejau. g.gif

na gal reik siek tiek ilgeliau panaudoti ax.gif
Atsakyti
Belitos seruma pirkau Vilniuje, Vilkpedes bazeje, 300ml ~10lt, daugiau nekur nemaciau ax.gif

O man ricinos aliejus sunkiai isisplauna g.gif mergaites sake, kad reikia dar citrinos sulciu pora lasiuku, tada geriau nusiplauna, bet taip dar ir nebandziau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 09 26, 09:51)
Belitos seruma pirkau Vilniuje, Vilkpedes bazeje, 300ml ~10lt, daugiau nekur nemaciau  ax.gif

O man ricinos aliejus sunkiai isisplauna  g.gif  mergaites sake, kad reikia dar citrinos sulciu pora lasiuku, tada geriau nusiplauna, bet taip dar ir nebandziau  blush2.gif

aisku, reiks bandyk Klaipėdoj g.gif , o as per pora akrtu isplaunu ta ricinos alieju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužėlė @ 2006 09 26, 09:43)
Nežinau, ar man tas Yves Rocher šampūnas taip padėjo, bet vakar plaunant galvą tik kokie 5 plaukai iškrito blink.gif  Ir nebebyra ant drabužių kaip kad anksčiau thumbup.gif

Norėjau paklausti, gal žinot kokių priemonių, kad paskatint plaukų augimą tų iškritusių vietoj? 4u.gif


Plaukų augimui naudoju Dzintars aliejuką smile.gif Man daug labiau patinka nei visokių ricinos ar alyvuogių aliejai nes lengvai išsiplauna. Dar yra ir balzamas Dzintars taip pat skatinantis augimą.
Atsakyti