Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Siandien dariausi pirma mezoterapijos seansa,nezinau ar pades bet jau darysiu viska ka galesiu sau leist,brangiai kainuoja,bet galvoju geriau batu nepirksiu nei plika vaiksciosiu. Sake daugiau vandens gerti,plaukam reikia,vitaminus gerti,zadu tuos "pantogar" pabandyti,dar prie vitaminu butinai cinka papildomai gerti. Paziuresiu kiek kainuoja ir gal dar bandysiu ampules su placenta. Nes ka dar daryt jau nezinau,o taip gaila plauku,kad nebegaliu!!!! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 09 20, 23:14)
Negaliu atsidziaugti,tai skubu dar ir jums pasigirti-plaukai slenka zymiai zymiai MAZIAU(!!!!!!!) thumbup.gif  thumbup.gif ,net bijau tap girtis blush2.gif ,kad neprisisnekeciau ir vel neprasidetu tas kosmaras.Bet faktas kaip blynas-suvartojau dar tik tris ampulytes,o ryte jau nebe taip baisu sukuotis,aisku,slenka dar tie plaukai,bet ne taip,kad bijociau sukuotis,jau siek tiek ramesne sirdim pinu kasas biggrin.gif .
Na,manau po pilno kurso,o liko dar 1.5-2men. ,galesiu vel dziaugtis graziais plaukais. thumbup.gif

Kokias ampules naudoji? Isduok paslapti topsecret.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(Gunia @ 2006 09 22, 00:32)
Kokias ampules naudoji? Isduok paslapti  topsecret.gif

Tai,kad ne paslaptis biggrin.gif ,jau rasiau pora puslapiu anksciau biggrin.gif Nusipirkau Lakme ampules,sampuna nuo slinkimo ir greito poveikio balzama,bet kita diena persigalvojau ir nusipirkau Vichy ampules nuo plauku slinkimo VYRAMS(jos stipresnes).
Taiva,pries plovima itrinu saknis ekstraktu misiniu plaukams stiprinti,plaunu galva Lakme sampunu(nusprendziau nepirkt Vychy sampuno ir balz.),tada itrinu Vychy ampulytes,apipurskiu balzamu,itrinu galiukus spec.serumeliu thumbup.gif .Dar geriu vitaminus "Nutra style",bet as atsirinkau kurie man tinka.Perfektilis schmoll.gif nedave jokiu rezultatu net po 4men.kurso,tiko dar Priorinas( thumbup.gif ) ir Revalid,bet ju nebegaunu,tai jau antra karta geriu siuos ir esu labai patenkinta.Beje,jie labai pigus,anksciau i tokius demesio nekreipdavau-pasirodo kaina kokybes neparodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievike @ 2006 09 19, 14:31)
Gelbėkit unsure.gif  Kuokštais slenka plaukai verysad.gif  tiesiog nebeišmanau ka daryti. Nėštumo pradžioje irgi slinko , bet po kurio laiko nustojo ir buvo sveiki plaukai, bet va jau antras mėnuo kaip nebežinau ką daryti, Bijau net šukuotis nes pilnas šepetys plaukų. Ar gali būti kad plaukai slenka nes maitinu sūnų? Geriu vitaminus ir naudoju kokybiškas plaukų priežiūros priemones. Patarkit ką daryti?


galiu pasakyt kad normalu man rodos. jeigu tu neseniai pagimdzius, tai tavo atvejis kalsikinis. nestumo metu plaukai mazai slenka, todel po to turi islinkti visas tas kiekis kuris ir turejo natur budu nuslinkti. daznai ta ibuna praejus keliems menesiams po gimdymo. jei esi pervagrus (kas yr visai normalu jei kudikis mazas) mazai miegi, ar kzk pan. tai kol kas taip ir bus. matinimas dideles itakos turet neturetu, bet gal kai viskas susideda, tai yr toks rezultatas. tiesiog stenkis pailset kie kgalima daugiau ,valgyt kuo ivairesni maista - del prieziuros primeoniu nzn, as gan skeptiska, manau, neesminis dalykas.
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 09 22, 00:03)
thumbup.gif
Tai,kad ne paslaptis biggrin.gif ,jau rasiau pora puslapiu anksciau biggrin.gif Nusipirkau Lakme .Dar geriu vitaminus "Nutra style",bet as  atsirinkau  kurie man tinka.Perfektilis  schmoll.gif nedave jokiu rezultatu net po 4men.kurso,tiko dar Priorinas( thumbup.gif ) ir Revalid,bet ju nebegaunu,tai jau antra karta geriu siuos ir esu labai patenkinta.Beje,jie labai pigus,anksciau i tokius demesio nekreipdavau-pasirodo kaina kokybes neparodo g.gif



kokia kaina ir kiekis? koks kursas?
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 09 22, 01:03)
Dar geriu vitaminus "Nutra style",bet as  atsirinkau  kurie man tinka.Perfektilis  schmoll.gif nedave jokiu rezultatu net po 4men.kurso,tiko dar Priorinas( thumbup.gif ) ir Revalid,bet ju nebegaunu,tai jau antra karta geriu siuos ir esu labai patenkinta.Beje,jie labai pigus,anksciau i tokius demesio nekreipdavau-pasirodo kaina kokybes neparodo g.gif


Gėriau iš aš "Nutra Style", taip pat labai patiko - suvartojau 3 mėnesių kursą, dabar geriu kitus papildus, kai pabaigsiu - vėl pirksiu "Nutra Style".
čia plačiau apie šituos vitaminus
Atsakyti
QUOTE(kleopatra25 @ 2006 09 22, 12:20)
kokia kaina ir kiekis? koks kursas?

Nepilnai 20lt.,kursas skaitosi 3men.,bet pirma karta as geriau tik du menesius ir rezultatai buvo,laikesi,kol nenualinau organizmo stresu,o veliau ir dieta blush2.gif ,bet siaip rezultatas "islenda"greiciau,gal po 3-4savaiciu 4u.gif
Atsakyti
O kazi po kiek laiko "islenda" rezultatai naudojant silicio vitaminus g.gif
Atsakyti
QUOTE(kosemakalose @ 2006 06 11, 19:36)
sveikos supermamos, dar karta biggrin.gif
na siame forume radau tikrai daug klausimu sia tema, bet neradau nieko kas man padetu!
na as turiu labai silpnus ir retus plaukus unsure.gif  kiekviena diena isslenka bent po kuoksta plauku, teliko 10% is tu plauku kuriuos turejau pries pora metu g.gif  cray.gif  cry.gif  na as cia jau pasiskaiciau ir pabandziau kaikuriuos dalykus kuriuos cia siulete mirksiukas.gif  naudoju sampuna pregaine, ir cemeryciu vandeni tepu, naudoju net 2 namines kaukes ir viena pirkta (keune) kurias supermamos rekomendavo, bet nieks nepadeda schmoll.gif ka man daryti? nejaugi tai beviltiska cry.gif gal galite patarti kokius veiksmingus vitaminus? kapsules ar kanors kita? nesu vilniete todel neviska galiu isigyti unsure.gif  buciau labai dekinga jei kas padetu......

man atrodo kad pas tave gali buti sutrikes menstruaciju ciklas, todel ir slenka plaukai. pagerk nakvisu alieju.
Atsakyti
Ziuriu kad jau ir man pradeda kimstis vonia ir pilnas salonas masinoj, begsiu pirkti Perfectil, o tai man daugiau niekas nepadeda
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2006 09 23, 17:08)
O kazi po kiek laiko "islenda" rezultatai naudojant silicio vitaminus  g.gif



Aš juos ankščiau geriau pusę metų, tai maždaug po tiek laiko ir "išlindo" rezultatas, bet vėliau nustojau gerti ir vėl plaukučiai slinkt pradėjo verysad.gif , bet dabar vėl geriu jau antrą mėn. ir kolkas jokių rezultatų nesimato verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Galėtų tie plaukai ir įvertint visas pastangas juos puoselėjant ir nebeslinkti ax.gif
Man taip rimtai slenka jau trečias mėnuo, kai sesija pasibaigė doh.gif
Geriu silicį (bet neilgai), dar a+e, vitaminą c, magnį... Nusipirkau Yves Rocher šampūną ir kondicionierių, tai tikuosi pagerėjimo rolleyes.gif
Jei niekas nepadės, teks imtis liaudiškų priemonių biggrin.gif
Atsakyti