Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

nebezinau ka daryti plaukai slenka kuokstais, nors rodos lyg ir buvo apstoje verysad.gif geriu silici (po 3 tabletes kasdien), baigiu pirma pakuote. tai va noriu paklausti kaip ta silici gerti - as geriu iskart 3 (taip bent jau nepamirstu ir nepraleidziu blush2.gif ), o gal reik 3x per diena po viena gerti? g.gif



Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 09 13, 19:17)
vitaminus gėriau 4 mėn, nes tiek reikia kad plaukai atsigautų, nagams  ir odai kursas gali būti ir trumpesnis, ampulių sunaudojau 3 pakuotes ( 20 vnt. vienoje, tai viso įtryniau 60 ampulyčių) , o o aliejuko varnelėšų porą buteliukų sutepiau ...
ilgai ir varginančiai visa tai truko ( nes reikėdavo ir laiką ir kantrybės tupėti valandą įtrinus aliejų  ir šiaip nepamiršti kadien gerti 3 kartus per dieną vitaminus ( o tai man sunkiai prisimindavo doh.gif ) , bet rezultatas  thumbup.gif



Aaaaa... na tai vadinasi su savo dviejų savaičių naudojimu galiu atsipalaiduoti.. dry.gif Maniau rezultatas jau turėtų iškart praktiškai matytis.. blush2.gif
Žodžiu be poros mėnesių galiu nei nesitikėt nieko gero.. doh.gif Naaa.. bet tikiuosi vis tiek, kad padėtis gerėja.. ir kažkada greitai nustos man tie pliaukai slinkt.. rolleyes.gif
Atsakyti
Aš mėnesį naudojau Lakme ampules, ampules su placenta ir geriau Merial Special (atrodo taip vadinasi) vitaminus. Jokio rezultato. kaip slinko taip slenka doh.gif
Du mėnesius nieko nedarau. Vis dar pasižiūriu ar nenuplikau doh.gif Nes kai užsikemša vonia nuo mano plaukų ir aš juos ištraukių, toks kraupus vaizdas blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2006 09 14, 10:53)
Aš mėnesį naudojau Lakme ampules, ampules su placenta ir geriau Merial Special (atrodo taip vadinasi) vitaminus. Jokio rezultato.

as taip pat Lakme naudoju sampuna nuo slinkimo ir kondicionieriu nenuplaunama, nu kaip man jis smirda doh.gif ryte man iskart tas kvapas nuotaika sugadina, rezultatas po men naudojimo nulinis doh.gif
Atsakyti
RUduo toks metas...kai labiau plaukai slenka..
Keiciasi kailliukas hihihi.gif

BEt jeigu rimtai,tai liudna,kai kas ryta sauja plauku ismesti reikia.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 09 14, 12:21)
RUduo toks metas...kai labiau plaukai slenka..
Keiciasi kailliukas  hihihi.gif


Tai, kad aš tą kailį jau turbūt nuo pavasario jeigu ne dar anksčiau keisti pradėjau doh.gif Kaip ir sakiau, apsičiupinėju ar dar neplika esu... ir toliau einu... Ai dar pagalvoju, kaip šukuotis reikės jeigu nupliksiu. Vyras būčiau, tai ką, paėmčiau skustuvą ir nusiskutai plikai... bigsmile.gif O dabar bijau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 14 rugsėjo 2006 - 11:38
lotuliukas.gif
QUOTE(givenchy @ 2006 09 14, 09:25)
nebezinau ka daryti plaukai slenka kuokstais, nors rodos lyg ir buvo apstoje  verysad.gif geriu silici (po 3 tabletes kasdien), baigiu pirma pakuote. tai va noriu paklausti kaip ta silici gerti - as geriu iskart 3 (taip bent jau nepamirstu ir nepraleidziu  blush2.gif ), o gal reik 3x per diena po viena gerti?  g.gif

esmė silicio ir yra - gerti 3 kartus per dieną, o ne iš karto 3 tab mirksiukas.gif , o man taip sunku būdavo prsiminti..... aišku būdavo kartų kai ir iš vis kokią vieną kitą pamiršdavau išgerti doh.gif

QUOTE(Diksė @ 2006 09 14, 11:29)
Aaaaa... na tai vadinasi su savo dviejų savaičių naudojimu galiu atsipalaiduoti.. dry.gif Maniau rezultatas jau turėtų iškart praktiškai matytis..  blush2.gif

na manau iš karto rezultato tai tikrai nebus, reiki alaiko, kol plaukai pradės dygti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 09 14, 12:21)
RUduo toks metas...kai labiau plaukai slenka..
Keiciasi kailliukas  hihihi.gif
Tai kaip tik atvirkščiai turėtų būt. Artėjant žiemai kailis turėtų storėt, o ne slinkt hihihi.gif
Atsakyti
[quote=M.Jolanciukas,2006 09 14, 16:33]
lotuliukas.gif
esmė silicio ir yra - gerti 3 kartus per dieną, o ne iš karto 3 tab mirksiukas.gif , o man taip sunku būdavo prsiminti..... aišku būdavo kartų kai ir iš vis kokią vieną kitą pamiršdavau išgerti doh.gif




na sita pakuote dar taip pabaigsiu gerti blush2.gif nedaug beliko blush2.gif
Atsakyti
aš anksčiau pirkdavau kaspules REVALID nu man jos buvo super per savaitę amn nuimdavo slinkimą, o plaukai kaip staigiai augdavo apie nagus išvis tyliu bigsmile.gif bet kad va į lietuvą nebeatvežą tų kapsulių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(givenchy @ 2006 09 14, 08:25)
nebezinau ka daryti plaukai slenka kuokstais, nors rodos lyg ir buvo apstoje  verysad.gif geriu silici (po 3 tabletes kasdien), baigiu pirma pakuote. tai va noriu paklausti kaip ta silici gerti - as geriu iskart 3 (taip bent jau nepamirstu ir nepraleidziu  blush2.gif ), o gal reik 3x per diena po viena gerti?  g.gif


As gerdavau silici 3 kartus per diena, ryte, diena ir vakare po maisto ax.gif man slinkimas apmazejo pagerus silici kokia 3-4 menesius smile.gif dabar nebegeriu ir plaukai vel slenka verysad.gif
Atsakyti
Pries kelias dienas nusipirkau Lakme,o kita diena persigalvojau ir nusprendziau kad reikai rimciau,taiva,kai ypac slenka plaukai reikai pirkt priemones skirtas vyrams (nuo slinkimo plauku),jos buna stipresnes konsentracijos,del kaikuriu priezasciu,kurios labiausiai tenkina gamintojus smile.gif .
Nusipirkau Vichy ampulytes vyrams ir ziuresim,drauge naudojo,tao rezultatas buvo greitas,manau greitai pasigirsiu ir as.

Beje,yra neblogas daiktas ekstraktas(atrodo)plaukams stiprint,lietuviskas,tai sis ekstraktas,vitaminai ir ampulytes su sampunu-turetu isgelbeti galva nuo blizgesio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabela: 16 rugsėjo 2006 - 00:14