Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

O aš jau baigiu patikėti, kad mane išgelbėjo svogūnų sultys! thumbup.gif Vienintelį kartą įtryniau plaukų šaknis, palaikiau valandą ir išploviau, o jau per kitą plovimą plaukų mažiau išslinko. Dabar - kaskart vis gerokai mažiau nuplaukia plaukučių, kuo labai labai džiaugiuosi
Minusas - tas kvapelis, kuris jautėsi sportuojant suprakaitavus, bet po 3 ar 4 plovimų jau nebesijautė ir jo.
Tiesa, dar vartoju maisto papildus, ir nusipirkau čia temoje paskaičiusi dilgėlių sulčių, toliau stiprinsiu plaukus.
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 09, 14:59)
Nu prirašiau aš čia ir pati sugalvojau pabandyti tą kiaušinį..... Nu ir ką jus galvojat  unsure.gif  Išploviau galvą regaine šampūnu, viskas kaip turi būti....nu ir tas kiaušinis  doh.gif  Užsidėjau kaukę, palaikiau apie 30 min. o ploviau ryškiai per karštu vandeniu ir mano kaušinis ant galvos "išviro"  doh.gif O siaube  doh.gif  Kol aš išrkapščiau iš galvos tą kiaušinio baltymą  doh.gif Nu daugiau prisiekiau sau, kad neeksperimentuosiu su tokiom priemonem  doh.gif  doh.gif  doh.gif  unsure.gif

Nu ir prajuokinot su tuo kiaušiniu thumbup.gif
Dėl plaukų slinkimo, tai naudoju KERASTASE ampolias. Poveikis tai buvo po kokių trijų ampolių, tik tiek, kad tos ampolytės nepigios 15lt. viena, o kai kur ir 20lt ir reikia mažiausiai sunaudoti 10. Aš jau sunaudojau nemažai tų ampolių, tai plaukai jau dabar visiškai neslenka ir labai greitai auga. Kam yra galimybė nusipirkti, ir slenka plaukai, būtinai pabandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adm @ 2006 08 30, 19:30)
Prieš pora savaičių nusipirkau tokią priemonę: "Plaukus maitinantis dilgėlių ekstraktas". Priemonė lituviška. Reikia plaukų šaknis įtrinti, 10 min. palaikyti ir išplauti galvą. Plaukai slinkdavo kuokštais, tai po poros procedūrų su šia priemone slinkimas baigėsi.  thumbup.gif

Aš irgi naudoju lietuvišką dilgėlių ekstraktą, bet turbūt kitokį. Manasis vadinasi "Naturalus dilgėlių ekstraktas". thumbup.gif Ne tik plaukai sustiprėjo, bet svarbiausia išnyko pleiskanos. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ida66: 12 rugsėjo 2006 - 16:11
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 09, 14:59)
Nu prirašiau aš čia ir pati sugalvojau pabandyti tą kiaušinį..... Nu ir ką jus galvojat  unsure.gif  Išploviau galvą regaine šampūnu, viskas kaip turi būti....nu ir tas kiaušinis  doh.gif  Užsidėjau kaukę, palaikiau apie 30 min. o ploviau ryškiai per karštu vandeniu ir mano kaušinis ant galvos "išviro"  doh.gif O siaube  doh.gif  Kol aš išrkapščiau iš galvos tą kiaušinio baltymą  doh.gif Nu daugiau prisiekiau sau, kad neeksperimentuosiu su tokiom priemonem  doh.gif  doh.gif  doh.gif  unsure.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RuBy^ @ 2006 09 12, 19:26)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o as kiek visko naudojau ir nieks nepadeda verysad.gif gal reiktu tikrai kapsules kokias pabndyt g.gif dabar tai kosmetini zibala naudoju bet poveikio jokio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tora @ 2006 09 12, 21:03)
o as kiek visko naudojau ir nieks nepadeda verysad.gif gal reiktu tikrai kapsules kokias pabndyt g.gif dabar tai kosmetini zibala naudoju bet poveikio jokio verysad.gif

aš taip pat daug visko naudojau, kai man buvo problemėlių su plaukų slinkimu: gėriau vitaminus su siliciu, tepiau kas antrą plaukų plovimą varnelėšų aliejų , ampules su placenta ir geras ežiukas man išdygo ant galvos, daug plaukų priaugo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 09 13, 09:09)
aš taip pat daug visko naudojau, kai man buvo problemėlių su plaukų slinkimu: gėriau vitaminus su siliciu, tepiau kas antrą plaukų plovimą  varnelėšų aliejų , ampules su placenta ir geras ežiukas man išdygo ant galvos, daug plaukų priaugo  mirksiukas.gif


A per kiek laiko tas ežiukas tau išdygo..??? Jau porą savaičių naudoju.. jokie ežiai man ant galvos nedygsta... cry.gif dry.gif
Atsakyti
Aš naudoju "regaine" šampūną nuo slinkimo. Nežinau ar padeda (naudoju dar pora savaičių) bet pats šampūnas tai liuksiškas thumbup.gif . Putuoja, labai gerai išplauna, nevelia plaukų taip kaip kiti nuo slinkimo šampūnai. Tikiuosi padės ir nebeslinks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 13, 10:41)
Aš naudoju "regaine" šampūną nuo slinkimo. Nežinau ar padeda (naudoju dar pora savaičių) bet pats šampūnas tai liuksiškas  thumbup.gif . Putuoja, labai gerai išplauna, nevelia plaukų taip kaip kiti nuo slinkimo šampūnai. Tikiuosi padės ir nebeslinks  bigsmile.gif


Na tu dėl putojimo (ateičiai čia biggrin.gif ) labai nesidžiauk.. smile.gif Nes kažkur skaičiau, kad kuo mažiau putoja šampūnas, tuo jis geresnis yra.. smile.gif Kažkaip natūralesnis, ar dar kažkoks kosmosas.. smile.gif
Nu čia tik šiaip papostringavimas buvo.. ax.gif
O šiaip teko girdėti, kad "Regaine" berods visai geras šampūniukas.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šampūnas vadinasi Pregaine

O Regaine yra kažkoks preparatas padedantis nuo slinkimo.


ant šampūno Pregaine rašo, kad idealus vartoti su Regaine

va čia galima žvilgtelėti
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 13, 13:04)
Na tu dėl putojimo (ateičiai čia biggrin.gif ) labai nesidžiauk.. smile.gif Nes kažkur skaičiau, kad kuo mažiau putoja šampūnas, tuo jis geresnis yra.. smile.gif Kažkaip natūralesnis, ar dar kažkoks kosmosas.. smile.gif
Nu čia tik šiaip papostringavimas buvo..  ax.gif
O šiaip teko girdėti, kad "Regaine" berods visai geras šampūniukas..  rolleyes.gif

Aha,as kazkada baigiau kosmetologija,tai mokemes ir tas sudetis,tu visiskai teisi-kuo maziau putoja,tuo geresnis,tik labai jau keista tokiu galva plaut doh.gif ,o siaip nuo slinkimo labai neblogai Priorinas is vokieciu vaistines,ten yra kapsules ir ampules,naudojau jau keleta kartu ju kursa,tai labai tiko.beda,kad ampules dingo,kazkodel nebeveza,tai prisipirkau lakmes serija nuo slinkimo,o priorino pirksiu tik kapsulytes.
Kai pirma karta jas geriau,plaukai nustojo slinkt ir per 3men. 10cm. paaugo,aisku veliau augo netaip,bet ilgai neslinko
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 13, 11:21)
A per kiek laiko tas ežiukas tau išdygo..??? Jau porą savaičių naudoju.. jokie ežiai man ant galvos nedygsta... cry.gif dry.gif

vitaminus gėriau 4 mėn, nes tiek reikia kad plaukai atsigautų, nagams ir odai kursas gali būti ir trumpesnis, ampulių sunaudojau 3 pakuotes ( 20 vnt. vienoje, tai viso įtryniau 60 ampulyčių) , o o aliejuko varnelėšų porą buteliukų sutepiau ...
ilgai ir varginančiai visa tai truko ( nes reikėdavo ir laiką ir kantrybės tupėti valandą įtrinus aliejų ir šiaip nepamiršti kadien gerti 3 kartus per dieną vitaminus ( o tai man sunkiai prisimindavo doh.gif ) , bet rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M.Jolanciukas: 13 rugsėjo 2006 - 19:20