Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

kai man kazkada slinko plaukai istyrus krauja buvo rastas per mazas hemaglobino kiekis....pageriau gelezies papildus ir padejo thumbup.gif ..o tiek vargau visus sampunus isbandziau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2006 09 09, 12:58)
kai man kazkada slinko plaukai istyrus krauja buvo rastas per mazas hemaglobino kiekis....pageriau gelezies papildus ir padejo thumbup.gif ..o tiek vargau visus sampunus isbandziau blush2.gif

Tas pats ir man buvo šį pavasarį. Vėliau hemoglobinas atsistatė, o plaukų slinkimas - ne verysad.gif

QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 09, 12:51)
O iš jūsų niekas nebandėt plaukus plauti kiaušiniais (žaliais). Tipo sakė padeda nuo slinkimo  bigsmile.gif  Gal verta pabandyt?  g.gif


Aš kažkurioj kitoj temoj čia išskaičiau apie tokią natūralią kaukę. Ten reikėjo žalio kiaušinio baltymo, ricinos aliejaus, druskos, laikyti 1-3 valandas. Per vasarą 2 kartus pasidariau šią kaukę ir dar tepdavau galvos odą dilgėlių nuoviru. Dabar jau visą mėnesį nemačiau nei vieno iškritusio plauko clap.gif
Atsakyti
Aš kažkurioj kitoj temoj čia išskaičiau apie tokią natūralią kaukę. Ten reikėjo žalio kiaušinio baltymo, ricinos aliejaus, druskos, laikyti 1-3 valandas. Per vasarą 2 kartus pasidariau šią kaukę ir dar tepdavau galvos odą dilgėlių nuoviru. Dabar jau visą mėnesį nemačiau nei vieno iškritusio plauko

gal gali parasyti kokios proporcijos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_nice_ @ 2006 09 09, 13:51)
gal gali parasyti kokios proporcijos?  rolleyes.gif


Viskas iš akies buvo. Ten kur radau šią kaukę, proporcijos irgi nebuvo nurodytos. Ricinos aliejaus pyliau nemažai, kad nebūtų kaukė - vien baltymas.
Iš vieno kiaušinio kaukės gaunasi dviem žmonėm, tepant tiktai prie šaknų.
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 07, 19:24)
Na, ir kaip tau jos? ax.gif

Naudojau dar tik tris [kas antrą dieną], na tokio didelio poveikio dar tikrai nesimato, bet man labai patinka plaukai po jos,;abai jau mano garbanoms tinka tps kapsulės smile.gif. O ar padės nuo slinkimo pažiūrėsiu dar po kokiu 3-4 ampulyčių.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 09 09, 14:03)
labai jau mano garbanoms tinka tps kapsulės smile.gif. O ar padės nuo slinkimo pažiūrėsiu dar po kokiu 3-4 ampulyčių.
Sakai, tinka tavo garbanoms? O tai tu jas ne tik į šaknis įtrini, kad tas poveikis visiems plaukams jaučiamas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 09, 12:51)
O iš jūsų niekas nebandėt plaukus plauti kiaušiniais (žaliais). Tipo sakė padedanuo slinkimo  bigsmile.gif  Gal verta pabandyt?  g.gif



kažkada gilioj jaunystėj dariausi kaukę iš kiaušinių plaukams - nežinau gal ką ne taip padariau, o gal per ilgai palaikiau g.gif bet kvapas plaukų bjaurus ilgai nenyko. Nekokie prisiminimai, net ir šampūnas su kiaušiniais atgrąso doh.gif
Atsakyti
Nu prirašiau aš čia ir pati sugalvojau pabandyti tą kiaušinį..... Nu ir ką jus galvojat unsure.gif Išploviau galvą regaine šampūnu, viskas kaip turi būti....nu ir tas kiaušinis doh.gif Užsidėjau kaukę, palaikiau apie 30 min. o ploviau ryškiai per karštu vandeniu ir mano kaušinis ant galvos "išviro" doh.gif O siaube doh.gif Kol aš išrkapščiau iš galvos tą kiaušinio baltymą doh.gif Nu daugiau prisiekiau sau, kad neeksperimentuosiu su tokiom priemonem doh.gif doh.gif doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 09, 14:18)
Sakai, tinka tavo garbanoms? O tai tu jas ne tik į šaknis įtrini, kad tas poveikis visiems plaukams jaučiamas? g.gif

Netik ant šaknų, nors joms tenka daugiausiai
Papildyta:
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 09, 14:59)
Nu prirašiau aš čia ir pati sugalvojau pabandyti tą kiaušinį..... Nu ir ką jus galvojat  unsure.gif  Išploviau galvą regaine šampūnu, viskas kaip turi būti....nu ir tas kiaušinis  doh.gif  Užsidėjau kaukę, palaikiau apie 30 min. o ploviau ryškiai per karštu vandeniu ir mano kaušinis ant galvos "išviro"  doh.gif O siaube  doh.gif  Kol aš išrkapščiau iš galvos tą kiaušinio baltymą  doh.gif Nu daugiau prisiekiau sau, kad neeksperimentuosiu su tokiom priemonem  doh.gif  doh.gif  doh.gif  unsure.gif

Nu jau tiek prisijuokiau blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif : blush2.gif Ir nusprendžiau su kiaušiniais neeksperimentuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 09 07, 17:38)
Yra kažkokios, prie kasos dažniausiai sudėtos, apie 2Lt kainuoja, jei žinoma čia tos pačios, apie kurias tu kalbi  smile.gif

Sunaudojau 2 dėžutes placentos ampulių- poveikio jokio verysad.gif verysad.gif verysad.gif . Plaukai kaip slinko, taip slenka, tik pinigai į balą išmesti
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 09, 14:59)
Nu prirašiau aš čia ir pati sugalvojau pabandyti tą kiaušinį..... Nu ir ką jus galvojat  unsure.gif  Išploviau galvą regaine šampūnu, viskas kaip turi būti....nu ir tas kiaušinis  doh.gif  Užsidėjau kaukę, palaikiau apie 30 min. o ploviau ryškiai per karštu vandeniu ir mano kaušinis ant galvos "išviro"  doh.gif O siaube  doh.gif  Kol aš išrkapščiau iš galvos tą kiaušinio baltymą  doh.gif Nu daugiau prisiekiau sau, kad neeksperimentuosiu su tokiom priemonem  doh.gif  doh.gif  doh.gif  unsure.gif


Cha cha lotuliukas.gif Dar tokio neteko skaityti. dabar kitos irgi pasiskaitys ir nuspręs nesinaudoti natūraliais produktais.

Aš visada stengiuosi plaukus perplaut kuo drungnesniu vandeniu. Taip geriau plaukam. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2006 09 09, 15:29)
Sunaudojau 2 dėžutes placentos ampulių- poveikio jokio  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif . Plaukai kaip slinko, taip slenka, tik pinigai į balą išmesti

Ar naudojai taip kaip parašyta- Kas antrą dieną?
Kiek dėžutėje ampulių?
Tepei tik šaknis ar visus plaukus?
Atsakyti